Autor Zpráva
ShaiMagalll
Profil *
Adresa webu: ShaBoard.Cz

Nejake napady, co vylepsit/pridat/odstranit?

Ocenim cokoliv...

diky
vydrus
Profil
ShaBoard nebo BlueBoard?
Tím jsi chtěl říct co?

//Špatná kategorie.
Kcko
Profil
Shaboard nebo Blueboard ?

Shaboard v zadnem pripade. . Zkusil jsem se zaregistrovat abych se podival jak to mas provedene, blbe sem opsal heslo a muzu cely formular vyplnovat znovu? Ne diky.

Kdyz se tak divam na ukazky jednotlivych sluzeb, tak muzu jen rici, ze zpracovani je opravdu prumerne.


Blueboard: 1 VOTE!
Holyday
Profil
Ačkoliv jsem si původně chtěl návštěvní knihu napsat sám, testnu tu tvoji, takže máš prvního "zákazníka" :)

Jinak k webu samotnému nějak extra výhrady moc nemám, jen mám tak nějak pocit, že je tam docela málo textu. Ale to pro někoho zase může být výhoda...

A počítadlo vlevo dole je docela ošklivé.

Jo a ještě ve "Wordboxu" by to chtělo trošku odsazovat jméno odesílatele, ale to je jen detail.


EDIT: "Registrace byla úspěšně dokončena. Na uvedený mail byly zaslány pokyny k aktivaci účtu. " - nebyly...
Nox
Profil
Nechce se mi registrovat, ale co sem to shlédl, tak vizuálně je to docela tragické, i odbyté (odstupy, zarovnání atp.) ...myslel sem, že nemůže být hůř jak blueboard nebo toplist atp. ... na tom opravdu zapracuj ...nebo to můžeš vzít o krok dále - umožnit jednoduché vlastní stylování pro tvůrce
ShaiMagalll
Profil *
Holyday
registrace uz v pohode, spatne nastaveny mail server :-)
ShaiMagalll
Profil *
To all:
beru si to k srdci a v blizke dobe to upravim
nightfish
Profil
registrovat se u někoho, kdo mi nutí zasílání libovolných e-mailů od kohokoliv (Uživatel souhlasí, že mu budou zasílány informativní(reklamní) e-maily o novinkách na serveru ShaBoard a dalších partnerských serverů) bych si asi hodně rychle rozmyslel
ivzez
Profil
Stejně jako nightfish mám výhrady k vnucování reklamních e-mailů třetích stran. Za akceptovatelné považuji maximálně sdělení o novinkách na serveru, na němž se účastník zaregistruje. Navíc mi vadí tykání. Do takové služby bych se nezaregistrovala.
imploder
Profil
Jednoznačně Blueboard.

K ShaBoardu:
U nás je i zákon zakazující SPAM. Ohánět se nějakým zákonem a zároveň podstrkovat uživateli souhlas s prováděním něčeho, co jiný zákon zakazuje a co s danou službou nesouvisí, je minimálně neslušné, když už ne protiprávní. Cpaní zájmen s velkým písmenem do každé věty i tam, kam nepatří (Potřebuješ na Tvé stránky anketu, ...) to nezachrání, když takové prokazování úcty (velká písmena ve 2. osobě nejsou stylisticky neutrální a dávat kvůli tomu 2. osobu i tam, kam nepatří, je reklamní zhovadilost) ostře kontrastuje s tím, jak jim hodláš ve skutečnosti zasílat ty "reklamní sdělení" svoje i jiných stran.

Nox
na tom opravdu zapracuj ...nebo to můžeš vzít o krok dále - umožnit jednoduché vlastní stylování pro tvůrce
Dobrý nápad. A to "nebo" by nemuselo být výlučné; můžeš nabídnout vlastní stylování pro lidi, co si s tím chcou pohrát a mít to všechno podle sebe, a zároveň možnost použít předpřipravené (nastavitelné?) šablony. Šablony by mohli vytvářet i sami uživatelé.

Proč se to pořád reloaduje?
shaboard
Profil *
imploder:
wordbox nastaven na 2 minutovy reload.
kdyby sis vyzkousel sluzby, popripade prohledl nastaveni sluzeb, pochopil by jsi :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0