Autor Zpráva
dk
Profil *
Prosim o hodnoceni webu www.djlumichell.com

Diky!
Kalby
jo neni spatny, co ale nechvalim je menu umistene vlevo dole, to je snad posledni misto kde by ho clovek hledal, takze presunout a bude to fajn
grimword
prelozil bych do cestiny "upcoming shows" a "booking"
ninja
Pevná výška stránky (vnitřní skrolování) a menu dole nejsou dobrý nápad. Na hlavní stránce mi schází popis jakou hudbu hraje.
Miloš
Přeložil bych do češtiny všechny anglické položky menu a nadpisy – buď ať je všechno česky, nebo všechno anglicky, případně ať jsou dvě jazykové verze a náštěvník si vybere.
Ovšem anglická navigace + anglické nadpisy + český text = trapárna. Vždycky. Výjimky jsem, myslím, dosud nepotkal.
kletely
dk
Ujde, ale bez nápadu...
...a ta ružová....
KoLi
Shoduju se s Milošem. Buď bude web v angličtině a nebo v češtině. Můžeš to také vyřešit volbou dvou jazyků. Takle 50/50% je to divný. V logu bych čekal nějaký ty DJský pulty nebo tak něco. Na mě to celkově působí až moc jednoduše.
King
Profil *
Přesně tak... Vše do češtiny.. + Udělat anglický překlad všeho, moc textu tam není, takže si myslim, že překlad zabere pár hodinek maximálně :)

Menu kamkoliv jinam snad, ale hlavně né dole vlevo.. Chvíli jsem hledal.. :)

Jinak dobrý, růžová proč ne :) Růžová, černá, bílá... Proč by ne pro takovou dj kočku ... :-P
amon
menu daj hore, pripadne na stranu..ale urcite nie iba v paticke. ficna vyska v galerii je o nicom...a chyba mi klikacie logo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: