Autor Zpráva
fikua
Profil *
Prosím o kritiku dvou grafických návrhů.

první: Odkaz
druhý: Odkaz

Který se vám líbí víc?

Díky.
Falcon
Profil
1
blackhawk
Profil *
Jednoznačně ten první.
ninja
Profil
Prvni, ale jeste je urcite co zlepsit.
amon
Profil
taktiez jednoznacne je lepsi ten 1.
dirtyrider
Profil
Určitě bych z pohledu webdesignera vybral tu 1ku!
DO TOHO!
Nox
Profil
Souhlasím - 1
grimword
Profil
me se libi varianta 3 (to je ta kterou udelas, jakmile si nechas zhodnotit predchazejici varianty a vylepsis je)
fikua
Profil *
grimword
no to klidně zhodnoťte a připomínkujte konkrétně, budu jedině rád:)
grimword
Profil
jelikoz mam delat nejake veci k zapoctu do matiky, termin odevzdani jsem uz prosvihnul a totalne se mi to nechce delat kdyz vim, ze mi to nejspis neuznaji a cela moje prace bude zbytecna, tak se snazim hledat duvody proc jeste chvilku byt na internetu a nejit pocitat, takze ti to zhodnotim z meho pohledu:

- celkove by to chtelo pozadi s nejakym jemnym vzorem na oblast mimo stranku (bile plochy v levo a v pravo)
- dobra by byla kombinace zkopirovat ten velky fialovy oval z navrhu c. 1 do navrhu c. 2
- v tom ovalu text na leve strane vypada jako menu (ale nevim jestli ty slova jsou klikatelna) - vylepsit styl, aby bylo jasne zda se jedna opravdu o menu
- postradam paticku - sice tam je ale neni oddelena od obsahu a nejsou v ni dulezite informace (email etc.) - varovani at nekopiruji obrazky pro me jako navstevnika moc prinosne neni
- napad udelaz z "coM" na konci srdicko je dobry, ale nedaval bych tomu textu postupne se zvetsujici se velikost, dalo mi dost zabrat nez jsem pochopil co to je
- chybi mi tam nejaka zmena - cele je to jenom fialove pozadi a bile pismo, ktere ma vsude skoro stejnou velikost
- kdyz tam prijdu, tak by jsi mi mel vsugerovat na co mam kliknout, treba nejaky odkaz "zkuste si vytvorit online vase oznameni" - kdyz tam ted prijdu tak akorat sedim a premyslim co by me tak mohlo zajimat a na co kliknout

je toho urcite vic, ale jdu na matiku :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0