Autor Zpráva
x-net
Profil *
CO říkáte na tyto stránky.design se ještě dolaďuje, do týdne pozměníme ještě několik designových věcí..Co si myslíte, že bychom měli zlepšít?díky za názory.
P.S:grafické logo a pár foteček je vypůjčeno z templatu...

www.expendablenet.wz.cz
Fred
Profil
Přemýšlím je to vtip, nebo ne?
fimmos
Profil
Z výzkumu trhu vyplynulo, že se v ČR nachází málo firem, které jsou schopny vytvářet internetové prezentace za levné peníze zvláště por zákazníky, které nechtějí od svých internetových stránke nějaké divy, ale stačí jim stránky třeba jako máme my.

ano, levné to možná je, ale ta kvalita je strašná, jako sranda je to fakt dobry
dydymos
Profil *
strašně amatérské
Boy
Profil
V Opeře burátlně rozhozené
AMD
Profil
No, jak se říká: Pane jo!
-- Kryton, Červený Trpaslík - 18. Poslední den
Dero
Profil
Hustý!
-- Lister, Červený Trpaslík - všechny čtyři knihy
broli
Profil *
i ve FF to neni zrovna pekne pokoukanicko... :(
arnawer
Profil *
ty posuvníky rozhodně vyhoď! a navigaci dej pod logo
Jakub
Profil
No já nevim, jestlis' to myslel vážně tak

1) zkus se na to podívat v 800x600 - hrůza. V 1024x768 je to taky rozbitý

2) nejsem grafik tudíž neřeknu o grafice ani zbla, ale když užitná informace zabírá od oka 25% plochy je něco v nepořádku

3) v pravém sloupci je napřed reklama a pak novinky, btw. klienty asi moc nezajímá jednání s vedním fy
Replex

4) je to v rámcích, to je špatně (i když je to věc názoru)

5) souhlasím s Yuhůem, že validita není všechno, ale když se prezentuješ jako "firma" není na škodu mít
validní kód

6) vyskočí na mě okno s bannerem - to se mi nelíbí. Taky se mi nezdá když "firma" hostuje na
freehostingu.

7) chlubíš se (Maxi Web4U) spoluprací s BlueBoard.cz (není náhodou zadarmo?), Java APLETY (opravdu
jsi napsal vlastní Java APLET?) a framy "které zrychlí načítání" (rámy jsou historie použitelná jen ve
spec. případech - viz JPW článek o framesetu)

8) Máš tolik práce, že nemáte reference - "Omlouváme se, tato galerie je ve výstavbě, vzhledem k tomu,
že děláme nové a nové projekty, není teď čas jí předělávat, ale do konce května jí doděláme"

9) Víš co znamená zkratka Inc.? Možná jo, ale používat ji v Čechách, to moc nechápu. Firma není v
obchodním rejstříku, takžto není firma, není s.r.o. Co jsi napsal na fakturu zákazníkovi? Je to legální?

10) Doufám že jsi od chudáka pana Buňaty nechtěl peníze za hosting na webzdarma

Podtrženo: Nemyslím to špatně, ty jsi chtěl kritiku, snad je konstruktivní. Působí to na mě jako když jsem před sedmi lety přečetl za odpoledne Satrapu (což jsem udělal) a založil bych si webdesignérskou firmu (což jsem neudělal). Jako kdyby medik po druháku šel dělat bypass ;o)

Nic ve zlém

Jakub

P.S. Jestli to měl být vtip tak se povedl a já jsem za trubku.
Gekon
Profil
Opravdu hodně nepěkný
x-net
Profil *
díky za kritiku, dobře jsem se pobavil:))mějte se, třeba do budoucna grafiku trochu předěláme..

P.S:lidi neokrádáme(viz. hosting pro p. Buňatu)

gekon:koukám, že náš malý remcal už je členem..Tak se pilně uč Gekone, třeba si za pár měsiců uděláš fimičku jako my:-))))
Dero
Profil
díky za kritiku, dobře jsem se pobavil:))

Věř tomu, že kritici se pobavili mnohem lépe. Nosánek dolů, egoisto, vaše "firmička" má prezentaci kvality osobních stránek nějaké náctileté puberťačky (a - upřímně - znám spoustu sotva náctiletých puberťaček, které mají web na nesrovnatelně vyšší úrovni - a taky se umí lépe a skromněji vyjadřovat).
gekon
Profil *
Jen tak mimochodem, ty jsi schizofrenik, nebo vás je víc?
anonymní
Profil *
Jaký máte název společnosti? Že bych si vás našel v OR. Zatím tam nejste... A řekl bych, že asi dlouho nebudete... A silně pochybuji, že by firma, co dělá stránky, měla své vlastní na cizím hostingu... hodně zábavné.
Gekon
Profil
Nejlevnější varianta od 990 Kč? A nechceš na lidech vydělávat, jo? A ty stránky by byly na webzdarma.cz? Vždyť i ten, kdo nemá skoro žádné znalosti HaTMatiLky (jako třeba já) si je dokáže udělat v nějakém WYSIWYGu zadarmo! Vážně se styď. Máme znalosti cca 2 roky...
Gekon
Profil
Jo a podívejte se na jeho druhý projekt www.ksidlisti.wz.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0