Autor Zpráva
Pavel PS
Profil *
Ahoj lidi! Můžete mi prosím napsat svůj názor na hoteltransport.euweb.cz? Nejsou ještě úplně dodělané a těch anglických textů si taky nevšímejte, ještě se budou dolaďovat, ach ty jazyky ;-) Jde mi především o vaše dojmy, jestli ty stránky nedrazujou vzhledem... Děkuju!
Fred
Profil
Pavel PS <OT>: Přítelkyně měla v práci kolegyni blondýnu a ta vyprávěla jak byla v kině a moc se jí líbil film co byl v ukázkách před představením, tak se jí má polovička zeptala jak se film jmenoval a ona smrtelně vážně prohlásila caming soon.... Podotýkám, že pracovala jako recepční ve 4* hotelu. Takže píše se coming soon... </OT>
Jinak docela slušný kód, chybí meta description a ten vzhled je takový docela studený, ale to ať hodnotí raději někdo jiný.
AMD
Profil
to pozadí jde moc do modra řekl bych ...
Pavel PS
Profil *
Tak dík Frede, srovnávat mě s blondýnkou... Taky znám jednu a ta říká, když ji něco nejde, "že je na to fakt blond, blbá blondýna" ;-) už jsem to opravil.
Já byl naopak překvapenej, že ta modrá, aspoň na mě, nepůsobí tak studeně, jak jsem čekal...
Nai Dzet Quiv
Profil
Ta modrá odporně září... :-/
weckho
Profil
Fakt tu modrou trochu ztlum, bude to lepší.
Boy
Profil
Design: Předpokládám, že jsi za tohle dostal asi slušně zaplaceno....kód hodnotit nemohu, ale design je naprosto amatérský......teda pokud se dá říkat design jednomu grafickému prvku a to je pozadí, které mám za dvacet sekund (počítám i startování PhotoShopu) hotové.....design je tak za 50 Kč.
Boy
Profil
Jo a ten text by se podle mě měl držet v oblasti, kde je to bílé ne? Takhel to vypadá divně.
Falco
Profil
Jak už tu psal BOY, je to amatérské: pozadí křiklavé, text vyčnívá z bílé plochy, menu navýrazné, ...
Pavel PS
Profil *
No, amatérské to je, protože jsem to ani pro peníze nedělal! Ten text má zasahovat do toho přechodu, zobrazuje se to tak jak jsem chtěl, není to rozhozené ani v IE, FF a Opeře... zkusim trochu zeslabit to pozadí a uvidíme... To Boy jsi šikulka a ještě k tomu superrychlá!
Pavel PS
Profil *
Tak u české verze je světlejší pozadí, myslíte, že je lepší???
Charlie
Profil
Opravdu miluju, když někdo někomu říká, že je to hnusný, že to vypadá amatérsky... Profesionál by poradil, jak to změnit, aby to bylo lepší!

Pavel PS: Celkový vzhled stránky je docela nekompaktní. Chtělo by to trochu orámovat. Můj návrh:
Celá stránka by byl úzký obdélník, odshora dolů s smavým borderem. Od obdélníku by mohl jít přechod z tmavé na tu tvojí modrou, spíš by to ale chtělo nějaký jemný vzorek. V obdélníku nahoře vlevo by bylo logo s bílým pozadím, pod ním by byl zbylý obsah stránky. Vlevo menu vizuálně oddělené od textu, třeba jiným backgroundem (hodila by se třeba tmavě červená) s hoverem s oranžovým pozadím a s aktivním prvkem s bílým pozadím. Oblast textu by měla bílé pozadí, čímž by se vizuálně propojila aktivní položka menu s obsahem. Dole by mohla být patička oddělená seshora šedivým borderem. Vznikla by tak vcelku kompaktní stránka.

Dále bych měl výhradu k autům v levém panelu, nechápu, proč tam vůbec jsou a navíc se občas dostanou přes patičku.
mat
Profil
Charlie


Opravdu miluju, když někdo někomu říká, že je to hnusný, že to vypadá amatérsky... Profesionál by poradil, jak to změnit, aby to bylo lepší!

boy tu takhle přispívá už poněkolikáté - co říkáte: co kdyby se nám taky pochlubil?
Charlie
Profil
mat

skvělý nápad. Boy, pochlub se, jaké weby už jsi udělal?
Hampy
Profil
Náhodou, stránky se mi docela líbí. Rozhodně bych při pohledu na ně nezačal skákat z okna jako "chlapec". (super nick boyi :-))) )
Pavel PS
Profil *
Hampy děkuju, pochválit jsem potřeboval :-) O borderu jsem už taky přemýšlel a zatim zkoušim, auta, přece jen jsou to stránky o přepravě lidí, lezou přes patičku jen u stránek, které nejsou hotové, takže jsem je ani nijak neladil...
A jsem taky pro aby se Boy pochlubil, sice vsichni padnem ohromením ze zidle, ale třeba se i něco přiucime...
mat
Profil
jen poznámku k autorským právům - na některých stránkách v české verzi máš tohle:

Tyto stránky jsou ve vlastnictví PRAGUE hotel transport,
copyright © PRAGUE hotel transport 2005, všechna práva vyhrazena.

Tento desing a HTML kód je ve vlastnictví Pavel PS - webmaster,
copyright © Pavel PS, všechna práva vyhrazena.

- pokud bys tohle chtěl mít v patičce třeba u mě, vrátil bych ti práci a poohlédnul bych se jinde - pokud prodáváš produkt (nebo dáváš, to je jedno) dáváš ho celý, i designem a kódem... tohle vypadá hodně blbě. A co tam dát?

třeba tohle:

copyright © PRAGUE hotel transport 2005
vytvořil <a href="mailto...">Pavel PS</a>
Martin
Profil
Uživatel Boy dal web ke kritice tady http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=7792&forum =2&page=-1 :)
Pavel PS
Profil *
to Mat pravda pravdoucí, kdyby ty stránky byly pro někoho třetího, tak by mě to ani nenapadlo! Ale udělam to podle tabe, to je fakt milionkrát lepší :-)
Pepee
Profil
Mno ty stránky by vážně asi chtěly drobet pozměnit vzhled za prvý bych oddělil hlavičku od obsahu (např. pomocí pozadí), navigaci by prospěl nějakej grafickej prvek, no a asi bych odstranil ty nic neříkající (a navíc dost problematický) fotky aut vlevo dole. No a možná bych na stránce kontakt nahradil výraz "electronický formulář" vhodnějším výrazem ....třeba jen formulář, nebo webový formulář ....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0