Autor Zpráva
LukeZzZ
Profil
Ahoj, tak ještě jeden grafický návrh na "odstřel" :-)

http://www.abcinzerce.cz/kids_web.jpg

Snad se Vám bude aspoň trochu líbit... očekávám veškeré připomínky k návrhu a hodnotit můžete vše od loga, přes boxy až po celkový design.
Všem Vám za kritiku (pochvalu) předem děkuji.

LukeZzZ
svasik
Profil
LukeZzZ
vše od logo“ ... to je snad jediné co bych kritizoval. Logo se mi nelíbí, hlavně mi na těch stránkách vůbec nepasuje modrá s oranžovou. Vím že je to pro děti, ale dala by se tam určitě požít jiná barva, která by účel plnila stejně.
LukeZzZ
Profil
2SVASIK: myslis u modrou u hrnich buttonu co? Tak ja se teda zamyslim a zkusim tam misto ni hodit nejakou jinou barvu... mas nejaky napad na dobrou barvu?

BTW: Diky za upozorneni "...vse od logo..."
svasik
Profil
LukeZzZ
Měl jsem na mysli spíš modrou barvu písma kategorií v menu "Profukty", "Odkazy" ... nevim proč, ale u těch záložek to tak strašný není. Mě by se tam líbila ta červená (v logu K), nebo ta mírně naoranžovělá (v logu S). Ale myslím že ty najdeš tu správnou barvu sám.
Tomasds
Profil
LukeZzZ
<ot>
Ahoj pane. Psal jsem ti mail na r..@e..cz. Šlo o návrh spolupráce. Ten mail jsem našel poměrně nejednoduše, tak nevím jestli ho používáš. Četls ho?
A pokud ne, mohl bys sem dát na sebe nějaký kontakt?
Jestli máš hodně práce a nestíháš, tak to chápu.
</ot>
Miloš
Profil
Mně se to líbí. Mám ale připomínku k jazykovému mixu: stránky očividně budou psané česky; v takovém případě mi angličtina (zejména v logu a v patičce, ale i login a newsletter) připadá jeko pseudokůůůůl, neboli trapácká. A to je snad škoda, ne?

K navigačním ouškům: 1) Chybí mi ouško úvodní stránky, 2) jak bude spojena stránka s aktivním ouškem?

Odkazy na jiné weby – musí to být obrázky? A když – doufám, že nebudou animované.

Ceny se nikdy nepíšou takto: 1 499,– Kč
„Pacičky“(,–) se píšou pouze tehdy, když měna předchází: Kč 1 499,–
(zdroj jak Kočička/Blažek, tak i Beran).
LukeZzZ
Profil
Tomasds
Pane mi říkat nemusíš. :-) Email mi včera nejspíše přišel a taky jsem na něho odpověděl. Popřípadě mě můžeš kontaktovat na ICQ: 319-492-617 a určitěse nějk domluvíme.

Miloš
Ano stránky budou v české jazykové muataci, ovšem zadavatel trvá na tom, že chce anglický slogan u loga, protože je to prej vhodné vzhledem k doméně. To buhužel ovlivnit nemohu i když jsem se nad tím také ohradil.

Co se týká dalších výrazů v angličtině, jako je login a newsletter, tak to je z důchodu zachování stejné logiky jako na ostatních webech, kde jsou tyto výrazy použity. Takže s Vámi plně souhlasím, ovšem jak se říká zadavatel je zadavatel a to je nejdůležitější co on chce.

Odkazy na jiné weby musí být obrázky vzhledem k tomu, že to jsou ikony ostatních internetových eshopů a projektů této společnosti.

Za upozornění na cenu velice děkuji. Opravím to podle typografických pravidel.

