Autor Zpráva
yFang
Profil
Tak jsem zase něco zkusil. Chtěl jsem, aby to bylo mírně netradiční a alespoň trochu efektní :-).
http://www.yellowfang.wz.cz/projekty/navrh/

*Jo zapomněl jsem dodat: na úvodní stránce nic víc nebude, na podstránkách se zobrazí obsah přes fotku, ještě přesně nemám vymyšleno jak.

Pajah
Profil
Není to špatný, ale ta fotka je IMHO moc velká. Abych se dostal k menu, musím mírně scrollovat dolů, což je chyba.
pEeLL
Profil
pokud na uvidni strance nic vic nebude tak mi tam ta fotka prijde spis matouci. hodila by se spis na nejakou stranku zemedelcu :-)

ta icq kytka a obalka u mailu by mohly mit nejake svoje barvy.
chtelo by to vymyslet a ukazat prave ty podstranky.
taky bych si daval pozor aby ta fotka nebyla moc datove narocna.
co uzivatele s vetsim rozlisenim? zbytek stranky bude bily?

tak jak to mas ted mi to prijde hrozne "prazdne"
yFang
Profil
pEeLL
co uzivatele s vetsim rozlisenim? zbytek stranky bude bily?
Kdepak, to už mám vymyšlené. Gradient se bude opakovat a fotka jakoby taky (jako to maj v Kauflandu :-), jestli jste si toho někdy všimli).

chtelo by to vymyslet a ukazat prave ty podstranky.
Jojo, to ňák udělam. Možná přece jen dam i nějaký obsah na úvodní stránku.
yFang
Profil
Přidal jsem tam ukázku textové části. Takhle by tedy vypadala úvodní stránka a v kontaktu by tam byl formulář. Reference budou ještě nějak jinak.
Měsíček
Profil
Nelíbí ani trochu (promiň yFangu), ale jsem zvědav co se bude s pozadím dít, až bude obsah větší než je dosud .., položky v menu jsou až moc veliké a zelená kombinace do prostředního rámečku a do fotky nezapadá a ta obálka taky nic moc :(
yFang
Profil
Měsíček
jsem zvědav co se bude s pozadím dít, až bude obsah větší než je dosud
Hm, to budu muset nějak vymyslet.
položky v menu jsou až moc veliké
Připouštím, zmenším.
zelená kombinace do prostředního rámečku a do fotky nezapadá
Mě se to takhle docela líbí.
ta obálka taky nic moc
Pokusím se zlepšit.

Ach jo, já si snad nikdy nevytvořím nějaký pěkný design. :'(

* Udělal jsem další úpravu.
RockFire
Profil
Nevím, mě to přijde takový... zvláštní. Za prvé když to vidím, nepřijdemi to jako web webdesignera, až texty napoví. Menu je dole a velké jako pro lidi, kteří bez brýlý nerozeznají auto od slona...
yFang
Profil
RockFire
mě to přijde takový... zvláštní.
O to mi šlo, odlišit se od ostatních.
...
Profil *
O to mi šlo, odlišit se od ostatních.

Promin, ale takhle vazne ne. Aspon trochu se drz toho "y" v nicku a jeste vsechno zmensi (menu, fotka - tu rovnou vymen:) ). Lepsi by bylo ale, kdyby sis vzal tuzku a papir a zkusil nakreslit neco zvlastniho a zaroven hezkeho :) a to nam pak predved.
Lexter
Profil
1) Taková kombinace vektorových tvarů přírodních a technických se mi nelíbí.
2) Web na mě hlavně zvolenou barevnou kombinací působí velmi mdle. u patičky je to vůbec nejhorší.
3) Odfláklé. Promiň, ale je to tak. Grafické drobnosti úplně chybí.
4) Jak ošetříš vyšší rozlišení?
5) Co má ta fotka symbolizovat? Paseš kozy nebo děláš weby?
6) Stíny v nadpisu stránky mi vůbec nesedí.

Na celý návrh by asi nejvíc sedělo slovo humpolácké. Něco to do sebe má, to jo, ale provedení je jako od začátečníka. To ty myslím nejsi.

Doporučil bych ti nespěchat, co na tom, že to budeš dělat třeba týden, nikdo tě nikam nežene.
yFang
Profil
Dobrá, zkusím tedy něco vymyslet a trochu si s tím vyhrát.

Můj hlavní problém je v tom, že to třeba i v hlavě vidim (tak jako zamlženě, ale líbí se mi to :-)), ale když to začnu zpracovávat, tak z toho většinou vyleze něco nic moc.
...
Profil *
yFang
Presne tak. Ale hlavni problem je s tou fotkou, ta se ani v hlave nemuze libit :)
yFang
Profil
...
Měl jsem takovou představu a podle toho jsem vybral nejvhodnější fotku, ale nepovedlo se. Njn to se mi stává často. :-)
Holyday
Profil
Při rozlišení 1024x768 musím používat horizontální posuvník, abych viděl celý obsah webu. Takové stránky obvykle velice brzy opouštím...
yFang
Profil
Holyday
Chápeš, že to je grafický návrh? Řešení jsem měl vymyšlené, ale realizovat to nebudu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0