Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku grafického návrhu
a posouzení, zda je také dostatečně přehledný a vstřícný pro případné pacienty

Předem díky
vydrus
Profil
Ivet
Horní menu je nevýrazné.
Obrázek v hlavičce by neměl obsahovat barvičky, takhle to vypadá dost divně. Ale je to jen můj názor, někomu se to může líbit.
joe
Profil
Takové typy stránek mám rád a dělám podobné.. :) Takže se mi to líbí.

Jen v tom hlavním menu, které je tvořené dvěma pruhy bych ztmavil ten první, nečte se to moc dobře, když je to takhle moc rozpůlené.

Tabulka s ordinačními hodinami mi přijde hodně nepřehledná, co ji udělat jinak, třeba vlevo dát čas a nahoru dny?

A ty stíny u těch pravých boků se mi tam moc nezdají, buď vylepšit nebo dát úplně pryč..

EDIT:
vydrus: Nahoře bych barvy rozhodně nechal, jen mi přijde divné to zkosení, bez barev by to bylo smutnější.
Měsíček
Profil
Místo šipky u položky v menu bych dal spíše zesvětlující/ztmavující hover.
ninja
Profil
Souhlasim s joe. Libi, jen ordinacni hodiny by chteli zprehlednit.
Lexter
Profil
Tohle mě nějak neoslovilo Ivet. Jasně, ordinace, doktoři, ale je to strašně mdlé. Navigace s pseudoodleskem a fontem který se ti v této velikosti u všech nevyhladí, okousané to bude ošklivé, takže pak zbývá jedině obrázek.

V ordinační době se mi nelíbí ten "sražený font", navigace i patička by mohli trochu víc dýchat. Jsou takové nahečmané.

V hlavičce je jakýsi nadpis, ale nepřečetl jsem ho. Nevím ale jestli je důležitý.

Ne, bohužel nelíbí, myslím, že máš určitě na lepší. Ale použitelné to je, takže není moc co řešit.
Ivet
Profil
Díky za kritiku.

Klient požadovat světlejší, tlumenější barevné provedení, ale je pravda, že 1. verze byla taková zemdlelá .. a to by si ti pacienti zase nezasloužili :)¨

Na základě Vašich připomínek (barvy, písmo) provedena 2. verze
Prosím o zhodnocení.

U tab Ordinační doba je problém, mnoho dat .. měl by to být zákl. info tabulka, pokusila jsem se o větší přehlednost.

Předem díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0