Autor Zpráva
Pepee
Profil
Tohle je můj druhej pokus kovarskevyhne.cz. Je to celkem jednoduchej webík, a tak bych ocenil Váše názory a rady.
Acci
Profil
Písmo Impact je hodně nečitelné, zvláště pokud ho ztučníš a ještě k tomu použiješ kurzívu
Fred
Profil
Byl jsi dřív, ještě bych to možná viděl možná i na nějaký bug gecka, díval jsem se ve firefoxu i v firebirdu, konkrétně po umazání toho impact bez ce je to v pohodě. V MSIE je to v pořádku.

h1, h2, h3,h4, h5, h6 {
font-family: "Impact CE", "Arial CE", "Techno CE", "Helvetica CE", Impact, lucida, sans-serif;
}
Pepee
Profil
..mno jo. Firefoxe jsem testoval pod Linuxem a tam to bylo v cajku. Jdu na to. Dík
Fred
Profil
Smaž jenom to tučné a bude to v pohodě. Možná by jsi mohl provázat ceník a obrázky vzájemně odkazy, ale asi to není potřeba. Mě se to z komerčního hlediska líbí, myslím že to splní svůj účel.
Charlie
Profil
Úvodní stránka je velice dobrá - velmi málo textu, správně!

Mám akorát jednu výtku, není zvýrazněna aktivní položka v menu.
Acci
Profil
Úvodní stránka je velice dobrá - velmi málo textu, správně!
To myslíš jako ironicky?
Charlie
Profil
To myslíš jako ironii?

Ne, je to opravdu velice dobré. Člověk stránku prohlíží, nečte ji. Čím méně text, tím je větší šance, že návštěvník pochopí, o čem stránky jsou.
Anonymní
Profil *
No mě to moc stylish nepříjde... jako málo textu na úvodní stránce. Příjde mi to spíš jak fotogalerie... :)
weckho
Profil
To sem psal já, zapomněl sem se přihlásit...
weckho
Profil
Ale stránky sou to pěkný, po úpravě toho fontu..
Charlie
Profil
No mě to moc stylish nepříjde... jako málo textu na úvodní stránce

Vycházím z učení Steva Kruga, mám od něj knížku Webdesign: Nenuťte uživatele přemýšlet, tady je zásadní kus knížky v angličtině:

http://www.sensible.com/chapter.html

Píše se tam zhruba tohle:
We don’t read pages. We scan them. - Nečteme stránky. Prohlížíme je.

To je to, z čeho vycházím. Obrázky na té stránce vám to přiblíží více.
Pepee
Profil
Mno abych se přiznal tak právě názor na tu úvodní stránku, mě právě zajímá. Současný řešení nepovažuju za úplně nejšťastnější. Nemůžu se zbavit dojmu, že tomu něco chybí, ale nevím co.
jacob
Profil
Mne sa tam nezdajú tie podčiarknuté odkazy v menu... nehodí sa mi to tam. Inak ako firemné stránky to vyzerá dobre
petris
Profil
Obrázky jsou pěkné, barvy taky neurazí, ale celé je to nějak splácané dohromady bez ladu a skladu. Především by to chtělo odsadit horní margin (alespoň ve Firefoxu je to přilepené nahoru), ale celkově by to chtělo více zapřemýšlet nad rozvržením stránky, dát tomu na první pohled řád. Doporučuji ti nechat se inspirovat. Není na škodu poučit se u profíků. Taky to dělám.
Victorius
Profil
Na úvodní stránce bych horizontálně zmenšil ty fotografie v textu. Na jednu stranu je fajn, že je tam málo textu, ale všeho moc škodí, ty fotografie doslova přebíjejí text a působí to ve výsledku zmatečně. Myslím že běžný smrtelník nepozná co na obrázcích je a použít je spíš jako ozdobu než ilustraci. Tím mínim vyříznout jen úzký pruh, aby to vypadalo hi-tech a nerušilo to při čtení (toho mála).
Victorius
Profil
Řečeno z jiného konce, hlavička by měla být dominantní na stránce a ty fotografie pod hlavičkou jsou tak výrazné, že je málem až přebíjeji a působí, jako by byli nejdůležitějšími prvky stránky. Ten nejdůležitější je ale jen jeden, proto výše uvedené (mé) kecy :)
Pepee
Profil
Mno jo mrknu se na to .... :o)
Kráťa
Profil
Co vyhodit tučnou kurzivu a udělat to pouze tučně, nebo kurzivou treba ve Verdaně?
Gekon
Profil
Jo, moc pěkný, ale nesedí mi tam ten uříznutej obrázek vespod...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0