« 1 2 »
Autor Zpráva
Pavlis
Profil *
Ahoj,
chtěl bych poprosit o kritiku s nápadem u webu www.obrazky-srdicek.cz.
Stránky teprve startují, takže nečekejte hotovou verzi. Ani tak jako kritiku bych prosil o nějaký nápad na vylepšení.
Určitě víte co myslím.

Děkuji
yFang
Profil
Pavlis
Chtělo by to tam mít alespoň nějaké kvalitní obrázky, tyhle jsou přinejmenším odfláklé.

* Ten mail máš hodně odfláklý.
oogi
Profil
Pavlis
Vždy jsem si přál poslat někomu nějaké to srdíčko a najednou je tu projekt, který mi to nabízí - sláva! :)
Nepříliš povedený design mě neodradí a tak se podívám na obrázky: Jedno šišatější a přeefektované srdíčko vedle druhého, ještě mě zaujme odkaz v patičce, kdo že to má vlastně na svědomí a tím pro mě exkurze po projektu končí...

Použití obrázků v marketingové oblasti je bez písemného souhlasu zakázán.
To je jedině dobře.

Bohužel, tento projekt mě vůbec nezaujal - řekněme, že nápad by se asi dal ještě strávit, ale zpracování je dosti nedostačující. Až to bude mít aspoň průměrný kabát a trochu použitelné obrázky, pak bys měl teprve uvažovat o nějakých vylepšeních...
imploder
Profil
IMHO je to kravina
king26
Profil
http://www.obrazky-srdicek.cz/kontakt.php?send=+-+zprava+byla+odeslana
zpráva byla odeslána, i když jsem nic nevyplnil
Railbot
Profil
Pavlis
Alespoň jsi ten web mohl projít v nějakém prohlížeči kromě IE. Třeba na stránce přihlášení/registrace nemáš ukončený float, obsah jde mimo stránku.
Pavlis
Profil *
Na webu stále dělám, teď dělám ty registrace a profily. Jinak mě zajímá na prvním místě FF, IE rád nemám :)
Lexter
Profil
Když ještě není hotový upload, tak jsem ti něco splácal.


http://img.54.cz/images/280908-srdicka.png

www.lexter.name/docs/srdicka.zip - raději si to uprav než to tam hodíš, moc jsem se s tím nenadrbal. Ovšem jestli to tam hodíš :).
Já sice nejsem cílová skupina, ale co.
Noglues
Profil
imploder
IMHO je to nejspíš MFA
Lexter
Profil
Noglues
Podle čeho tak soudíš?
Noglues
Profil
Lexter
Těžko říct, připadá mi to tak... nebo jako reference, když není do čeho "píchnout"...
BTW: tvoje srdíčko se mi velice líbí ;)
Railbot
Profil
Noglues
V minulých dílech jste viděli...
Noglues
Profil
Railbot
Tak zrovna tenhle díl jsem zmeškal... ;)
Ale stejně mi to nijak výrazně neříká, jestli jde o MFA nebo ne..(Asi sem natvrdlej no...)
joe
Profil
Railbot[#12]
Promiň, ale co má ten odkaz společného s hodnocením webu? Taky Ti neposílám odkaz na web, který se tomu tvému určitě nepodobá jen náhodou... zamysli se nad tím.

