« 1 2 »
Autor Zpráva
Ove.net
Profil *
Zdravím,

nedávno jsem tu dával portfolio, ale moc se nechytlo, tak jsem se pustil úplně jiným směrem. Zajímá mne Váš názor.

odkaz: PORTFOLIO
Měsíček
Profil
No není to špatný, ale vodníkovskou barvu nemám rád a v tomto podání už vůbec ne.
Ove.net
Profil *
Měsíček
Ale to je celkem subjektivní názor
joe
Profil
Čisté, pěkné.. Mně se taky tenhle odstín zelený nelíbí - mám radši podobné živé barvy, jako jsou třeba v tom koláčovém grafu. Takhle ten web moc nežije...

Taky bych uvažoval nad přidáním další barvy.
Ove.net
Profil *
joe
Dobře, už druhému se nelíbí zelená, tak s tím něco udělám, rozhodně je to první verze, ještě se to bude dolaďovat.
Holyday
Profil
Ale to je celkem subjektivní názor
Název a popis kategorie: Názor na stránku - Nechte si říct, co si o vašich stránkách myslí jiní.
Čili zde se dá docela subjektivita očekávat.

Stejně jako u tvého minulého návrhu se mi zdá barva docela křiklavá, ale už to není tak strašné jako minule
Ove.net
Profil *
Holyday
pryč od barvy, co se ti dál nezdá?
Holyday
Profil
pryč od barvy, co se ti dál nezdá?
Jinak se mi to docela zdá. Jediné co mě napadá, je zlepšit kontrasty některých písem s pozadím. Uvedu příklady:


Ove.net
Profil *
Holyday
supr, dík, pracuju na tom
Ove.net
Profil *
Nová verze s jinou barvou.
PS: ty odkazy nahoře se nějak špatně vyexportovaly, normálně jsou s dobrým kontrastem (bílé)

VERZE 2
Nox
Profil
Také se mi ty barvy nezdají
První jsou takové brčálové a druhé jako ze stránek s lechtivou tématikou...
Jinak už to je lepší, celkově slušné
Ikdyž vzhledem mi to moc portfolio nepřipomíná, spíš jako osobní stránku nebo tv stránku (menu), příp. firemní (pravá část),
ale ne že by to bylo úplně špatně, aspoň to zas nebude úplně stejné
Holyday
Profil
Opět to s tím kontrastem není slavné. Hlavně ten text "Webdesignér na volné noze". Rozdíl barev jsem naměřil 26-80 (chce to aspoň 500), rozdíl jasu 6,1-18,7 (chce to aspoň 200). To jsou hodně velké rozdíly. Málo kontrastu by se našlo i jinde, zde to je nejhorší.

Nástroj Kontrast barev @ SovaVSíti.cz
Ove.net
Profil *
Holyday
dělám další verzi, kde dám větší kontrast tam kde to bude důležité. Všude se taky velký kontrast nehodí, ale dík moc...
Holyday
Profil
Všude se taky velký kontrast nehodí
Přesně, to může být záměr grafika, ale "mžourání" na text v hlavičce už jeho záměrem být nemusí :)

EDIT: jinak je fajn, že se tam teď objevuje více barev, celkově se mi návrh líbí :)
yFang
Profil
Já bych se taky přiklonil ke zvýšení kontrastu, zejména v tom textu Webdesigner na volné noze. To se fakt nedá číst.
Ove.net
Profil *
yFang
jojo promiň, taky za to může podstatně export (špatný nastavení)...
Ove.net
Profil *
verze 3
pantondavo
Profil
Ove.net
1. verze jednoznačně lepší. Barevně. Proč nevyzkoušet něco méně tradiční? Vůbec bych se toho nebál. Třeba se Ti potom ozva Česílko s nějakou zajímavou zakázkou :-)
Jinak, jak se řekne Valuštík mladší, hned se mi vybaví nižší kontrast, taková jednoduchá elegance a písmo s vyhlazením.
Ove.net
Profil *
pantondavo
Viděl jsi mé žluté portfolio? Barev a originality jsem se nebál, ale lidem se to nelíbilo, proto chci udělat něco, co bude více reprezentativní. Kdybych věděl jak se v Ai dělá nevyhlazené písmu tak ho používám :D :o) a s kontrastem už to není tak hrozné, ne?
Ove.net
Profil *
verze pro větší rozlišení
RockFire
Profil
Ne, ale to grafik na volné noze je opět bída. ZKus použít nějakou tmavší modrou barvu místo té růžové...
pantondavo
Profil
Ove.net
Kdybych věděl jak se v Ai dělá nevyhlazené písmu tak ho používám :D
Zkus Ps :-)

a s kontrastem už to není tak hrozné, ne?
Kontrast pořád pokulhává. Já vím, ono to vypadá decentněji, možná luxusněji, ale pokud je to na úkor čitelnosti a udržení na stránce, tak bych od toho upustil.

Žlutý sem viděl, líbilo se mi jako obraz. Jako portfolio, na kterém bych měl nějakou chvíli vydržet a prohlédnout si reference, určitě ne.
Teď se to lepší, ale ta růžová barva je naprosto děsná. Zkus modrou, ve stylu vodičky, nebo i tu modrozelenou, co jsi měl předtím.

Btw. poslední návrh se mi nenačte.
Ove.net
Profil *
Ještě nakonec jiná barva
Dranel
Profil
Ove.net
Modrý, pak růžový. To se líbí mě. Na druhou stranu nemůžem mít všichni modrý, protože já chci taky :D
imploder
Profil
Vodníkovská nebo modrá (asi o něco víc modrá) se mi líbí, růžová je strašná. Jinak je to mnohem lepší než to původní - to byl jenom seznam referencí na ne moc pěkném pozadí a tohle má oproti tomu potenciál všechen potřebný obsahu přehledně a vypadat jako kvalitní web a ne jen seznam referencí a pár k němu připlácnutých odkazů. Jinými slovy: s tímhle si vystačíš v podstatě na cokoliv - máš tam záložky i submenu. Rozhodně je to lepší cesta, zvlášť pokud máš v plánu web rozšiřovat.
Ove.net
Profil *
imploder
Díkěju za názor, teď se potýkám s problémem. Každému se líbí jiná barva, celkem hodně lidem se líbí ta růžová, ale taky hodně lidí je proti, modrá je prej zase nudná a ta první zelená se taky nelíbí. Tak co s tím? Já osobně se přiklaňuji k té růžové...
imploder
Profil
Ove.net
no podle mě se tam nehodí a nejsou na ní pořádně vidět záložky a tvoje logo
je taková moc agresivní
pantondavo
Profil
Ove.net
Já jsem pro zelenomodrou nebo modrou, ale není problém dát na web funkci, díky které si bude moci potencionální zákazník změnit barvu dle svého. Taky bych doporučil dát od logotypu pryč ten symbol, přijde mi nesmyslný. Kontrast už vypadá líp, asi tozkresluje hladké písmo. ALE doporučil bych Ti zvětšit písmo. Přece jen čitelnost je důležitá zvlášť, když tam máš docela dost textů.
Ove.net
Profil *
pantondavo
noo tato funkce už je docela OUT, uvidím, uvidím
imploder
Profil
Taky bych doporučil dát od logotypu pryč ten symbol, přijde mi nesmyslný
Podobné má navrcholu.cz, ale myslím, že to nevadí. Mohl bys tam dát něco líp zapamatovatelného. Třeba jak's měl svoji hlavu v tom žlutém portfoliu, tak zmenšená a přebarvená by možná šla. Nebo je to blbost, nevím, jak by to vypadalo.
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0