Autor Zpráva
twardowski
Profil *
Chtel bych se predevsim zeptat, jestli www.samples.cz:

1) nepusobi web moc negativne (hodne cerne)
2) se clanky daji dobre (prijemne) cist
Mat21
Profil *
Ahoj,

- stránku bych horizontálně vycentroval
- namísto skoro černého horního pruhu bych zkusil nějakou montáž z fotografií
- nápis video tutoriály je příliš velkým písmem - to je záměr?
- dva články, které jsem zběžně prolétl, mi přijdou velmi vhodně napsané
twardowski
Profil *
Ahoj,

moc dekuji. Stranku se vycentrovat chystam. Ta fotomontaz by urcite byla mozna. Nicmene se spise celkove bojim, ze stranky pusobi negativne (moc cerne) a ctenare to odradi. Takze spise resim, jestli to nepredelat cele.

Moc dekuji.
Mistr
Profil
twardowski
1) nepusobi web moc negativne (hodne cerne)
Hodně černě? Asi pohřební ústav. Ne, teď vážně, myslím, že trochu prosvětlit celkově chmurný vzhled webu by pomohlo. Zkus aplikovat návrh kolegy Mat21.

Ještě bych zvětšil rozteč (nebo jak se tomu správně typograficky říká) mezi písmenky podnadpisů (například Recent Posts či Rubriky) v pravém sloupečku. Krom toho, nestál by za počeštění již zmíněný podnadpis Recent Posts (když už web máš jinak česky psaný)? A při tom bys mohl počeštit i data vydání jednotlivých článků.

2) se clanky daji dobre (prijemne) cist
Celkem ano. Jen dotaz, proč mají výpisy kódů pod sebou víc vynechaného volného místa k rámečku obdélníčku než nad sebou? A také se mi nezamlouvá použitá ikonka u odkazu Zpět pod článkem; je velmi podobná ikonce u zobrazení komentářů.

Pod formulářem k zadání reakce na článek si oprav překlep Přihlásit se k odebírnání komentářů. Mimochodem, budu tak odebírat komentáře jen k tomuto tématu nebo všechny komentáře zapsané i k jiným tématům?
twardowski
Profil *
To Mistr: dekuji za odpoved a rady!
Ghosting
Profil
vzhledově je to pěkný, ale:

-125px × 109px (zmenšeno na 100px × 100px) ... nešlo by to zmenšit fyzicky a ne jenom natvrdo nastavení výšky a šířky?
-Když kliknu na ikonku lupy, tak se nic nevyhledá. Vyhledávání sice funguje po zmáčknutí enteru, ale mnoho lidí by to mohlo zmást.
twardowski
Profil *
dekuji za pripominky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0