Autor Zpráva
...
Profil *
Zdravim,
zajimal by me Vas nazor na jiz nakodovanou verzi "Matematickych her pro 1.tridu"

Predem dekuji.
Měsíček
Profil
Ale jo jdeto :), jen jsem nepochopil proč jsou odkazy a potom teprve čtverečky/kolečka atd ..
...
Profil *
To jsou jakoze mrakodrapy a to jsou jakoze okna ;-)
Svasik
Profil *
je to moc pekny :)... jen nevim jestli tam toho neni malo... ;)
Lexter
Profil
...
Jak bude vypadat podstránka? Nebu bude na každé stránce obsah tak zastrčený?
...
Profil *
Svasik
Jako malo nebo jako hodne? :)

Lexter
Cely web je jenom o hlavni strance (rozcesti) -> pote prekliknuti na jiny web (ne muj), kde se nachazi dana hra. K nicemu jinemu to neslouzi. Pouze shromazdeni odkazu pro procvicovani.
KoLi
Profil
...
Pod těmi "mrakodrapy" je text matematický hry. Nemyslíš, že to je dost nečitelný?
Jinak nápad je to pěknej :). Rád se podívám, až bude hotový, jak si vymyslel systém matematických příkladů.
...
Profil *
Koli
Bohuzel zadane mi bylo jen udelat toto (rozcesti). Nic vic. Matematicke hry jsou umisteny na jinem serveru. (viz prispevek k Lexterovi)
Railbot
Profil
Hover efekt "ztučnění" nevypadá dobře. To platí odjakživa.
Lexter
Profil
...
Tak to jó ;).
...
Profil *
Railbot
Vim, ale tady kdy na radku je jen jeden odkaz mi to nepripadlo spatne. Uvidim, jestli se sejde vice takovych nazoru, podridim se. A jinak, co si o tom myslis?
...
Profil *
Lexter
Tak jó. A co si jinak myslís? :)
Lexter
Profil
...
No, dělám teď pár grafik pro malý haranty a jak tak ty malý smrady znám, asi budou chtít přitvrdit na barvách. Ale jsem na noťasu, tak ty barvy vidím trochu světlejší.
...
Profil *
Lexter
Myslis jeste ztmavit? "Zakaznikovi" (kamosovi) se to jakztakz libi. Snad me ty deti (haranti) neukamenuji. Kdyz tak to jeste zmenim :)
Lexter
Profil
...
Mají rádi to co se hejbe, má to tlamu a pohádkový ocas. jen doufám, že to nejsou stejný děcka jako máme tady v Bozaku. Ty ti akorát řeknou "vole nečum" a dál si hulí to svoje.
...
Profil *
Lexter
Nadpis: Matematicke hry pro 1. tridu Ja je sice neznam. Snad v prvni tride nejsou az takovi "vole nečum" :-D. Ale dik za tvuj koment. Aspon vim na co nejhorsiho se mam pripravit:).
...
Profil *
A nepredpokladam, ze je bude matematika bavit. Tak je jedno jestli tam maji Kozu nebo ne:-D
Návštevník
Profil
Snad v prvni tride nejsou az takovi "vole nečum"
Nie, tam je to už "kokote, co čumíš?" a u nás si už nehulí jenom to svoje :-D

Ináč web pekný, len to stučnenie... No neviem, neviem...
...
Profil *
Návštevník
Zacinam se bat:) Inac diky. Jsi uz druhy co si stezoval na ztucneni. Asi se to pokusim udelat jinak, je to prepsani jednoho slova v css.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0