Co se týká odkazu HLAVNÍ stránka, tak bude klikatelná hlavička, která povede na titulní stanu. Snad to bude dostačující. V dnešní době si již mnoha BFU zvykla, že kliká na hlavičku webu, aby se dostala zpět na titulku.
LukeZzZ
Profil
Tak jak jsem slíbil, tak i dělám a upravil jsem předešlou verzi. Jen mám menší spor se zadavatelem ohledně obsahu hlavičky. Otázka tedy zní: Je to lepší s hračkou a nebo bez ní?

Verze jsou na:
http://www.abcinzerce.cz/kids_web1.jpg
http://www.abcinzerce.cz/kids_web2.jpg

Díky za vyjádření
Holyday
Profil
Já bych volil bez ní, ale je zas pravda, že by tam bylo volné místo, takže nerozhodně :D
LukeZzZ
Profil
Tak tedy ještě do třetice všechnonejlepší :-) tak se můžete kouknout zde: http://www.abcinzerce.cz/kids_web3.jpg
Holyday
Profil
LukeZzZ
jj to se mi zdá nejlepší :)
LukeZzZ
Profil
Holyday
Tak to jsem rád že jsme se zhodli :-) Snad se to bude líbit i ostatním
LukeZzZ
Profil
Holyday
Tak to jsem rád že jsme se zhodli :-) Snad se to bude líbit i ostatním...
Noobos
Profil
Odstavec textu odsadit text-indentem.
Anglické logo na českém webu? No fůj (ale za to asi ty nemůžeš)
Pod název produktu a cenu bych taky hodil gradient (dole tmavý)
Barvy působí rušivě - myslím modré záložky nahoře a zelený blok s košíkem
U loga se mi nelíbí ten smajlík, v hlavičce jsou krom něj jen fotky.
Původní vzhled se mi líbí víc (je živější a plyšáci v hlavičce jsou úžasní :) )
Na novém návrhu je ale lepší logo (a přidané prvky)
Lexter
Profil
Noobos
Odstavec textu odsadit text-indentem.
Jen by mě zajímalo proč?
LukeZzZ
Profil
2NOOBOS:

- Nad indentem neuvažuji a kdyby náhodou, tak je to už to nejmenší, tak třeba se to s ním vyzkouší :-)
- Z anglické logo skutečně nemohu, jaké je takové je a neovlivním jej
- Gradient není špatnej nápad a mohlo by se to tím zajimavě zpestřit
- Košík se bude měnit jeho vzhled, jen ještě není jasné jak přesně
- JJ plyšáci byli úžasní, ovšem zadavatel si tam plyšáky nepřál, že je to prý nezajimavé a především, že černý koník byl prý příliš černý :-D
- Nový pr vek u loga je lepší a decentnější než smajlík s tím napsrosto souhlasím
svasik
Profil
LukeZzZ
Teď mi to šmakuje :-).
Tedy až na ten mráček, který mi de proti srsti a (na to už někdo upozornil) nikdo se nedozví kde se právě nachází (pacičky/listy/záložky nejsou spojeny se stránkou a není tam záložka domů)
jakub@poslechni.cz
Profil *
asi trochu mensi ot, ale jako na webu pro deti mit banner na web o katanach, mecicha nozich mi prijde ulitli =D
LukeZzZ
Profil
2JAKUB@POSLECHNI.CZ: Tak ulítlé to je to jáš pravdu, ale je to zadavatelům další eshop a chce je mít takto prolinkované, takže to tam zůstane.

2SVASIK: "Nikdo se nedozví kde se právě nachází..." To nějak nechápu proč by o nevěděl? Bude tam mít Cestu kde právě je a podlé ní se bude orientovat ne? Že tam chybí záložka domů vím, ale není tam nutností při klikatelné hlavičce. A hlavně navigace, kde se právě nacházíte bude začínat domů takže tobude například: DOMŮ -> HRAČKY PRO KLUKY -> AUTODRÁHY... takže by snad neměl být problkém se zorientovat.

Jen ještě pro doplění sem hodím link na verzi s detailem produktu, kdyby se ještě chtěl nekdo vyjádřit :-)

http://netovky.info/dalsi_grafika/kids_web4.jpg

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0