Autor Zpráva
Pepiczech
Profil *
Dobrý den, ahoj

chtěl bych poprosit, jestli by se někdoz vás zkušenějších nemohl vyjádřit k webu

www.mza.cz/testovaci

Jedná se o novou verzi stránek, s PHPkem teprv začínám, ale i tak mi to ulehčilo kupu práce.

Původní verzi najdete na www.mza.cz

Prosil bych hlavně o zhodnocení designu, rozvržení, použitelnosti, kontrastu, logiky webu. Web zatím testuji,resp. plním texty, takže se po obsahové stránce bude průběžně měnit. Vítám veškerou konstruktivní kritiku, připomínky a konkrétní nápady na zlepšení.

Nejsem úplně spokojený s grafikou, je to takovéunylé, nijaké... archiv se prezentuje barvami červená-stříbrná-černá-bílá. Nechci tmavý web, ale tohle mi přijde moc světlé. Zkoušel jsem tmavé pozadí, ale vypadalo to ... divně :)

Jde mi o to, aby byl web přehledný pro běžné návštěvníky a zároveň jim poskytl co nejpříjemnější formou maximum informací.

Děkuji všem.
Petr Svetr
Profil
mne osobne nelahodi cerny hover v horizont. menu

podivny hover v boxiku 'rychle odkazy'

e-maily v podatelne a badatelne (pravy tok ve spodni casti) bez prokliku

rozklikavani detailu clanku (pomoci cist vice) v nahledech na HP je efektni, ale zkus pak oznacit text...

castecne zbytecne informace v paticce

jinak myslim pekne
ninja
Profil
Je to dobre. Navrhy na zlepseni:

1. Zvyrazneni aktualni vybrane polozky z menu (jak hlavni horizontalni tak podruzne v levem sloupci).
2. Vyhledavaci formular - pri kliknuti vyhodit napis a zmenit tlacitko.
3. Rozlisovat jiz prokliknute linky.
4. Zpusob zobrazeni celeheho clanku neni stastny. At je klikaci i obrazek a nadpis a vede to na samostatnou stranku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0