Autor Zpráva
DJ D8
Profil
Tak jo, taky to zkusim, je to vlastně WP, takže jen málo kódu je mého.
Grafiku s pár úpravama kódu jsem dělal jen já.
www.hokage.cz

Dík za nápady
Cup
Profil
tyjo ... možná trochu offtopic ale hele koukám na návštěvnost a je nějaká přehnaná na to že podle sttaistik to máš spuštěne tak 2 dny ... jak si to udělal ... jestli se můžu zeptat :) ... nebo máš někde reklamu?
vydrus
Profil
DJ D8
Působí to na mě jako blogísek. Hlavně to pozadí ten dojem prohlubuje.
DJ D8
Profil
No je to web na kterej se přešlo ze staréno proto ta návštěvnost.
A blog no popřemejšlim o tom díky.
Mistr
Profil
DJ D8
(1) K poměrně teple zvoleným barvám mi nesedí to sněžení (nebo co jiného mají představovat ony nepravidelně padající bílé tečky?).
(2) Proč je část menu webu psaná malými písmenky a část velkými? Prosím, srovnej Komunikace a WEB.
(3) Z jakého důvodu je část menu psaná česky a část cesky (bez háčků a čárek)? Opět, prosím, srovnej Přihlásit se a Partneri.
(4) Osobně bych odstavce od sebe oddělil větší mezerou.
(5) Opravil bych překlepy a absence čárek z textu. Například slovo vyžívá z textu Nevím, zda víte jak psát komentáře, protože my přijde že jen málo z Vás je vyžívá a to nemluvím o tak populární tabuli, která je k dispozici.
(6) Oceňuji klikací logo a změnu titulku stránky (tag TITLE v části HEAD).
(7) V menu by se mohla zvýrazňovat položka, do níž patří právě prohlížená stránka.
(8) Do hlavičky bych ještě vložil jakýsi slogan, abych hned věděl, čemu se stránky věnují. Já to teď například vůbec netuším.
(9) Počeštil bych i bíle psaná data vpravo. Tedy nikoliv 17. Prosinec 2008, nýbrž 17. prosince 2008.
KrakenL
Profil *
Ten web Hokage CZ má sice mnoho chybyček ale uživatelum nejde pouze o gramatiku ale o přehled a ten tam nechybý ovšem ti co chtějí vědět o čem stránka je, stačí kouknout na název Hokage tim co sledukí Naruto to bude snad jasné
Falcon
Profil
Celkom pekné až na odfláknuté menu ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0