Autor Zpráva
vitek.kobza
Profil *
Ahoj, dík za všechnu kritiku a rady na vylepšení. Odkaz
PS.:ještě nejsou hotove

Tomasds
Základ by nebyl úplně špatný, ale obávám se, že to co tam vypadá docela slušně, není zrovna tvoje práce.

Takže co tu stránku kazí:
- "zde je prostě vše" černý text, bílý obrys, hnědočervené pozadí .. nelíbí
- shluk obrázků .. jednak nesourodost, jednak mizerná kvalita .. obsah soudit nechci, to je věc vkusu.
- zabludili .. překlep. "Napiště" je tak častý překlep, že mám pocit, že tak jak se ÚJČ lacině přizpůsobuje trendům, tak tohle se brzo objeví jako přípustný tvar v pravidlech.
- © VÝTEK .. jestli chceš přezdívku, šel bych na to jinak.
grimword
vzhledem k tomu, ze web na tebou zvolene tema na takove urovni nema absolutne zadnou sanci na uspech a po 2 mesicich se na aktualizovani stejne vykasles, tak je grafika i kod dostacujici (nic proti, ale kolik tady uz bylo, je a jeste bude webu o hudbe, filmech a konicku ktere autora bavi......ale HLAVNI JE, ze te to delani webu bavi a stravis nejaky cas i necim u ceho premyslis a snazis se neco tvorit a rozvijet se;-))
vitek.kobza
Profil *
jj, díky zo komentáš, mohu se jen zeptat co myslíš že neí zrovna moje práce? vše sem psal jen trochu doladil ve frontpage
Tomasds
vitek.kobza
co myslíš že neí zrovna moje práce

Myslím design. A myslím si to na základě rozdílů mezi tím co jsem popsal a tím zbytkem, který vypadá jaksi obstojně, ale především úplně jinak.

Kód je tradiční FP šrot. Za zmínku stojí jen toto:

<meta name=keywords content="Sestava, Goly, Nove informace o florbalovem tymu Orel Brno-Židenice">
vitek.kobza
Profil *
to je přetáhlý z mích starých stránek, jak sem přetahoval kostru, jinak design je doopravdy moje prace.
vitek.kobza
Profil *
a je něco co zásadně změnit, sem teprve začátečník, tak budu rád za každou radu
Tomasds
vitek.kobza
Tak potom se omlouvám, ty rozdíly (hlavička x zbytek) jsou tak velké, že jsem měl pocit, že to nemohl dělat jeden člověk.
vitek.kobza
Profil *
jo jasny, sem to delal i tak na rychlo, hlavicku sem delal taky celou sam ve photoshopu
Holyday
Na první pohled: jiný tvar adresy na obrázku v menu než ve skutečnosti. Dále kombinování velkého množství fontů a semtam nízký kontrast mezi písmem a pozadím.

edit: jo a ještě bacha na zakrývání povinné reklamy...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0