Autor Zpráva
aldik7
Profil
názor na web http://i-upload.eu/

.. design i obsah webu :-)
yFang
Profil
aldik7
1) Design je amatérský, působí to nedůvěryhodně.
2) Hlavička by měla být klikací.
3) Kód také nic moc.
4) Nevím jak ostatní, ale pro mě je web dost nepřehledný.
blackjoker
Profil
Souhlasím s yFang. Ohledně obsahu tak mi nepřijde moc užitečný v podstatě google vyhodí v podstatě to samý. Chtělo by se to trochu víc ponořit do problematiky ukládání dat a přidat víc textů.
Btw. guestbook od blueboard by mohl být aspoň vložený do stránky pomocí iframe, když už.
aldik7
Profil
Souhlasím s yFang. Ohledně obsahu tak mi nepřijde moc užitečný v podstatě google vyhodí v podstatě to samý. Chtělo by se to trochu víc ponořit do problematiky ukládání dat a přidat víc textů.
Btw. guestbook od blueboard by mohl být aspoň vložený do stránky pomocí iframe, když už.

.. noo s tím googlem máš sice prawdu ale zase tady to je všechno pohromadě :-) .. to potom můžeš říct například na co má seznam katalog Firmy.cz když máme vyhledávač xD
xerno
Profil
Přesně jak yFang, hlavička musí být klikací.
To stínování nalevo je sice pěkný, ale mohl bys vylepšit barvu a hover odkazů, ne aby to bylo takový defaultní jestli rozumíš. Tamten Guestbook, když už ne jako iframe, tak aspoň tam dej target=_blank...
V tabulkách CZ a zahraničních serverů dej cellpadding a cellspacing, takhle to působí dost stísněně a opět stejný problém, nech ať se to otevírá v novym panelu. Pak bych je seřadil podle abecedy, kdo se v tom má jinak vyznat...
Ten kód, jestli promineš, mě připadá, že to dělal nějakej program...

Celkovej vzhled mi přijde dost chaotickej, možná bys mohl menu oddělit nějakou vertikální čarou. Možná i samotný položky menu víc zaškatulkovat...
aldik7
Profil
no zatím sem to dělal bohužel ve front page :( .. prwní sem zrealizoval nápad .. na učení html ... atd. nebyl čas zatím
xerno
Profil
aldik7
Já teda používám PSPad, ale pro tebe bude asi nejlepší Dreamweaver, člověk se s nim musí sice naučit, ale dost toho umí, v něm jdou udělat docela pěkný stránky i když žádnej jazyk neznáš...

Jo ještě jedna drobná připomínka, přidej si do těch stránek favicon a nějakej lepší title;-)
aldik7
Profil
aldik7
Já teda používám PSPad, ale pro tebe bude asi nejlepší Dreamweaver, člověk se s nim musí sice naučit, ale dost toho umí, v něm jdou udělat docela pěkný stránky i když žádnej jazyk neznáš...
Jo ještě jedna drobná připomínka, přidej si do těch stránek favicon a nějakej lepší title;-)

title je název jestli se nepletu ale co je to ten favicon ? xD
xerno
Profil
aldik7
title je název jestli se nepletu
Title se používá jako co možná nejkratší vyjádření obsahu jednotlivých stránek. Pochopim, když budeš mít na hlavní straně to co tam máš, ale na ostatní stránky dej něco bližší, třeba:
http://i-upload.eu/aktuality.htm
dej
<title>Nahraj: Aktuality</title>

A favicon je icona, takovej ten malinkatej obrázek na panelu a vedle adresy, viz Favicon.
Miloš
Profil
Nelíbí se mi:
1) Vycentrovaný text – není to přehledné (nejsem z principu proti centrování, ale sem se to nehodí).

2) Hlavička (krom toho že neklikací) a zbytek stránky k sobě nepasují, netvoří organický celek.

3) Návštěvnost je zbytečnost, většinu lidí nebude zajímat; patří se smazat všechno zbytečné, aby se člověk mohl soustředit na to podstatné.

4) Ikona SMS a banner UložTo je reklama, která ti přináší peníze, nebo je to tam jen tak? V prvním případě bych se snažil to nějak zharmonizovat, v druhém bych to bez milosti vyházel.

5) Seznam zahraničních serverů a Vyhledávače souborů (proč jsou tam prázdné řádky?) – texty jsou nehezky nalepené na rámečky buněk; chybí padding (odstup textu od rámečku).

6) Není-li na stránce nic, nikdy na ni neodkazuj se slovy „brzo tu něco bude“ – často to trvá měsíce a mnohdy se člověk nedočká nikdy. Odkazy přidej, až budeš mít pro ty stránky nějaký smysluplný obsah.:
— „Dotazník se připravuje! Vydržte! :-)“ – nevydržím :(
— Recenze zahraničních serverů
— O webu
Holyday
Profil
"i-upload.eu: místo pro vaše data" (logo)
"Ahoj, vítám vás na webu kde naleznete přehledný seznam webů kde všude můžete nahrát své soubory"

Tyhle dvě věci mi k sobě vůbec nesedí. Přijdu na web, vidím logo a předpokládám tedy, že jde o sever pro ukládání dat. Nakonec po krátkém pátrání zklamaně zjistím, že tomu tak není, a že zde pouze najdu odkazy :-/
Tomasds
Profil
Vypadá to od prvního pohledu nedůvěryhodně a amatérsky.. připomínky už se tady sešly, tak bych jen dodal, že hlavička 174 kB je hodně velká, css 32238 bajtů je obrovský a když se do toho člověk podívá (http://i-upload.eu/aftr1011-1250.css) tak by zaplakal.
Miloš
Profil
Tomasds
když se do toho člověk podívá (http://i-upload.eu/aftr1011-1250.css) tak by zaplakal.
Jj, ale protože aldik7 o něco výš píše „no zatím sem to dělal bohužel ve front page“, tak jsem se radši ani nesnažil to cssko hledat.
Vzhledem k FP bych to pominul; problémů je tam i bez toho dost.
xerno
Profil
Čert vem délku a velikosti souborů, když někdo zatím z html nic nezná, je totální začátečník, nebo vše vytváří programem, pak mu přece nemůže nic říkat komprese, nebo sémantika kódu. Já si naopak myslím, že aldik7 má v tomto dobrý zájem a radši bych ho podpořil, on určitě ty stránky zlepší a html se naučí...
aldik7
Profil
právě pracuju na new werzi webu :-)
kletely
Profil
aldik7
Oha.... Chcelo by to pozhánať nejakú free templatu :)
aldik7
Profil
byli prowedeny drobné úpravy ..zatím teda ne na všech stránkách

http://i-upload.eu/
yFang
Profil
aldik7
Ne, takhle ne. A nedávej do titulku ty tečky a dvojtečky.
aldik7
Profil
a co ti wadí na těch tečkách? xD

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0