Autor Zpráva
amon
Profil
prosím ohodnotte tento moj výtvor. jedná sa o rozcestník k mojim webom.

www.smasty.net

P.S.: niektoré odkazy nefungujú...
Měsíček
Profil
Reaguji na Amona

"XHTML a CSS kodér" mi v porovnání s ostatními nemá smysluplnou hodnotu, nazval bych to jinak.
amon
Profil
Měsíček
Porozmýšlam nad tým....

A čo sa týka toho designu?
r0me0
Profil
amon
mám to v IE7 rozhozené
Dranel
Profil
amon
Mezi základní problémy mimo jiné patří vyplouvání položek z ukazatelů při zvětšení písma. Konkrétně v tomto případě bych to řešil image replacementem, tedy že ukazatele budou celoobrázkové a pod nimi bude text.

Jinak je to suché. Skus to nějak oživit - samotný ukazatel nezaujme.

Nevím, jestli je to schválně, ale v FF 3.04 ti iSmasty vyplouvá částečně pod tabuli.
amon
Profil
ne, FF neni schvalne, bola tam mala chyba, teraz by to uz malo byt opravene...

neskor to asi dam cez image replacement, ale ide mi o ten navrh...
yFang
Profil
amon
neskor to asi dam cez image replacement, ale ide mi o ten navrh...
Nic moc, chtělo by to nějak oživit.
amon
Profil
a co takto pridat na pozadie nejaku jednoduchu grafiku krajinky? bolo by to lepsie?
yFang
Profil
amon
Můžeš to zkusit, uvidíme.
amon
Profil
tak som to teda upravil - pridal som na pozadie grafiku krajinky so zapadajucim slnkom...
le to lepsie?

P.S: pre tych, ktory nevideli povodny navrh, namiesto tej krajinky tam bolo cierne pozadie.
Dranel
Profil
amon
Velice pěkné. Jediné, co nechápu, proč je nahoře na tabuli "iSmasty" a v adrese a titulku jen "Smasty".
amon
Profil
Dranel
Dekuju. Neviem preco som tam dal to i, asi skor len tak...ale dam ho prec...
habendorf
Profil
Na velkým monitoru to vypadá komicky, protože ta krajinka vypadá jak přibitá na tyči a kolem ní (i pod ní) je bílo. Takže bych doporučil obrázek zvětšit.
Návody hážou 404, ale to asi víš.
habendorf
Profil
A v IE se krajinka nezobrazí :o(
amon
Profil
habendorf

viem, este som sa s tym moc nehral, islo mi skor o ten navrh..samozrejme ze to potom vylepsim...aj odkazy..tie budu cez image replacement, ale to vsechno az ked bude navrh hotovy...

Ad IE - viem, este to neriesim...je totiz na ten smerovnik pouzita png priesvitnost...ja to dokoncim...ide mi o navrh..ako som uz spominal...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0