Autor Zpráva
Venca V
Profil
Ahoj,
po dlouhé době sem dám něco k zhodnocení, předem díky za připomínky:-) V.

http://navrhy.lehce.eu/call2/
Tomasds
Profil
Hlavička je hodně vysoká a obsah je dost úzký.
Jinak pěkné.. opravdu.
oogi
Profil
Divně umístěné menu a kontaktní údaje, vypadá to jako nepovedená kopie CI jistého mobilního operátora.
Příliš kontrastní barvy, ...

Nevypadá to graficky špatně, ale nelíbí se mi to.
Holyday
Profil
Na první pohled pěkné, na druhý pohled si uvědomím, že to trochu připomíná styl O2. Snad by to ale nemuselo být na škodu...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Vencu V:
Rozhodně mnohem hezčí než současná verze.
ixiik
Profil
Venca V
Vytknul bych moc vysokou hlavičku. Barevně to na první pohled vypadá dobře, ale po chvilce koukání se mi šopatně zaostřuje na konkrétní věci. Nadpisy a tak. Podle mě moc kontrastní.
joe
Profil
Ty rádoby bublinky jako od O2 to kazí. Bez nich by mi to přišlo zase obyčejné. Takže podle mě, dost podprůměrný web, ale určitě lepší než současný.
kletely
Profil
Venca V
Pekné, ale niekde som to už videl, ale neviem kde :) Inak prekné. Akurát sa mi nepáči en prechod v pätičke.
silverback
Profil
Je to docela hezký design - jen bych to zarovnal na střed - což možná bude. Ta hlavička je opravdu hodně vysoká, ale s tím si jistě poradíš. Jediné co mi tam moc nesedí je formátování <ul> <li>, které je jako "díra" v obsahu stránky. Zvolil bych jen nějaký rámeček kolem nebo lehoučce jinak zabarvené pozadí, ale spíš do bíla. Jinak pěkné, ale zkuste to bez kroužků :)
svadla
Profil
kletely
take uz jsem to nekde videl, ty "bublinky" jsou nezapomenutelne ...
Ale je moznost, ze to nekde ukazovat tentyz autor
delon
Profil *
Na první pohled hezké, ale co bych já sám změnil je následující:
- malá šířka, zvětšit... kord když jde o web společnosti, která poskytuje hosting atd...
- do hlavičky nějaký nápis, nejspíš slogan, ale takový aby z něj ihned návštěvník pochopil, že je na webu "tohoto" zaměření...
- patička - nevím jak ostatním, ale mě se moc nelíbí přechod a překrytí patičky kruhy... přinejmenším bych doporučil zmírnit přechod v patičce

Napříč názory ostatních bych řekl, že kruhy jsou celkem vkusné, z části originální, reklamu na 02 mi příliš nepřipomínají...
Chamurappi
Profil
Reaguji na kletelyho a svadlu:
Starší verzi jste tady mohli vidět v červnu. Od stejného autora.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0