« 1 2 »
Autor Zpráva
Ove.net
Profil *
Zdravím, už předem doufám, že to nebudete brát jako spam.
Udělal jsem na mé galerii duely a chtěl bych na to slyšet vaše názory.O co jde se dozvíte na webu.

odkaz: http://cssproject.cz/index.php?page=duel&id=0
yFang
Profil
Ove.net
10 nejnovějších propherců v duelech:
Asi nějaký překlep, ne?
Lexter
Profil
Nebylo by možné, aby se při přidávání webu (počítám, že to dělají samotní autoři) mohlo odsouhlasit klání v duelech? Já osobně jsem vždy bral jako velkou neslušnost, když někdo hodnotil cizí práci aniž si o to autor řekl. Viz stupidní výpisy nejhorších webů apod. Mám za to, že duel je obdobný případ.

Ale je to můj osobní názor, myslím však, že stojí za pouvažování.
el mariachi
Profil
úplne súhlasím s Lexterom... keď už niečo takéto, tak JEDINE so súhlasom autora stránky.. nie je nič nepríjemnejšie, ako keď niekto hodnotí-kritizuje-ohovára tvoju prácu bez toho, aby si sa mohol brániť. Nie som si istý, ale zdá sa mi, že to by pomaly aj hraničilo so zákonom v zmysle "hanobenie dobrého mena" alebo dačo podobné. pre mnohých ľudí je to živobytie a si predstav, že ich teraz začneš ohovárať za chrbtom a vďaka tebe prídu o zisk :) to už je pomaly na žalobu, pozor na to
možno to trošku preháňam, ale ľudia sú rôzni a nikdy nevieš...
Jimmy Hayek
Profil
el mariachi
Dobře a když někdo dělá recenzi filmu, tak má také souhlas autora (scénáristy, režiséra, producenta ...)? Když by si autor nepřál recenze jeho filmu, tak by se prostě nepsaly?
Lexter
Profil
Jimmy Hayek
Filmový kritici jsou snad něco jiného. Nevím jak na tom celá věc po právní stránce a je mi to jedno. Ty snad souhlasíš s takovým jednáním? Viz již dlouho trvající zcela dementní chování tutorials.cz. Duely nejsou stejné, jasně, ale podobají se tomu velmi. Mě nejde (opakuji) o právní stránku. Jde mi o to, jaká prasárna to je.

Pokud jde o filmy, tak tam se každej rejža, producent třese jaké budou napsány recenze.
Railbot
Profil
el mariachi
To je nesmysl. Kritizovat může každý, kdo chce co chce a ničí souhlas k tomu nepotřebuje. Říká se tomu svoboda slova.
Kcko
Profil
Neni to nejak divne naprogramovane?

http://cssproject.cz/index.php?page=duel&id=302

Tady sem si asi 20x klik na ten web vlevo. Nemel bych mit moznost hlasovat pouze 1x pro tento duel? Navic se u webu vlevo zobrazuje nejakych 20x vyher? Nemela by vyhra byt pouze +1 po ukonceni duelu v nezavislosti na poctu kliků ?
Lexter
Profil
Railbot
Říká a taky se tomu říká pomlouvání. Ale chápu, dneska je to všem jedno. Já nikomu nechci nic zakazovat. Jen jsem navrhl řešení, které by mohlo zamezit výkříkům jako je ten můj.
Railbot
Profil
Lexter
Pleteš si pojmy. Ono hodně záleží na tom, jak to člověk podá. Pokud zůstaneme u webových stránek, tak říct o nějaké, že je hnusná je jen subjektivní dojem a osobní ohodnocení, těžko to brát jako pomluvu, protože jestli je to pravda nebo není, to se nedá dokázat.
Lexter
Profil
Railbot
Tak já půjdu s kamarádem na náměstí a vyvěsím tam transparent o tom jaký je franta Pičmulínek magor. Pod tím kniha názorů. Pak se budu jen smát. Za weby stojí skuteční lidé. Dohady o tom, jak je internet anonymní jsou mimo mísu.

Ono hodně záleží na tom, jak to člověk podá
Tak nebo onak, každý jsme jiný, jasně.

Ondro, možná že se jen nechápeme. Já tu mluvím o etické stránce věci. Přidat kolonku do formu snad není problém.
Jimmy Hayek
Profil
Lexter
Ale jo, jasně... Taky mi tohle nepříjde košér (ikdyž na druhou stranu - i negativní reklama je reklama), reagoval jsem na to, že „by pomaly aj hraničilo so zákonom v zmysle "hanobenie dobrého mena"
Lexter
Profil
Lexter
Ale jo, jasně... Taky mi tohle nepříjde košér (ikdyž na druhou stranu - i negativní reklama je reklama), reagoval jsem na to, že „by pomaly aj hraničilo so zákonom v zmysle "hanobenie dobrého mena"“
Souhlasím, jak jsem řekl, právní stránka je mi ukradená. Dotyčný to ale vůbec nemusí brát tak jako ty (negativní reklama je taky reklama).
Ove.net
Profil *
Kcko
jsou to duely ne hlasování, jak je tam již popsáno, vybereš web který se ti líbí a ten web postupuje do dalšího kola, když na neho zase kliknes zase jde do dalsiho kola atd.
Lexter
Profil
Ove.net
A ten kdo je poslední? Nebo v seznamu propherců? Vždyť si to nakonec udělej jak chceš nebo je to tak, že weby přidáváš sám.
Ove.net
Profil *
Lexter
Ale dyt to neni zadny proherce, jen je to dani nazoru najevo. Rozhodnuti uzivatele, nevim, asi to predelam tak že to bude:
WEB 1 vs WEB 2 - výherce WEB 1... Aby nekdo nebyl urazen ze je v listine porazencu...
grimword
Profil
každý má právo vyjádřit svůj názor
Lexter
Profil
grimword
Nikdo nechápete. Nemluvím o právu. Ale je to samozřejmě vaše věc, jak se k věci postavíte.
Návštevník
Profil
Už 5 minút klikám na jeden web, ktorý sa mi zdá the best of a stále sa mi ostatné weby opakujú dookola. Nešlo by to zariadiť tak, že keď odklikám jeden web, že je lwpší, než všetky ostatné, že to vyhodí nejakú hlášku?
panhuhu
Profil
Lexter
Ačkoliv se mi to nelíbí, neshledávám na tom nic špatného. Nebo mi snad chceš namluvit, když se mě někdo zeptá, zda-li se mi líbí více Mona Lisa nebo Výkřik, že není vhodné odpovědět? Tím, že na otázku odpovím nesnižuji kvalitu díla. Záleží samozřejmě na podání informace. Statistiky nejvíce poražených není možná vhodné podání. Ale kdo se bojí s kůží na trh, ať raději nechodí. Internet je veřejné médium.

