Autor Zpráva
sickness_of_the_soul
Profil
Niesom grafike { ba priam neznasam robenie designu }, ale bol som donuteny okolnostami sa nanho zahrat

tak sa do toho puste nech to mam cim skor zasebou :-)
Noobos
Profil
Ve Firefoxu se stránka rozsype. Moc nerozumím zaměření webu. Ergo nehodnotím.
sickness_of_the_soul
Profil
Moze byt vo firefoxe som ju neskusal .... hned sa nato pozriem
yFang
Profil
Proč se odkaz při hoveru změní na nečitelný?
sickness_of_the_soul
Profil
pretoze uz sa nezmeni :-) ... to som zabudol zmenit este s predosleho pokusu design
grimword
Profil
to je stranka nejakeho kultu, temneho nabozenstvi, hudebni skupiny nebo co? strasne temne, depresivni a grafika se trochu ztratila v case, zkus se podivat na nejakou CSS Galerii, nebo jine stranky toho zamereni, ktereho maji byt ty tvoje
Lexter
Profil
Úkos a reliéf mě vyloženě děsí. Navíc je to strašně okousané. Je to tako bys vzal nějaký symbol z netu a ořízl hůlkou. Navíc je v hlavičce spousta prázdného místa.
kletely
Profil
sickness_of_the_soul
Botky a dvojbotky z title daj preč :)
sickness_of_the_soul
Profil
zamerne som to chcel spravit trochu temnejsie kedze to je agenture ktora sa zameriava na metalove koncerty ... ale priznavam ze som to s tym chcemin asi trochu prehnal .... skusim zrusit tu texturu cosi porobit s farbami, tym reliefom a s hlaviskou a uvidi sa ... alebo btw ak by mal niekto zaujem raz zacas ist na nejaky metalovy koncert na sr alebo cr zadarmo a je dobry grafik nech sa ozve :-)
Tomasds
Profil
Chtěl jsem okomentovat ale musím pryč, takže jen to nejvýznamnější (možná časem doplním).
Jaké máš na PC rozlišení? Já mám 1280x800 a každé přepnutí stránky pro mě znamená, že musím otočit kolečkem. Menu je pod půlkou obrazovky a z vlastního obsahu (textu) vidím dva a půl řádku. A věř tomu, že to hodně otravuje.
Kolik nás takových je, to si dohledej, ale určitě to není tak malý počet, aby sis to mohl dovolit ignorovat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0