Autor Zpráva
LukeZzZ
Profil
Ahoj lidi,

připravuje se nový projekt, který bude nabízet servis s aktuální nabídkou diskoték v ČR. Je již navrženo logo, které se běžným uživatelům dle reakcí prozatím líbí, ale chtěl bych se zeptat i Vás odborněji zaměřených. Tak tedy logo je zde. Jednou na bílém a jednou na černém pozadí:

http://netovky.info/ColorOnWhite.png
http://netovky.info/ColorOnBlack.png

Děkuji Vám za kritiku.
Jobík
Profil
Loga jsou velmi povedená
Tomasds
Profil
Zuby v levé části připomínají firefox :) To jen tak na okraj :) Ale když si zazoomuješ tak, aby mělo logo velikost, v jaké bude použito na webu, tak se zuby rozpíjejí a ztrácí, takže já bych je asi vyhodil.
Ale jinak pěkné.
SwimX
Profil
LukeZzZ
Velmi hezké..
Měsíček
Profil
Ten liščí ohon mi tam jaksi nezapadá, jinak je to dobré :)
Zdeněk Košťál
Profil
LukeZzZ
Budu asi první, ale logo se mi nelíbí. Písmo mi přijde takové "technické" - moc pravidelné, což se mi zrovna k tématu nehodí. Představoval bych si tam něco trochu živějšího (ale ne zase nějaký úlet). Kvůli tomu fontu to na mě působí, jakoby to bylo spláclé v PS za pár minut.

Liščí ohon mi tam přijde nadbytečný (nevím, co to má symbolizovat - jestli tanečník tancuje tak rychle, že se mu kouří od bot)...

Ilustraci panáčka bych barvami udělal inverzně (tj. tělo černé a hlava oranžová), protože mi chvíli trvalo, než jsem zjistil, že to na ilustraci je panáček a má symbolizovat písmeno I.

Pokud se to ale líbí všem tak to doporučuji tak nechat, možná mám jen dost odlišný vkus :).
Lexter
Profil
A heleme se, logo na kritiku.

Bohužel se musím přiklonit k názoru Zdeňka.

1) Nelíbí se mi zkosené konce písmen S a C.
2) Liščí ohon je tam asi omylem. Evokuje ve mě firefox.
3) Postavička vypadá jako xtraz nebo jak se to prasečina jmenuje.
4) Logotyp obsahuje mnoho prvků, některé jsou tématické, jiné ne. Font mi taky nesedí.

Určitě bys to zmáknul lépe. Zjednodušit, zapracovat na tématičnosti (je tam, ale nijak výrazná) a bude to lepší. Držím palce.

že to na ilustraci je panáček a má symbolizovat písmeno I.
Cože? I?
člen
Profil
Mne sa to veľmi páči, len ten chvost vo firefox štýle je tam nadbytočný ;)
LukeZzZ
Profil
Díky za názory, jen abych vysvětlil ten "ohon" nemá připomínat firefox... Jen když jsem to dělal, tak mě přišlo, že bez toho prvku je slovo KAM strašně mimo a tak jsem to potřeboval něčím dostat více dohromady a tak jsem vyplnil místo takhle. Když to bylo udělané pouze jako jednoduchá křivka, tak to vypadalo stroze, tak jsem to chtěl nějak oživit.

Vůbec mě nenapadlo že to bude ve všech evokovat FF :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0