Ove.net
1) Proherce? To je co? Já znám jenom výherce a poražené.
2) Statistiky výhry x prohry bych schoval, mohou ovlivnit rozhodování. Zobrazit je můžeš třeba v profilu.
Railbot
Profil
Proherce. Zajímavé slovo odvozené od slova prohra. Škoda, že nic takého neexistuje. Ale třeba jednou.
Lexter
Profil
panhuhu
Ale kdo se bojí s kůží na trh, ať raději nechodí. Internet je veřejné médium.
Velmi dobře si pamatuji slova Ove.net, když říkal, že do galerie musí přidávat weby sám. Takže jaképak bojí?
Ove.net
Profil *
Lexter
weby už sám většinou nepřidávám, přidával jsem je na začátku... Nechápu co pořád řešíš, je to to samé jako HODNOCENÍ... S tímhle přístupem by pak na webu nic nebylo
Lexter
Profil
Ove.net
Však v poho, je to jen na tobě jak se k tomu postavíš ;).
Ove.net
Profil *
Lexter
mrkni teď jak je to vyřešené, nikde žádné statistiky ani žádná potupa, je pouze v title vyhry a prohry
imploder
Profil
Moc mi nedochází, o co vlastně jde oproti normálnímu hodnocení, co se vlastně v tom duelu děje? Chtělo by to nějakou vysvětlivku pro takové lidi s delším vedením. Připadá mi divné, že je zvýrazněný poražený, ne vítězný web. V každé normální soutěži se upozorňuje na vítěze a ne na poražené. Takhle to vypadá opravdu, jako by se jim to posmívalo.

Co se týká ohleduplnosti k autorovi, jak upozorňuje Lexter, tak já bych to udělal takto:
- když se web přidává/zařazuje do duelu nebo galerie, přidávající musí uvést správně kontakt na autora
- při přidání autorovi systém pošle e-mail, ve kterém ho uvědomí o zařazení webu do duelu nebo galerie a nabídne mu možnost ho odstranit, pokud ho tam hodnocený mít nechce
Tak by autor sice nebyl jediný, kdo by mohl web přidat, ani by nebyla potřeba žádná akce z jeho strany, mohl by ho ale kliknutím v e-mailu vyřadit, pokud by si to výslovně přál. Zařazení webu do hodnocení v nějaké galerii je tak jako tak pro autora relevantní zpráva, ať už radostná, nebo ne.
imploder
Profil
Jak tady mohli dát http://redsun.ic.cz/ mezi nejhorší weby, to vážně nechápu. Ta stránka je udělaná slušně, jak vzhled, tak kód. A ještě se mu posmívat, že se snaží se to naučit...
Lexter
Profil
imploder
Tady spíš asi šlo o zaměření webu, ale nevím co k tomu lefiath napsal. Ale kdo z nás nezačínal jako amatér v tom smyslu v jakém je slovo amatér nejčastěji chápáno, že.
inocencz
Profil
Nechápu o čem se to tady bavíte. Článek od leviatha jsem četl a pobavil mě. Ty weby opravdu jsou špatný tak co? Navíc pokud vám o sobě řeknu že dokážu udělat ošlivej a nefunkční web tak vám toho o sobě řeknu celkem málo ne? Tzn. hodnotěj se weby ne osoby a proč by se měly hodnotit jenom ty nejlepší když koneckonců bez špatných by nebyly ty dobré? Jasně jsem proti neopodstatněné agresi ale ta se tady nekoná - je to spíš takový článek pro pobavení který hodnoceným webům ještě přivodil jakousi popularitu. Prostě se mi hnusí svět ve kterém musí člověk desetkrát probrat větu aby se nedejbože někoho nedotkla (viz cikán běhající půl hodiny po lokále s nožem v zádech). A proč? Protože je to jednoduše přetvářka a klam .. navíc to že hodnocené weby jsou fakt hnusný neznamená že 1) neplní účel 2) jejich tvůrce je pitomec nebo 3) nedělají někomu radost.

Pokud se mám vyjádřit k původnímu tématu tak nechápu co mám v tom duelu hodnotit protože si můžu vybrat mezi dvěma malinkatými obrázky které mi toho o dotyčném webu řeknou pouze do jaké barvy je laděn. Nejen že se hodnotí pouze grafika, ALE ani ta grafika není téměř vidět. Jinak design samotného cssprojeku se mi líbí a menu mi dokonce vnulklo nový nápad.
inocencz
Profil
imploder
ten redsun nevypadá nějak strašlivě a ani jsem ho v seznamu nenašel

oprava: našel (i když jako rude slunko) - ale no tak . Trochu nadhledu :) Co mu dát cenu "Nejlepší z nejhorších".
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0