Autor Zpráva
DjDve
Profil
Ahoj, chtěl bych zhodnotit tento web Odkaz, měl jsem už otevřené téma (Odkaz) ale, už jsem to upravil, proto žádám o zhodnocení. Děkuji
Měsíček
Profil
Zkracuj CSS vlastnosti, jinak je to tam samý <div> .. šlo by jich spousta ušetřit a nemohu si odpustit, ale "my"kání je na tomto webu trapné a nabízení služeb taktéž.
DjDve
Profil
Nabízení služeb? teď mám zrovna 2 kšeftíky, v rozmezí 300-500 Kč
Dranel
Profil
DjDve
1. Není dobré, pokud o sobě uvádíš neúplné nebo dokonce mylné informace. Potenciální zákazníky to může odradit. Narážím na stránku /o-me
2. Myslíš, že BFU ví, co je to favicona? Nazval bych to lépe, nebo přidal kontextovou nápovědu -- <acronym>
3. Do referencí bych nepsal dobu tvoření ani použité technologie. První údaj může zákazníka odradit, ten druhý mu prvděpodobně nic neřekne. Spíše někam napiš odstavec o tom, jaké programy pro tvorbu webu používáš.
4. Naopak bych k referencím napsal, co obnášela tvá práce. Jestli jen grafický návrh, kódování, programování, všechno... a samozřejmě tyto pojmy znovu vysvětlit.
5. Stránku služby si zarovnej, nejlépe do tabulky. Je opravdu nevkusné, jak ti "fajfky" odjíždí. Víš, co je webdesign? Proč ti slovo "Optimalizace" ve spojení "SEO Optimalizace" začíná velkým písmenkem? Viz pixiho weblog.
DjDve
Profil
Díky za všechny rady...
Dranel
Profil
DjDve
Ještě jednoho jsem si všiml -- proč máš za každým nadpisem nějaký znak? Na titulce je to čárka, jinde dvojtečky. To tam opravdu musí něco být? Jinak stále viz zde ;-)
DjDve
Profil
Ještě bych se chtěl zeptat, jak pomocí PHP mohu udělat, jakoby AKTIVNÍ TLAČÍTKO v menu (to co je právě stisknuto) Díky
DjDve
Profil
Už jsem na to přišel...
silverback
Profil
Fascinující :) - Ale na to že ti je 14, pokud je to pravda, myslím, že to někam dotáhneš. Design prakticky žádný, sémantika textu taktéž, rozhozené odrážky u sekce služby ... A bohužel ani referenční odkazy nejsou příliš motivující. Tím tě ale nechci odradit, každý jsme nějak začínali ;) Rozhodně bych se zaměřil na typografii textu. Také jsem pro zrušit tu kolonku "doba vytváření" - to by mě odradilo hned, kdybych viděl, že jsi na jakémkoli webu strávil maximálně 2 hodiny.
silverback
Profil
Teď mě tak napadá - moc bych se nechlubil ani tím, že "Teď jsem si pořídil Adobe After Effect" Mohli by se tě začít ptát, JAK sis ho pořídíl, pokud vím, není to levná záležitost :). No a ta snaha být jakože Filmovým studiem a firmou, která vytváří Webové stránky je sice pěkná, ale trošičku trapná - rádi se podíváme na to co tvoříš a jak jsi v tom daleko, ale nedělej ze sebe hned něco, čím rozhodně nejsi...
ixiik
Profil
Nehorázně mě zarazil rozdíl v gramatickém podání textů. Některé části jsou perfektně napsány a některé vyloženě bijí do očí. Například "teprve Váš úspěch, je mím úspěchem"

Tak s to rozeberme:

Titulní stránka:
První odstavec DOSLOVA zkopírován z http://www.webdesign.paysoft.cz/webdesign/
Druhý odstave kopírován z http://www.naweb.cz/proc-mit-webovou-prezentaci.php
Část "Přoč právě já" zkopírovaná z http://morpheusdesign.cz/


Zbytek už byl řečen jinými :)
silverback
Profil
reaguji na ixiik a text směřuji k DjDve

Tak tohle je síla - beru zpět co jsem napsal, tedy, že z tebe něco bude. Jestli si osvojuješ takovéhle praktiky, nic z tebe nebude. Takže se na to vykašli dokud můžeš a začni si texty psát sám, nebo si na to někoho pořiď, ale takhle sprostě to obšlehnout, to je ubohý ...
Měsíček
Profil
Hm, aspoň víme s kým máme tu čest.
Holyday
Profil
No na to, že ty weby v referencích musíš dělat zadarmo (je ti 14, takže...), celkem jdou :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0