Autor Zpráva
blueghost
Profil *
podívejte se a hodnoťte- www.blueghost.cz
d.e.
Profil *
Ve firefoxu nefunguje dobře to menu tvroba, nabídka.... (hádám, že menu, páč to není vidět - čouhají asi 2 pixely nad hranici dalšího boxu).
A menu v levém sloupci - t je účelem, že se to tak divně rozsvicuje? čekala bych normální změnu barvy nad odkazem, když se na něj nadeje, ale mě se to barví střídavě ma modrou a světle modrou. veselé menu :-)
Ivorius
Profil
Nějak nechápu ty obrázky rajčat, kukuřic, okurků u nabídky webů :)
Acci
Profil
- Rámce jsou špatné
- Není uvedeno kódování češtiny
- Chybí Doctype
- V IE nejde zvětšovat písmo
- Tabulkový layout
Charlie
Profil
Bez dlouhého komentáře:

~ Duplicitní menu, ani jedno není použitelné
~ Po hoveru změnit typ písma z patkového na bezpatkové je zvěrstvo
~ Vše je moc modré
AMD
Profil
tohle mě dostalo:
<p><font face="Arial" size="2">Používáme technlogii "frames", kterou zřejmě váš prohlížeč neumí.<BR>
Stáhněte si nějaký lepší na <a href="http://www.stahuj.cz">www.stahuj.cz</a></font></p>
a taky používáte technlogii font, která není zrovna nejvhodnější volba. K menu radši nic neříkám, jen že na to menu na straně by asi bylo vhodný použít styl cursor: default; nebo hand ... který je defaultně v IE (6), takže si toho autor webu zřejmě ani nevšiml.
Dero
Profil
Po projití celé "prezentace" (rady si nechám pro někoho skromnějšího než jste vy) se nemohu zbavit dojmu, že mám co do činění s tlupou (či hůře jedním) namistrovaných pubescentů, kteří viděli webdesign z okna jedoucího vlaku. Jeden web vedle druhého děs a hrůza. A lidi za to ještě platí. Největším zpestřením a zdrojem mnoha výbuchů smíchu mi pak byla textová část - budu uvádět jako příklad neoprávněného chvástání.

Škoda jen, že jsem se nikde nedozvěděl jméno/jména autora/autorů či alespoň zastupující osoby. Možná jsem jen špatně hledal. Rád bych si popovídal.

A - ano, jsem arogantní - nemám rád namyšlené lidi a demagogy.
Dero
Profil
A neodpustím si rejpnutí za použití a pozměnění hotové grafiky pro produkt Adobe Creative Suite pro účely tohoto "studia" při propagaci jeho produktů. Neschopní zloději.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0