Autor Zpráva
jakub@poslechni.cz
Profil *
zdravim,
mam tyto stranky -> http://poslechni.cz/ predem rikam, ze tam mam dva neduhy, ktere potrebuju doresit a vyskytuji se zde http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=7&topic=86 122
zajima me vas pohled na vzhled stranky, obsah a na prehlednost. Nebudu tajit, ze jsou stranky delane v drupalu, ale opravdu by me zajimal spis vas pohled na obsah atp.
budu vam moc vdecny, kdyz napisete jakekoli pripominky.

ps: kdyby nekdo znas dobry modul pro drupal, ktery mi bude pocitat kliknuti na odkaz a nahledne bych ho mohl zobrazit, necht nevaha a napise mi na mail jakub@poslechni.cz
vydrus
Profil
jakub@poslechni.cz
Nic neříkající, suchý design.
jakub@poslechni.cz
Profil *
to je vse? proste jenom "Nic neříkající, suchý design."
dobre kritiku jsem chtel, ale neco treba k obsahu prehlednosti atp.
grimword
Profil
me se to libi, i ty texty; pokud si zapamatuju adresu (pri me pameti dost nepravdepodobne), tak tam sem tam skocim
Měsíček
Profil
Logo mi tam nepasuje.
Miloš
Profil
Nelíbí se mi hlavně nečitelný text (mizerný kontrast).

Pak bych měl dvě drobné připomínky ke stylistice (nečetl jsem texti nijak pozorně, jen mě tohle praštilo do oka):

„Pokud máš zájem vystavit tvůj reklamní banner “
Tvůj? Když má čeština slovo SVŮJ?

kontaktuj mě na výše uvedených kontaktech.
Tak to mi připomnělo následující:
„Cimrman žáky vždycky připravil na to, že jakmile použijí telefonního aparátu, stávají se automaticky telefonistou. Každý telefonista to ví, čili je zbytečné, aby si to pak ještě jednotliví telefonisté neustále během telefonování do telefonu telefonovali“
kletely
Profil
jakub@poslechni.cz

Suché...

1) logo o ničom
2) kontrast
3) počítadlo nech ide preč
4) dizajn o ničom
5) ....
jakub@poslechni.cz
Profil *
moc dekuju za pripominky, urcite jste mi tim hodne pomohli
to logo je moje homemade a jelikoz se s photoshopem moc nekamaradim, tak je takove jake je =)
grimword - sem rad, ze se ti ty stranky libi a ze se tam budes rad vracet. to je muj hlavni cil.
Jinak stranky budou vypadat tak jak by meli asi 14. prosince, ale bude to mozna o den driv, protoze 14. jdu na finale ms, tak se jeste uvidi.
kontrast zlepsim a copywriter zrovna nejsem, ale tu cestinu bych snad nejak dohromady mel dat =)
Lexter
Profil
Tak ještě něco ode mě, pokud budu opakovat kolegy, omlouvám se.

1) Logo s úkosem a stínem je humpolácké. Nejen, že to jsou efekty, se kterými se musí opatrně, ale ani font mi vůbec nesedí ke zbytku stránky. Logo v podobě ekvalizéru je velmi časté, opravdu až moc. Zkus stylizovanou notičku. To sice také není extra originální, ale lepší než pár obdélníků.
2) Nelíbí se mi, že prvky v rámci hlavičky vyskakují z webu. Respektive po stranách přesahují.
3) Anketa je na můj vkus příliš vysoká, dala by se srazit na třetinu.
4) Nikdy jsem moc nepobíral seznam nejnovějších článků v menu. Alespoň na úvodce.
5) Postrádám výraznější hover nadpisů článku.
6) zaměř se na margin prvků v článcích, jsou na sebe nalepené a to mi zhoršuje čtění a vůbec prohlížení.
7) Hodilo by se hledání a to i v muzice.
8) Vždy jsem měl rád, když se mi obrázky otvírali v nějakém rychlem lightbox-like sciptu. Nemusel jsem tak opuštět stávající stránku. IMHO, pokud bys použil highslide, tak si můžu otevřít kdejaký obrázek, popřesouvat je, ale číst dál a mít tyto obrázky stále po ruce.
9) Počítadlo dej skryté.
10) V sekci kontakt je obsah přímo nalepen na rámečku. Padding!
11) Sekce starší ankety mi hází parse error.
12) Chválím klikací logo.
13) Podnadpis vypadá spíš jako obyčejný bold. Zvýraznit.
Miloš
Profil
Lexter
Zkus stylizovanou notičku.
Tak to mě napadlo něco takového:



Provedení je humpolácké (nemám grafické cítění), ale co jako námět?
jakub@poslechni.cz
Profil *
ok az prijdu ze skoly, tak zkusim nejak zaonacit to logo
jakub@poslechni.cz
Profil *
1) no mel to byt 3d efekt, kdy jsem okopiroval jednu vrstvu asi 8krat a kopie pak posouval po pixelech =) takhle se mi to libilo
2) jestli myslis, ze vyskakuji za tech tri hlavnich sloupcu layoutu, tak me to zas tak rusive neprijde, ten layout mi prijde celkově povedeny
3) poupravim
4) smazano
5) ted uz bude to zblednuti snad vyraznejsi
6) obrazky a text uz by k sobe meli chovat vetsi respekt ...
7) hledani dodelano. I kdyz je to jednoduche, podle me to staci
8) doufam, ze se ti bude libit
9) myslim, ze pocitadlo neni tak rusivy element, aby se muselo schovavat =)
10) taky uz se tak nelepi
11) budu muset kouknout do phpka ... ta lajna je celkem dlouha =)
12) ooo dekuji od tebe zatim jedine pozitivum, ale i to me hreje =)
13) h3 nema ani vypadat jinak nez jako obycejny bold. Jde jen o kodovou strukturizaci stranky pro pripadne boty.
amon
Profil
je to sablona...sice upravena ale je...

a logo tam nepasuje.
jakub@poslechni.cz
Profil *
je to sablona...sice upravena ale je...
a logo tam nepasuje.
castecne mas pravdu =)) je to sablona pro jedno "nezname" cms =D protoze si myslim, ze to postacuje
svasik
Profil
Poslouchej a stahuj hudbu zdarma a kvalitne

nešlo by to česky? Poslouchej a stahuj hudbu zdarma, kvalitně
Holyday
Profil
"© Jakub Křepinský 2008-2012" - co to je? Nějak jsem se asi ocitl v budoucnosti, netuším, jak se to mohlo stát ...

BTW není to poprvé, co jsem na něco podobného narazil, asi nějaká móda.
jakub@poslechni.cz
Profil *
už jsem to opravil =) asi jsem nebyl při smyslech, když jsem to psal =) děkuji za upozornění.
Petr Svetr
Profil
Jednoznacny bug je, ze v prehledu mp3 mohu spustit prehravani vice souboru najednou.

Podivne forum (styl, preklady...).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0