Autor Zpráva
johnik
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Dobrý den,
prosím o vaše názory na novou verzi:

http://www.snekin.ic.cz

Děkuji
S pozdravem, Johnik
Měsíček
Profil
Dobrý no, .. ty šipky v tom portfóliu bych dal trochu bokem.
RockFire
Profil
Jak říká měsíček. Jinak web je celkem user-friendly a efekty v menu jsou celkem zajímavé, ale:

1) Proč Jsou stránky v angličtině, když jsi čech a tvoříš české weby, hra je v češtině atd.?
2) V portfoliu bych uvítal, abych mohl roolovat i kolečkem a né jenom šipkami.
3) Hezké URL je sice pěkná věc, ale url, který se vůbec nemění a furt je v adrese jen odkaz na home může uživatele pěkně naštvat, když chce na něco konkrétního odkazovat.
4) Zpráva do fóra se neodešle
5) Nějaká patička by nebyla na škodu
6) Kód nic moc...
johnik
Profil *
Dík za kritiku:

1) stránky jsou v angličtině proto, že jsem ještě neudělal českou podobu stránek
2) pracuju na tom
3) dám swf address
4) už funguje
5) patičku mám...
6) jaký kód? html?
RockFire
Profil
ad 5) Pardon, mě nějak blbě rollovala Opera
ad 6) Přesně tak, ve flashi se nevyznám, čili ten nemohu hodnotit.
Steve
Profil
johnik
pokračuji v počítání:
7) Odešle se i prázdný příspěvek do fóra
8) Stránka je moc vysoká - na notebooku mám celkem malý prostor, ve kterém se mi stránka zobrazuje a když něco potřebuju, tak musím rolovat jak posuvníkem prohlížeče, tak tvým interním posuvníkem.
9) Když už se rozhodneš použít ve své prezentaci výhradně angličtinu, měla by být bezchybná. Navíc to že je to anglicky může kdekoho odradit.
10) Nikde v prezentaci to není, tak se zeptám připomínkou :) co znamená to logo "Games for Windows", které je dole mimo flash? Pokud by Tvá hry měly fungovat jenom pod Windows (což mi prijde jako hloupost, ale proti gustu...), jak je možné, že já jsem je na Linuxu hrál?
Portfolio a posuvníky:
11) Posuvníky se nedají nijak urychlit a pokud se člověk chce dostat až dolu, je to celkem otrava.
12) Lineární pohyb není to pravé ořechové, protože postrádá dynamičnost... mě osobně to přijde takové těžkopádné.
13) Posuvníky by snesly větší "hit" prostor, trefovat se do těch malých obdélníčků na touchpadu chce citlivé zacházení a nedovedu si představit, jak bych to dělal třeba v autobuse :)
johnik
Profil *
Tak jsem to ještě upravil. V portfoliu lze rolovat kolečkem, zvětšen hit u tlačítek, logo windows se objevilo nedopatřením. Jako hlavní jazyk jsem zvolil češtinu a ještě přemýšlím nad swfaddress: www.snekin.ic.cz/indexx.php. A html je také už validní.
Steve
Profil
johnik
14) Ve fóru se špatně zobrazuje diakritika... používám Linux/Firefox (Iceweasel) 3.0.3
15) ne posuvník u výpisu fóra se tam hodí asi jako pěst na oko :) chtělo by ho to alespoň ve stejných barvách, jako je zbytek prezentace.
OnZ
Profil
Tady máš špatně nastavené kódování http://www.snekin.ic.cz/piskvorky.php v title se mi píše Twister Pi�kvorky
embee
Profil
Ne, nelibi

- nevyuzite misto - uplne to zabiji vztah mezi pozitivnim a negativnim prostorem
- opravdu staticka kompozice (viz vyse)
- zbytecne velke fonty
- barvy mi pripadaji volene ciste nahodne
- na anglickem OS (XP SP2 64bit) je rozbita diakritika

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0