Autor Zpráva
mildaL01
Profil
ahoj všichni, docela by mě zajímal Váš názor na stránky mé firmy www.drinkcarservice.cz , kde a jaké chyby jsem při jejich tvorbě udělal. Tvorbě webových stránek se věnuji okrajově a asi rok a půl.Díky moc za názory
el mariachi
Profil
Mno... celkovo sú tie stránky zaujímavé, ale nerozumiem tomu veľkému bielem priestoru v strede stránky.. čo si tam chcel umiestniť ? dosť to kazí celkový dojem...
menu by som osobne volil trošku iné, predsalen to evokuje trošku dojem stránok spred piatich rokov, alebo nejaký výplod menu generátora.. nie je to zlé, ale mohlo by to byť omnoho lepšie
čo sa týka technického spracovania (kód), tam je už viac vidno že sa tomu venuješ len okrajovo... miešaš tam css s inline štýlmi a celkovo to prehľadné nie je ani zďaleka. možnou cestou by bolo strčiť všetky css do jedného externého štýlu


hmm, jak na to pozerám bližšie, tak už vidím kde je problém v technike...
<meta name="generator" content="Web Page Maker V2 (unregistered version)">

to vysvetľuje viacero vecí vrátane menu :)
mildaL01
Profil
ten bílý prostor je slideshow...:-o
mildaL01
Profil
v Mozille, Exploreru i v Opeře mi to běží...
el mariachi
Profil
slideshow mi beží len zdola-hore v ľavej časti stránky :) akurát ten biely priestor nič nerobí... (ie6).. pravým gombíkom sa mi zobrazia len vlastnosti flashu, čiže očividne tam niečo má byť. neviem, môže to spôsobovať to, že som v škole a tu sú troška divne nastavené pc, ale keď ostatné animačky mi fungujú, tak neviem neviem....šak uvidíš čo ti napíšu ostatní :)
mildaL01
Profil
jo,tak zkus mrknout na fotogalerii,tam je taky slideshow,jestli tam běží?dík
el mariachi
Profil
ee, nebeží... ako som už napísal, funguje len header a ľavé obrázky... pokiaľ kliknem na odkaz fotogalerie, tak sa zobrazí to isté čo pri úvodnej stránke.. biela časť... pri ostatných odkazoch sa mi tam zobrazí pekný obrázok, ale tá galéria mi tu nefunguje...
mahdal
Profil
Když už takový web, tak ho pořádně udělej,aby bylo poznam na co to je...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0