Autor Zpráva
Milhausnipax
Profil
Poraďte co je špatně, nebo co udělat jinak...je to můj první web. Díky
http://www.milhaus.nipax.cz
fikus
Profil *
1. určitě u malých náhledů obrazů zrušit ten efekt mizejícího rámečku při přejetí myší (hover), to přímo rve oči jak se to různě přeskupuje, zkusil bych jen ten rámeček vysvítit jinou barvou, ale rozměr zachovat.
2. na homepage bych nahradil ten speciální font nějakým jiným, lépe čitelným, takhle mám pocit, že mám mžitky před očima:)
mahdal
Profil
Co to má být? Nelíbí se mi tam to logo, někde chybí, změnit index...
Návštevník
Profil
Škaredé, obrázky sa otvárajú v tom istom okne, naviac sú rozmazané... To nemáš skener?
Milhausnipax
Profil
Škaredé, obrázky sa otvárajú v tom istom okne, naviac sú rozmazané... To nemáš skener?
:)) tak velkej fakt nemám ani o nikom nevím
Milhausnipax
Profil
zprovoznil jsem lightbox, takze dalsi chyba vychytaná a logo je teď všude
el mariachi
Profil
Milhausnipax
ak je to tvoja tvorba, tak si nám ukázal, že maľovať vieš, kresliť vieš, ale pre stránky nemáš vôbec cit... pripomenul si mi akurát ako vyzerali stránky pred 5-7 rokmi. ale máš plus, že si to nespravil vo framoch a že nemáš príšerný kód.. videl som už aj horšie :) ak chceš propagovať svoje práce a nechceš sa za stránku hanbiť, tak by som to na tvojom mieste dal urobiť niekomu inému, lebo z podobných stránok utekám akonáhle ich uvidím, a nezachráni ti ju ani pekná umelecká tvorba.. stránka musí byť príjemná, pútavá a podobne, ale nemám pocit, že tá tvoja by z toho splnila aspoň jednu podmienku
Milhausnipax
Profil
aha...a v čem by se to dalo zlepšit? jiné pozadí? Zkusím teda ještě zkoušet jiné kombinace
el mariachi
Profil
skús kuknúť na nejaké css galérie pre inšpiráciu :) minimálne získaš trochu prehľad
Milhausnipax
Profil
tak jsem to trochu přetvořil, ještě doladím logo a přidám nějaké stínování a pak dopíšu texty
el mariachi
Profil
mno už je to rozhodne omnoho lepšie.. akurát tie tvoje gombíky v menu mi nejako nesedia.. hlavne hover, žltá+biela nie je práve najšťastnejšia kombinácia...
inak, bolo by fajn keby sa ti pri každej stránke menil title :) aj keď je otázne, či to vôbec dačo pomôže keďže tam nemáš žiaden text
Miloš
Profil
Celkově pěkné; přesto:

Na úvodní stránce se mi nelíbí:
1) oči rvoucí hover v menu, spojený s nečitelností textu.
2) absence hoveru na obrázcích (stejně jako v jednotlivých galeriích); to je ale jen můj osobní dojem. Na stranu druhou – koukám na předchozí odpovědi a zjišťuji, že už tam nějaký hover byl; k tomu snad tolik, že radši žádný, než ošklivý.

Celkově:
3) Všechny stránky mají stejný <title>
4) Vyházel bych EXIFy náhledů – zbytečně žerou místo. V sekci perokresba to ještě nevadí (náhledů je 6 a mají každý pod 5 kB, celkem neproblematických ca. 24 kb), ale na stránce malba jsou veliké okolo 10 kB a to pak (při jejich počtu) naroste – náhledy celkem na té stránce zabírají ca. 240 kB; kdyby měl každy tak 4 kila, dělalo by to snesitelných 100 kilobajtů.
Přitom na stránce mají obrázky od 2 do 3,5 kB (a nemají EXIFy), takže když to jde tam, proč to nejde jinde?
5) Když už tam máš ten lightbox, postrádám přechod na předchozí/další obrázek, případně slideshow.
6) Slova Perokresba, malba a kresba jsou česky; do toho mi ani trochu nepasuje anglické home (úvodní stránka) a close (pro zavření fotky v lightboxu)
kletely
Profil
Milhausnipax
Malovať vieš tak čo keby si si nakreslil dizajn na papier na skenoval do normálnej veľkosti a dal rozkódovať nejakému kóderovi? Je pravda že to nie je zrovna najlepší nápad, ale skúsiť môžeš :)
Milhausnipax
Profil
děkuji za připomínky, zítra odstraním...texty přibudou ale až to bude hotové po design stránce
Milhausnipax
Profil
Tak vzhled zase trochu vylepšen
Milhausnipax
Profil
teď už se vám to teda líbí?
nowoten
Profil
jo

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0