Autor Zpráva
Tomáš Horáček
Profil *
Zdravím,
spolu se spuštěním nového e-shopu (Odkaz) jsme připravili i magazín o mobilních telefonech.

Napište prosím svoje názory, co by jste přidali, nebo vylepšili atd.
url: http://magazin.cesketelefony.cz

Dík Tom
igamenir
Profil
možná je to můj dojem, ale je ta stránka nějak příliš jednoduchá a když se na ní podívám, tak mě vůbec nenapadne že má být o mobilech. Možná by pomohli obrázky k článkům nebo prostě něco, i kdyby to byla reklama do eshopu, ale chce to jednoduše něco co zaujme. Mobily už dávno nejsou jenom o vybavení ale i o designu a to musí být i ta stránka.
Tomáš Horáček
Profil *
... tak mě vůbec nenapadne že má být o mobilech.
Zkusím dát k článkům nějaký malý obrázek do anotace a do pravého sloupce pod menu třeba aktuální nabídku v e-shopu.
grimword
Profil
nedodelane
Mistr
Profil
Tomáš Horáček
(1) Mám dojem, že menu ještě něco chybí.
(2) Pořád senemohu zbavit dojmu, že se má stránka nahoru ještě víc odrolovat až tam ten telefon vpravo nahoře bude celý.
(3) Počešti si patičku. Stávající informace E-shop s mobilnímy telefony a přislušenstvím není úplně to nejlepší.
(4) Proč se u jednotlivých článků liší umístění odkazu Přečíst celý článek »? Srovnej, prosím, ve stránce Nokia.
(5) Chybí mi tabulkový výpis technických parametrů daných modelů.
(6) Stylisticky bych upravil text článku Recenze telefonu Nokia E51, a sice v části Řada E vždy vyniká svou náklonností k práci díky vestavěnému operačnímu systému. Zpracování telefonů této řady vždy patří k těm nejkvalitnějším díky použitým materiálům, kdy převládá jako použitý prvek kov. Slovo díky lze nahradit například kvůli, pro, vzhledem k tomu, s ohledem na apod.
(7) Co znamenají hvězdičky u některých položek pro vkládání komentáře k článkům? To samé, co obvykle, tedy ukazují ty položky, které je nutno bezpodmínečně vyplnit? Proč to tam ale nedoplnit? Dbej o komfort uživatelů.
KoLi
Profil
Přidal bych obrázek ke článkům.
Mistr
Profil
KoLi
Přidal bych obrázek ke článkům.
To mne také napadlo. Stačí se podívat do vlastního článku, tam již několik obrázků je.
Dranel
Profil
Tomáš Horáček
Když se kouknu na header, mám pocit, jako bych nebyl uplně na topu stránky. Asi to bude tím uříznutým obrázkem véčka.
Tomáš Horáček
Profil *
Mistr
(1) Mám dojem, že menu ještě něco chybí.
Co navrhuješ tam přidat?
(2) Pořád senemohu zbavit dojmu, že se má stránka nahoru ještě víc odrolovat až tam ten telefon vpravo nahoře bude celý.
Je to dle návrhu grafičky, měnit určitě nebudu
(3) Počešti si patičku. Stávající informace E-shop s mobilnímy telefony a přislušenstvím není úplně to nejlepší.
:)) dík
(4) Proč se u jednotlivých článků liší umístění odkazu Přečíst celý článek »? Srovnej, prosím, ve stránce Nokia.
Na to se mrknu, nevím čím to je.
(5) Chybí mi tabulkový výpis technických parametrů daných modelů.
Ok, napojím to na databázi e-shopu kde technické parametry máme.

KoLi
Přidal bych obrázek ke článkům.
O tom už jsem psal výše.

Dranel
to samé co jsem napsal Mistrovi
Mistr
Profil
Tomáš Horáček
Co navrhuješ tam přidat?
Třeba položku Kontakty nebo informaci o tom, kdo může hodnotící články přidávat. Jen vy? Nebo i běžní návštěvníci webu?
Tomáš Horáček
Profil *
Přidal jsem na web pár věci:
1) Obrázek do anotace ke každému články
2) Do pravého sloupce pod menu aktuální nabídku z e-shopu.
3) Pod články technické parametry k telefonům
4) Odkaz na e-shop daného telefonu, který je recenzován.

Snad je to o něco lepší :)

Mistr
Třeba položku Kontakty nebo informaci o tom, kdo může hodnotící články přidávat. Jen vy? Nebo i běžní návštěvníci webu?

Něco takového tam ještě dodám, informace o redaktorech, kontakt a nabídku pro lidi, co by taky chtěli psát a dostat za to nějakou korunu.
Noglues
Profil
Tomáš Horáček
1) divná patička
2) "Magazín - českételefony.cz" - Nad články... co to tam dělá? Vím, že z hlediska SEO ti to asi vyhovuje, když logo máš obrázkový, ale takhle opravdu ne.
3) Moc vysoké menu.
4) Preload obrázků ti asi nic neříká...
A ta uřízlá Motorola je opravdu zavádějící.
Tomáš Horáček
Profil *
Noglues
2) "Magazín - českételefony.cz" - Nad články... co to tam dělá? Vím, že z hlediska SEO ti to asi vyhovuje, když logo máš obrázkový, ale takhle opravdu ne.
Je to nadpis na úvodní stránce, nic víc a nic míň, až mě napadne něco lepšího tak to tam dám.
...ještě jsem neviděl logo, které by nebylo "jako obrázek" :))

4) Preload obrázků ti asi nic neříká...
nevidím důvod ho tam dávat

A ta uřízlá Motorola je opravdu zavádějící.
...asi tam dám Nokii ;)
Mistr
Profil
Tomáš Horáček
(1) Počešti si v horním oranžovém proužku stávající slovo Kosik.
(2) Černě bych podbarvil i odkazy v patičce. Alespoň bych to zkusil. Třeba to nakonec nebude tak hezké, jak jsem si původně myslel.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0