Pavlis
Jako nápad se mi to zdá dobré, i když... Ale k webu, viděl jsi někdy barvu srdíčka? Zdá se mi že ne, tvé barvy jsou vybledlé a web tak vůbec nežije. Abych pravdu napsal, tak bych z takového webu ani nečekal, že na něm najdu nějaké pěkné srdíčko, radši bych si ho udělal sám. Koukni na Lexterovo dílko, to jsou barvy... vezmi si z toho příklad.
Noglues
Profil
joe
Railbot jenom poslal diskuzi, kterou mimochodem založil ten stejný člověk, který spravuje tento web(soudě podle nicku). Navíc odpověď byla určena těm, kteří diskutovali o tom, zda je tento web MFA...
joe
Profil
Noglues
Nevím co je MFA.
Railbot
Profil
joe
Zamyslel jsem se nad tím a došel jsem k závěru, že jsi výjimečně nepozorný. Nogluesovi tento web připadá jako MFA, já jsem ho vyvedl z omylu, protože mnou odkazované vlákno jasně vysvětluje vznik tohoto webu. Pokud bys pořád tápal, tak ti napovím - je tam spojitost, v obou vláknech jde o jeden a ten samý web :o)
Lexter
Profil
joe
Made for Adsense - neboli stvořen pro adsense (reklamu).
Noglues
Profil
joe
http://404m.com/2008/10/13/k-cemu-je-dobre-mfa/
a potom
http://www.google.com/search?hl=cs&client=opera&rls=cs&hs=JNj&q=MFA&bt nG=Hledat&lr=lang_cs
EDIT: Lexter byl rychlejší
Noglues
Profil
Railbot
Tak prvotní plán a vznik webu je něco jiného.. Po těch argumentech mohl Pavlis usoudit, že z toho udělá MFA.. Ale dobře uznávám, že MFA to nejspíš není... ;)
joe
Profil
Tak to napíšu hezky česky, né? :))

Railbot
No dobrá, nejen výjimečně, někdy docela často nepozorný. Navíc jsem musel reagovat na tebe, když jsi se po určitém příspěvku do diskuze už nezapojil ;-)

Nevím proč, jen mi přišla ta zkratka podobná této - B * U, tak mi to nedávalo smysl :)

Lexter
Noglues

Díky, na té stránce jsem dokonce byl, ale nějak mi to nedošlo... ;-)
Railbot
Profil
joe
Nevím do jaké diskuse, žádnou jsme spolu, pokud vím, nevedli. Jestli mi máš co říct, můžeš mě zcela vesele kontaktovat na mailu nebo icq. Je celkem zbytečné zasírat jakékoli cizí vlákno.
Pavlis
Profil *
Lexter
Jak si udělal to srdíčko? Děkuji za lama otázku :) jinak to co máš zabalené v tom raru jsem jaksi nepochopil co s tím, photoshop mi to neotevře.
Pavlis
Profil *
Jinak moje plány s tím webem jsou jednoznačná :) rozjet ho na nějakou úroveň a prodat :)
Lexter
Profil
Pavlis
Jsou to vektorové formáty. Třeba EPS ti otevře každý slušnější editor, například InkScape.

Jak si udělal to srdíčko?
Jak, jak. Nakreslil :D. Popadl pero (to znáš z pska) a trochu tvořil.
Noglues
Profil
Jak si udělal to srdíčko? Děkuji za lama otázku :) jinak to co máš zabalené v tom raru jsem jaksi nepochopil co s tím, photoshop mi to neotevře.
Podle přípony Illustrator ;)
Pavlis
Jinak myslím, že web by mohl celkem vynášet, za jakou cenu to plánuješ prodat?
Pavlis
Profil *
Noglues
Cenu zatím neřeším, protože to nebudu prodávat dříve než nebude mít web nějaké hodnoty.
Zkusím ty srdíčka :D
Pavlis
Profil *
Lexter
Na kolik si ceníš třeba 10 obrázků podobného typu co jsi udělal? Bych to možná koupil :)
Lexter
Profil
Pavlis
Spíš bych si cenil času. Jedno trvá tak půl hodinky bez přemýšlení a pokud nemám podklady tak i hodinku. Za hodinu tak 100-200 Kč podle nálady.
Pavlis
Profil *
No nic, právě stojím zřejmě kvůli chybě webhostingu, jelikož mi nejedou registrace ani upload srdíček. Hlavní snaha je teď vytvořit pěkná srdíčka :D......
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0