Autor Zpráva
aldik7
Profil
není to sice můj web ale co říkáte na nový internetový portál Kompletně.cz ?? ( http://www.kompletne.cz/ )

.. nějakou dobu už běží a teď byl "převlečen" do nowého kabátu který mu fakt sekne :-) ..a další novinky budou následovat

.. internetových portálů které se snaží ukrojit návštěvnost např.Seznamu sice existuje hodně na českém netu ale tenhle vypadá nadějně.. aspoň pro mladší uživatelé netu :-P
Mody
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=38 11 - BOD 1 za b) :) Jinak se mi ale web celkem líbí i když je to trochu nepřehledné
aldik7
Profil
aha sry..já zapomněl na pravidla :-)
xy125
Profil
Pravidla: b) vkládejte (pokud možno) odkazy na své vlastní výtvory

je tam "pokud možno", v tomto případě to možné není, když ten web aldika7
není a stejně by rád věděl váš názor, takže si myslím, že to pravidlům neodporuje :-)

Ten web nevypadá zle, ale já se stejně vždycky ze všech těch Atlasů a Centrumů vrátím na starej dobrej seznam :-)
Nox
Profil
Velmi nekvalitní grafika, nepřehledné, mišmaš bez nějakého promyšlení...

Podle mě portály nemají moc smysl pokud nenabízí nějakou výraznou výhodu oproti Seznamu a nemají významnou prezentaci

Významné pozici vděčí Seznam obrovské základně BFU uživatelů (někdo psal že někteří lidé berou S vysloveně za vstupní bránu na internet
a i všechny url zadávají do něj)
ninja
Profil
aldik7: jako studentsky projekt uchazejici. Tezko ale budete hledat navstevniky. Zkuste si sam odpovedet, proc by na vase stranky nekdo chodil.
aldik7
Profil
aldik7: jako studentsky projekt uchazejici. Tezko ale budete hledat navstevniky. Zkuste si sam odpovedet, proc by na vase stranky nekdo chodil.

to nejsou moje stránky! .. a byl jste jenom na titulní straně? nebo jste navštívil i ostatní služby? .. titulní stránka Seznamu toho taky moc nenabízí.. ale ten zbytek je zajímavý :-) .. tady je to taky tak .. např. ICQ seznam, texty písní ...
jakubroz
Profil
ten icq seznam nechapu. ja jdu kdyžtak na icq.com, ikdyž dneska už nerad ICQ používám
aldik7
Profil
ten icq seznam nechapu. ja jdu kdyžtak na icq.com, ikdyž dneska už nerad ICQ používám

Jojo a na Stream.cz taky nechodíš bo máme Youtube, místo Libka máme celosvětové Myspace.com, místo mailu od Seznamu máme celosvětový Gmail ...

náhodou ten ICQ seznam je dobrá věc.. je tam sice málo lidí zatím ale je funkčnějšé než ten na ICQ.com :-)
jakubroz
Profil
Jojo a na Stream.cz taky nechodíš bo máme Youtube, místo Libka máme celosvětové Myspace.com, místo mailu od Seznamu máme celosvětový Gmail ...
přesně tak

náhodou ten ICQ seznam je dobrá věc.. je tam sice málo lidí zatím ale je funkčnějšé než ten na ICQ.com :-)
nikdy tam nebudeš mít ani 10% lidí registrovaných na ICQ.
aldik7
Profil
nikdy tam nebudeš mít ani 10% lidí registrovaných na ICQ.

nikdy neříkej nikdy :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0