Autor Zpráva
DjDve
Profil *
Ahoj, prosím o zhodnocení tohoto designu, je to jeden z mých prvních návrhů... Je to humáč, ale co na to říkáte vy??? Díky


Odkaz
ninja
Profil
DjDve: na soukrome stranky uplne v pohode. Pridal bych nejakou fotku, nejlepe tvoji podobiznu.
jakub@poslechni.cz
Profil *
klikaci hlavicku
<meta name="generator" content="PSPad editor, www.pspad.com">; na co?
nejake info pro roboty v meta popripade robots.txt
v meta jeste keywordy, popis webu a treba jmeno autora ( i kdyz to je na nic =D )
mozna by to chtelo zkusit nejakou paticku
DjDve
Profil *
OK, ;-) Díky za rady
jakub@poslechni.cz
Profil *
btw doporucil bych ti sluzby seo-servis.cz ... najdes tam hodne uzitecnych veci, napriklad zhodnoceni tveho html kodu zde http://seo-servis.cz/source-zdrojovy-kod/761162 je +-70% a ja mam 90% a to ten web nemam validni =) zkus nad tim popremyslet seo je mocna vec
Noglues
Profil
<ot>
jakub@poslechni.cz
SEO? seo-servis.cz není SEO, skus si o SEO něco nastudovat...
</ot>
DjDve
Profil *
Na seo-servis, píšou že nemam popis, přitom tam je... zajímavé... nevíš čím to může být???? Díky
Tomasds
Profil
DjDve
- Jestli chceš to menu opravdu mít nepoužitelné, stačilo pod ten černý text dát černé pozadí, mohl sis ušetřit práci s gradientem.
- Ikony o validitě jsou k ničemu. Většina návštěvníků netuší, co to je a zbytek to nijak neohromí.
- podnadpis CSS - XHTML .. bych se nebál udělat textem. Jednak si tím vylepšíš SEO a kromě toho ti to vyřeší to škaredé rozmlžení pod C, H, B, D .. atd
- celkově to nepůsobí špatně, ale tak nějak prázdně. Na to, že jde o web mj. webdesignéra, až moc prázdně.


jakub@poslechni.cz
PSPad editor na co?
Na nic. Jen na to, aby udělal PSPadu reklamu, když ho používá a má ho zadarmo. Dělám to taky.
Lexter
Profil
Takže pár mých osobních postřehů:

1) Příliš malé písmo v navigaci a pro mě je i dost těžko čitelné.
2) Favicona je nerozpoznatelná.
3) Postrádám klikací logo, ale možná ho plánuješ jen na podstránkách.
4) Ikony, jak už bylo naznačejsou k ničemu. Kdo si chce ověřit tvůj kód tak si ho ověří a většině zákazníků je to stejně šumák.
5) Bez obrázků mi zmizí nadpis stránky, tedy tvoje jméno, což by se ti jako kodérovi nemělo stát.
6) Necentruj text, pokud k tomu nebudeš mít zatrackaně dobrý důvod. Špatně se to čte, při konci řádku nevím kde mám očima začít. Lidi sice čtou na přeskáčku a spíš se chytají klíčových slov, ale i tak to nedělej.
djdve
Profil *
mno, tak díky za postřehy, mohl by si mi pls poradit, jak udelat, aby se při vypnutých obrázcích vypsal nějaký text? díky
Lexter
Profil
djdve
Překrytí textu obrázkem: http://www.wellstyled.com/css-replace-text-by-image.html.
DjDve
Profil
Aha, už jsem to opravil... Díky moc



Dal jsem na pozadí GRADIENT... myslím že to vypadá lépe...

//Edit: opravena patička...
DjDve
Profil
ještě bych se chtěl zeptat, jak udělat klikací hlavičku, když tam mám něco přes CSSko napsané... díky za rady

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0