Autor Zpráva
Ermito
Profil
Prosím o zhodnocení a připomínky k www.rosinala.cz
Hitman
Profil
1)Absence klikacího loga.
2)V patičce reklama.
Ermito
Profil
1)Absence klikacího loga.
OK není problém

2)V patičce reklama.
Jak se to vezme, jde o statistiku návštěvnosti stránek :-)
KoLi
Profil
1) Řekl bych, že ty vlajky na sebe moc upozorňují
2) Menu je strašně udělané. Jednou je písmo velky jednou malý...
Hitman
Profil
Ermito
Jak se to vezme, jde o statistiku návštěvnosti stránek :-)
Aha.

3)Text v menu udělej stejnym pismem.Je to špatně čitelné.
4)Vlajky zkus udělat bez animace.
Ermito
Profil
3)Text v menu udělej stejnym pismem.Je to špatně čitelné.
Také o tom začínám uvažovat. Původně jsem měl menu dělané pomocí Xary a javascriptu. script jsem odboural, ale grafická tlačítka zatím zůstala. Uvažuji to předělat tak aby byla s menším množstvím grafiky, asi o CSS.
Lexter
Profil
Kolegům výše bych ještě doplnil:

1) Hlášku stránka se načítá s běžícím psíkem vyhoď, nikomu to nic neřekne, protože sám moc dobře ví, kdy se mu stránka načetla a rozhodně o to nestojí stejně jako o hodiny na webu.
2) Málokoho zajímá, jakou máš návštěvnost, že jsi validní, kolik máš ranků nebo že tě sleduje nějaký monitoring serverů. Vyhodit, opět to jsou věci, které jen zabýrají místo.
3) Nechápu význam té animace dole. Pryč s tím. V patičce si toho stejně málokdo všimne a je to otravné.
4) Trochu mě děsí to množství odkazů na fotky. Snad by bylo lepší uvést jednu na ucelenou galerii.
5) Pod stránkou mám obrovský blok prázdného místa. Opera, jak jinde nevím.
6) Nebál bych se jen dvou sloupců, vyházej nicneříkající ikonky, zařad třetí sloupec do druhého.
7) Přečti si něco málo o sazbě textů na webu. Působí to na mě velmi zpřeházeně. Nemusíš to studovat dopodrobna, ale například tabulky ve výpisech informací o pejskovi na mě působí doslova děsivě. Zkus psát přehledněji a tedy více strukturuj text.

No, abych to zkrátil. Nechci tě rmoutit, ale s volně šiřitelnou šablonou by si mohla zaznamenat větší ohlas. Když ti grafika nejde, nic se neděje, od toho tu ty šablony jsou, že. Například tato nebo tato šablonka by mohla tvé potřeby uspokojit. Pokud se ještě dobře upraví (šikovné grafiky i zadram tu najdeš), nevidím problém.
Ermito
Profil
1) Hlášku stránka se načítá s běžícím psíkem vyhoď, nikomu to nic neřekne, protože sám moc dobře ví, kdy se mu stránka načetla a rozhodně o to nestojí stejně jako o hodiny na webu.

Hlášku jsem doplnil, protože jsem se setkal s tím, že při pomalejším načítání, kdy se načetlo pouze záhlaví s logem a vlaječkami, měl návštěvník tendenci klikat na vlaječku.

2) Málokoho zajímá, jakou máš návštěvnost, že jsi validní, kolik máš ranků nebo že tě sleduje nějaký monitoring serverů. Vyhodit, opět to jsou věci, které jen zabýrají místo.
3) Nechápu význam té animace dole. Pryč s tím. V patičce si toho stejně málokdo všimne a je to otravné.

Animace dole je také jedna ze statistik, ukazující odkud byli návštěvníci za posledních 24 hodin. Proto je také dole a spíš pro info.

4) Trochu mě děsí to množství odkazů na fotky. Snad by bylo lepší uvést jednu na ucelenou galerii.

Jenže každý odkaz ukazuje na jiné album. Upřesním - součástí stránek je databáze čivav, která obsahuje více než 12 500 zvířat. Každé z nich má samozřejmě vlastní fotoalbum.

5) Pod stránkou mám obrovský blok prázdného místa. Opera, jak jinde nevím.

V mozille jsem to také zaregistroval, ale zatím nenašel příčinu.

7) Přečti si něco málo o sazbě textů na webu. Působí to na mě velmi zpřeházeně. Nemusíš to studovat dopodrobna, ale například tabulky ve výpisech informací o pejskovi na mě působí doslova děsivě. Zkus psát přehledněji a tedy více strukturuj text.

O sazbě si určitě něco přečtu, ale obávám se, že obzvláště u informací o psovi, kde jsou pouze data a jde víc o přehlednost, mi přijde toto členění nejvíc vyhovující. Odpovídá strukturou rodokmenu.
Smokie
Profil
>> webdesign se tentokrát nekonal ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0