Autor Zpráva
Ovenet
Profil *
Zdravím :D


Doufám, že už naposledy, chci Vám teď předvést tak zvané stopy, které můžete přidat ke káždému webu. Mrkněte na to pls, snad by to mělo šlapat dobře. Je to u každého webu (stačí dát celé info a pak přidat stopu k webu a pochopíte o co jde). Postupem času tam budou také nějaké informace, kolikrát na jakou stopu se u webu kliklo.

www.cssproject.cz

Díky moc předem.
Falcon
Profil
no celkom dobrý nápad ;-)
Ovenet
Profil *
Falcon
no, ale jen z poloviny z mojí hlavy, něco takového už mají na libimseti.cz ...
Falcon
Profil
Ovenet
ale tu to je aspoň oveľa lepšie využitie :-)
Ovenet
Profil *
Falcon
díky, jsem rád :) ještě jsem si teď, jako v roli uživatele, uvědomil, že když přijdu na detail o webu tak by měly stopu jít vidět hned, ne? :D
Falcon
Profil
Ovenet
bolo by to lepšie..nejak tak ako hodnotenie tak stopu
pEeLL
Profil
Ovenet
v google chrome 1.0.154.36 se mi po kliknuti na cele info stranka zobrazi takto
http://img57.imageshack.us/my.php?image=erorrdi9.jpg

jinak alespon menu bych udelal jinou barvou te modre je na me moc

jinak moc hezky zpracovane. ty stopy jsou dobry napad
Ovenet
Profil *
pEeLL
ano, chrome zlobí, nechápu proč je další prohlížeč, a ještě tak de*ilní, a to mám google rád... Už tuhlle chybu řeším
DjDve
Profil
Dobrý design!!! Alspoň mě se líbí :-)

8-9/10
Jimmy Hayek
Profil
Ovenet
nechápu proč je další prohlížeč, a ještě tak de*ilní
Věř, že chyba není v prohlížeči.

Zpracování těch stop se mi nelíbí, obrázky příliš veliké a kdybych se považoval za BFU, tak nevím, co mám dělat...
Ovenet
Profil *
Jimmy Hayek
jsou zbytečné problémy...
Pepiczech
Profil *
Ovenet: Mně se stránky rozpadají stejně jako pEeLLovi, používám Mozilla Firefox 2.0.0.6 na Linuxech (Kubuntu)
Holyday
Profil
kdybych se považoval za BFU, tak nevím, co mám dělat...
Já se považuji jen za poloviční BFU a stejně nevím co dělat :D Holt ne každý se s tím setkal...
Ovenet
Profil *
Holyday
Myslím, že když si stím poradila moji babička, tak to zvládne každý! A to beze srandy
Lexter
Profil
Ovenet
Moje máma neví (53 let).
Ovenet
Profil *
Lexter
Taky se počítá s tím, že na web chodí webmasteři, kteří se chcou inspirovat :) né každý musí dát za každou cenu stopu :)
Ovenet
Profil *
Spíš by mě zajímalo jak to udělat aby to pochopili, mám tam napsat jak to funguje? :)
Noglues
Profil
Ovenet
Ahoj Ove ;) Pomohlo by tam udělat malou nápovědu. A taky bych zlepšil popis těch stop. Třeba spojení "Někdy web někde nefunguje" je hrůzný;)
Holyday
Profil
Ovenet
Myslím, že když si stím poradila moji babička, tak to zvládne každý! A to beze srandy
Ano, ale musel bych tomu třeba věnovat půl minuty, což se dnes ne každému chce :)
Ovenet
Profil *
Holyday
ouká, napíšu tam HELP :)
Plaváček
Profil
Ovenet

ouká, napíšu tam HELP :)

Web, který potřebuje návod k použití, je nepoužitelný web. Taky jsem tvé vylepšení nepochopil.
Ovenet
Profil *
Plaváček
Celý web použití nepotřebuje, jen STOPY, a nebude to až tak help, spíše text co to je :)
Ovenet
Profil *
Omlouvám se špatně jsem to napsal.

>> Celý web help nepotřebuje...
Myšlenky jsou jinde... Rozhodně s tím něco udělám, myslím se stopami, ne s myšlenkami :)
joe
Profil
Plaváček
Takže i Seznam je k nepoužitelný?

Ovenet
Docela dobrý nápad.
kletely
Profil
Ovenet
Pekné, ale nie je tam klikacia hlavička/logo.
Ovenet
Profil *
joe
dík dík

kletely
je to celkem problem no :(

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0