Autor Zpráva
Gorli
Profil
Nazdar vši(chni),
vytvořil jsem stránky pro takovou jednoduchou hru http://mam-xv-tema1.ic.cz/index.php . Hra se hraje ve skupince několika lidí. Každý hráč si vybere nějaké přirozené číslo a vyhrává hráč s nejmenším přirozeným číslem, které nedal nikdo jiný. Máme tedy například hru o pěti hráčích, kteří dají po řadě čísla: 1,3,1,5,76. V této hře by vyhrál hráč s číslem 3.
Chtěl bych Vás poprosit, jestli by jste si hru nezahráli (tím myslím, aby jste číslo nestřelili, ale rozmysleli jste se nad ním), zkusili přijít na to, jestli tam nemám nějakou chybu a stránku okomentovali (grafickou stránku komentovat nemusíte, jedná se opravdu o maličký projekt a přišlo mi zbytečné se s grafikou zabývat. Možná jen, jestli je něco nepřehledné).

Komentáře vítány
yFang
Profil
Gorli
Absolutně se v tom neorientuju. Mimoto lze odeslat i nepřirozené číslo, napsal jsem 11,5.
Gorli
Profil
no já z čísla který pošleš udělám přirozený číslo a pak až ho uložím do databáze (tzn. že tvoje číslo se v databázi uložilo jako 11). Asi jsem tam měl dát aby se číslo vůbec neposlalo, když není přirozený, ale je to jen malý projekt a už se mi to nechce měnit. Ale díky za upozornění
KoLi
Profil
Gorli
Co od toho očekáváš?
Gorli
Profil
Doufám, že si hru zahraje dostatečně mnoho lidí a já z toho dokážu vyčíst alespoň něco. Ale zatím to nevypadá, že by si tu hru tak moc lidí chtělo zahrát, takže ani nevím, co od toho očekávat...
yFang
Profil
Gorli
Doufám, že si hru zahraje dostatečně mnoho lidí a já z toho dokážu vyčíst alespoň něco. Ale zatím to nevypadá, že by si tu hru tak moc lidí chtělo zahrát, takže ani nevím, co od toho očekávat...
Nevím, co by to dostatečné množství lidí přimělo tu hru hrát, musíš je tam nějak nalákat. ;-)
Gorli
Profil
To by se hodilo. Jenže jak? To mám slíbit nějakou odměnu tomu, kdo vyhraje nejvíc her? A co když dopadne víc lidí stejně? A jak odměnu poslat?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0