Autor Zpráva
k-dog
Profil *
Zdravím všechny, mám jeden dotaz..Internetové stránky dělám zhruba 2 roky spíš jen pro zábavu..Teď mě ale naštvala jedna anketa kluka co se opičí v dělání stránke po, což by mi ani tak nevadilo, ale tvrdí, že jeho stránky jsou lepší. Zajímal by mě Váš názor..Moje stránky jsou na www.ksidlisti.wz.cz a jeho na www.xidlisti.unas.cz

děkuji za Váš názor
Martin
Nevím, čí stránky jsou lepší, ale na stránkách www.xidlisti.unas.cz to autor přehnal viz.: http://www.xidlisti.unas.cz/lyzak_11.htm :(
Boy
Ani jedny se mi upřímně vůbec nelíbí, ale ty xsidlisti.unas.cz jsou asi tak desetkrát horší a trapnější.......to ti můžu zaručit.
k-dog
Profil *
Díky za názory, co používáte Vy pro psaní HTML kódu??
Martin
Reakce úplně mimo... Pardon
Ivorius
pspad - ale to musíš umět html.

Jinak nevím co na těch tvých stránkách máš, ale chce to po mě instalaci pluginu do firefoxe. Takže vůbec nemůžu používat menu.
Martin
Zkoukni tohle http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vtopic&forum=11 , jestli nevíš, jaký program si vybrat. Až Ti někdo bude radit, ať používáš poznámkovej blok, tak ho ignoruj :/
Martin
Ivorius
Já jsem si ten plugin stáhnul :)
Acci
K ksidlisti.wz.cz
- rámy se snaž co nejméně používat, jsou špatné
- zajímavě vypadá Dnes je , svátek má a zítra ho bude mít
- kdo si chce přidat stránku k oblíbeným, umí to sám (navíc nefunguje ve Firefoxu)
- porušuje podmínky hostingu Webzdarma (reklama se musí zobrazovat na stránce, ne ve vyskakovacím okně)

K xidlisti.unas.cz
- Zbytečná vstupní stránka
- Obrázek Vstupte nemá alternativní popisek
- Běžící text zbytečně odvádí pozornost
- Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768. Rozlišení si určitě přepínat nebudu
- jak už jsem psal, rámy jsou špatné

Pokud chceš vědět, které jsou lepší, tak ty druhé
Martin
Nahoře jsem změnil můj příspěvek, reagoval jsem nejspíš do úplně jinýho okna. Tak trochu jsem narážel na Boy, tak se mu moc omlouvám. Promiň
mat
Martin

reagoval jsi správně, Boyův "příspěvek" zmizel... resp. byl zmizen
Boy
Vysvětlete mi, proč byl můj příspěvek smazán? Porušil jsem snad nějaké zásadní pravidlo????????????
mat
Boy

tak dobře, vysvětlím (poněkolikáté a už snad naposled) - tvoje příspěvky typu "stránky jsou strašné, příšerné, hrozné apod., meta tag generator="frontpage..." mluví za všechno... ...

myslíš, že tohle je konstruktivní kritika? Já ne... tyhle stránky nejsou o nějaké samoléčbě komplexů tím, že budeš urážet ostatní - pokud máš v čem, tak raď a konstruktivně přispívej, ale neurážej...
k-dog
Profil *
ohledně reklamy na Webzdarma-Reklama může být ve vyskakovacím okně, to si klidně přečti na jejich stránkách.S tím svátkem-trochu jsem se v tom hrabal a podělal to, ale dám to do pořádku..Rámy mají své výhody, ale i nevýhody-např. kdybych něměl rámy, musel bych každou stránku jednotlivě předělávat když se ze 3.A stala 4.A
ale jinak vím, že stránky dokonalé nejsou, chci je předělat, tyhle jsem dělal před rokem a něco, na druhou stranu nejhorší zase nejsou...Ohledně FP.Vím, že dělá zbytečně moc serepetiček do zdrojáku, ale ve výsledku je to úplně jedno ne??Kdybych tam neměl meta že je to FP, třeba by to ani nikdo nepoznal.Navíc laikovi, který se podívá na stránky je jedno jestli to tvůrce dělal ve WP nebo FP nebo v něčem jiným, ne?
AMD
k-dog
Framesety, flashové menu, jezdící text, samá anketa, tlačítka z XP.. to je na obou stránkách a ještě něco:
<meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0">
<meta name="ProgId" content="FrontPage.Editor.Document">
<title>STRÁNKY S 2.A BY GEKON</title>
a nemám rád FrontPage, ten ProgId je tam na nic a nesnáším Caps Lock ... to je tak všechno ;)
Jo a mimochdem.. FP jsem poznal hned jak jsem na ty stránky vlezl...
Ivorius
menu ve flashi, to proto chce plugin ...
Boy
AMD
To menu podle mě není ve flashi....podívej se pořádně. ;-)
Martin
mat
Nešlo by nevhodný příspěvek jen přepsat na "Příspěvek byl smazán moderátorem" ?
AMD
Boy
Mno, přípona class... hmm, applet... hmm, ale chová se jako flash.
k-dog
Profil *
Pokud myslíte moje tlačítka na www.ksidlisti.wz.cz tak to není flash ale JAVA..
AMD
tak Java no, pardon :)
mat
Martin

šlo... příště to tak bude, ony pak další reakce vypadnou z kontextu... omlouvám se ti
k-dog
Profil *
měl by někdo nějaký námět na vylepšení??Kromě odebrání framů?Framy si tam chci nechat kvůli snadnému předělávání designu..
Martin
kvůli snadnému předělávání designu.
To ale nemyslíš vážně, že ne? Nauč se css a potom pochopíš, co je "jednoduché" předělávání designu. Všechny vlastnosti( barvu písma, rámečky, barva pozadí, prostě všechen vzhled) můžeš měnit jen v jednom externim souboru na všech stránkách současně.
blueghost
Profil *
a pak to pam zdlouhavě všechno znovu nahrávat??
AMD
Zdlouhavě ?? Ani jsem si nevšiml ...
Gekon
Profil *
Zdrawim, já jsem ten kluk, co se "opičí". Nejsem si jist, jestli je opičení, když někdo udělá své třídě webové stránky, a už vůbec netvrdím, že jsou lepší. Jsem začátečník, klidně to přiznám, ale fakt nevím, co z toho dělá k-dog. Howgh
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.