Autor Zpráva
koroman
Profil
chcel by som sa spytat na nazor, ci idem dobrym smerom a ci ta stranka zaujme. popripade coho sa vyvarovat a co by ste tam zatial zmenili ...
http://www.fooxle.sk/_obchod/
(samozrejme, ze stranka sa dalej vyvija ...)

dakujem za odpovede
Nox
Profil
Hm, hm, jako e-shop se mi moc nezamlouvá to rozvržení, ale jako normální stránka je to pěkné
imploder
Profil
ten select "značka" vypadá na první pohled trochu jako input type="text"
srigi
Profil
koroman
Dva head bannery, nevypada to dobre, odporucam zlucit. Inak prajem vela uspechov so stylovanim selectu.
Miloš
Profil
Maličká písmenka v menu, nadto znečitelněná podtržením.
Jak jsem na jednu stranu velkým zastáncem podtrhávání odkazů, v menu to většinou není nutné.
Tady bych v menu volil hover, který se projeví na celém řádku daného menu. A určitě zvětšit písmenka.

Bude mít e-mailový formulář nějaký submit?
koroman
Profil
dakujem zatial za nazory, upravim podla nazorov a skuste sa pozriet potom v pondelok ako to vyzera.
silverback
Profil
1.Obecně by měl být id "hlavní panel" v kódu nad "menu" - je pro indexaci důležitější
2.Nelíbí se mi ty přechody pod každým blokem (pod Značka, e-mail, infolinka atd.) nechal bych to buď jako jeden ucelený přechodový pruh, nebo jinou barvu bez gradientu
3.To samé platí pro čáru pod obrázkem - je rušivá.

Jinak je stránka konstruovaná pěkně, možná bych volil trošičku světlejší barvy, ale to už záleží na vkusu. Trochu to doladit a myslím, že z toho bude pěkný web.
Miloš
Profil
Za tu animaci bych vraždil. Ruší (ostatně jako téměř každá animace).
koroman
Profil
milos
animacia povodne keby to bolo pre mna by tam vobec nebola. avsak zakaznik ma rad flash tak som mu spravil radost - ono nejak rusiva zase az tak nie je. zvyrazni iba pneumatiku.
avsak dakujem za nazor. keby bolo podla mna ziaden flash by ani na jednom mojom webe nebol nikdy. avsak musis brat ohlad na klienta a ten v prvom rade si vsimne design a potom ide objednavat ...
Miloš
Profil
koroman
ono nejak rusiva zase az tak nie je. zvyrazni iba pneumatiku.
Jakmile se začala hýbat, musel jsem se na ni podívat; chvíli trvalo, než jsem se od ní odpoutal. A opět a opět na sebe strhávala pozornost. To považuji za velmi rušivé, byť by sama animace byla decentní.

Jestliže klient na animaci trvá (a opravdu si to nenechá roznmluvit), zkusil bych aspoň kompromis animace proběhne jednou dvakrát a pak se přestane hýbat.
Holyday
Profil
Osobně se mi nelíbí ten bílý prostor okolo samotné stránky. Nejdříve jsem byl přesvědčen, že nejde o HTML stránku, ale o pouhý screenshot (než se to začlo hýbat)...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0