Autor Zpráva
tonda
Profil *
Adresa je http://stondik.wz.cz/
Děkuji.
panther
Profil
adresa

tonda
- web s použitím rámů
- na stránce není ani jeden nadpis
- menu stylem <p><a>..</a></p> není to pravé ořechové
- &nbsp;&nbsp;&nbsp;
- <br /><br /> - máme CSS
atd., atd.

barvy otřesné, měnící se header taky
tonda
Profil *
panther-web nemá frame to je jen v reklamě webu na kterém jsou stránky.Je možné ještě upřesnit to atd.Díky za kritiku.tonda
panther
Profil
tonda
web nemá frame to je jen v reklamě webu na kterém jsou stránky.
pardon, tipoval jsem podle vzhledu. Nicméně tabulky rovněž nejsou dobré pro tvorbu layoutu, podívej se třeba na interval

Je možné ještě upřesnit to atd.
plno zbytečností a chyb v kódu, typicky začítečnický výtvor. Nerozepisoval jsem to, protože jsem nepředpokládal, že ti podrobný výpis k něčemu bude.. ;-)
Miloš
Profil
1) Centrovaný text se ve větším rozsahu blbě čte. Nepřehledné.
2) Spousta zbytečných animací (hlavně na dalších stránkách); jejich vinou se nemohu soustředit na text, proto texty nebudu číst (to neber osobně, takhle reaguju na většinu animovaných webů).
3) Po odchodu z hlavní stránky se ocitám na úplně jiných webech, vlastně nevím, kde jsem.
4) Nikdy nepodtrhávej texty, které nejsou odkazem, nebo přijdeš do pekla!
Dranel
Profil
tonda
Myslím, že v tomto případě nemá cenu se nějak rozepisovat. Asi nejvíce ti pomůže přečtení tématu „Nejčastější chyby na webu“ a mého příspěvku.


Miloš
„Nikdy nepodtrhávej texty, které nejsou odkazem, nebo přijdeš do pekla!“
:D
Noglues
Profil
tonda
K ostatním bych doplnil, že máš asi zmršené RSS, Opera mě to nebere.
tonda
Profil *
Noglues
To máš pravdu jen jsem to chtěl zkusit zda to jde.Budu si muset ještě něco o tom přečíst.
tonda
Profil *
panther
Jak už jsem psal <!--WZ-REKLAMA-1.0IZ-->tady je reklama mého hostitele to nemohu ovlivnit<!--WZ-REKLAMA-1.0IK-->
tonda
Profil *
Miloš
Děkuji ty animace snížím máš pravdu a samozřejmě to podtrhávání abych nepřišel do toho pekla.
Nerozumím tomu -Po odchodu z hlavní stránky se ocitám na úplně jiných webech, vlastně nevím, kde jsem.-U mě v odkazech máš jasně napsáno na jaké stránky jdeš.
panther
Profil
tonda
Jak už jsem psal <!--WZ-REKLAMA-1.0IZ-->tady je reklama mého hostitele to nemohu ovlivnit<!--WZ-REKLAMA-1.0IK-->
to jsem nemyslel, myslel jsem spoustu jiných věcí.
Miloš
Profil
tonda
Po odchodu z hlavní stránky se ocitám…“ to byla nadsázka – chtěl jsem tím naznačit, že jednotlivé sekce se vůbec nepodobají úvodní stránce, takže mám opravdu pocit jisté ztracenosti.

5) (další postřeh) – na některých podstránkách se text ztuční, když nad něj najedu a pak už zůstane tučný; tenhle efekt se mi vůbec nelíbí. Něco jiného je, když se změní barva či pozadí – a to ještě jen po tu dobu, co je myš nad daným prvkem (ale i hover efktem je lépe šetřit), ovšem překreslení celého odstavce (slova naskáčou do jiných řádků) není vůbec pěkné.
tonda
Profil *
Miloš
Jednotlivé sekce jsou dělané podle tematu a budou odlišné od jiných sekci i hlavní stránky i když určitá shoda tu je.Text ztuční protože je podstatnou části danného tematu a tomuto způsobu upozornění jsem dal přednost před jinými možnostmi.
Miloš
Profil
A proč ten text nemůže být tučný hned od začátku – takhle jsem chodil od stránky ke stránce a zkoumal, proč se ten text ztučňuje, což jistě nebyl tvůj úmysl.
tonda
Profil *
Miloš
Máš pravdu.Tak že už ty písmena neskáčou a zároveň jsem si odstranil obrázky z cizích webu.DĚKUJI
bohyn
Profil
- Jake je vlastne zamereni webu a proc bych mel chodit na dalsi podtranky? - Prvni otezka co me napadla. Odpovedi si nejsem jistej ani po blizsim pruzkumu.
- Barevna kombinace je hruza, zkus pouzit jednu barvu v nekolika odstinech.
- Kam vede link ma byt zrejme z textu nebo popisku linku, ne z vysvetlivek v textu stranky. (myslim tim menu)
- Koho zajima v cem pises stranky a jake technologie pouzivas? Jinymi slovy, hlavni stranka je o nicem.
- Logo (jestli to teda logo je - umisteni by odpovidalo): des a bes. Vymysli neco originalnejsiho nez "Hlavni stranka/vita vas stondik"
- Ta reklama je tam jako pest na oko (v kombinaci s tim logem). Zkus ji umistit inteligentneji.
- Do kodu nemam odvahu se divat.
tonda
Profil *
bohyn
Děkuji Ti jsi jeden z mála který mi netvrdí že mám stránky ve frame.Web naní zaměřen je na jedno odvětví.O barvách vím zatím mi nikdo konkrétně nenapsal jaké by byly vhodné.Reklama je umístěna nevhodněji.Škoda že nemáš odvahu na zdrojový kod.Text na hlavní stránce je vlastně blog který později bude nahrazen jinou alternatívou.

Moderátor Mistr: Tondo, mrkni, prosím, na příspěvek kolegy Miloše. Má tam pro Tebe důležitou informaci, která Tobě i nám pomůže.
Miloš
Profil
tonda
Při odpovídání na příspěvky nepoužívej „Citovat“, jestliže nereaguješ na nějakou část předchozího příspěvku, kterou je – pro lepší srozumitelnost – třeba zopakovat. Citovat celý příspěvek je ovšem naprosto zbytečné. Takhle se toto vlákno zanáší balastem zbytečných citací až k naprosté nepřehlednosti.
Většinou je bohatě postačující, když uvedeš, na čí příspěvek reaguješ.
Doufám, že se tu brzo mihne někdo z moderátorů a trochu to tu promaže.
tonda
Profil *
Omlouvám se moderátor byla to ode mě lajdáckost.

Moderátor Mistr: Možná by se Ti ještě mohly hodit Vychytávky, pravidla a doporučení na zdejší diskuzi. Ale nenutím Tě to číst, jen pokud bys měl zájem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0