Autor Zpráva
Minatory
Profil
Ahoj, potřeboval bych zhodnotit grafiku na jeden web. Aktuálně není vystaven, tudíž mohu ukázat jen obrázek. Text je prozatimně vypůjčen z jiného webu.

Kácení stromů
H13
Profil
Tak trochu mi to nesedí, je tam nebe, strom, země s trávou, pod trávou je asi podzemí, jenže pod tím podzemím zase začíná tráva ?
Minatory
Profil
To máš pravdu. Nevěděl jsem co tam dát.
KoLi
Profil
Minatory
To máš pravdu. Nevěděl jsem co tam dát.
Tak pokud děláš web pro nějakou firmu (předpokládám), tak by sis to měl promyslet.

Na to, že stránka je věnovaná kacením stromů, tak jich tam teda moc neni.
Mistr
Profil
KoLi
Na to, že stránka je věnovaná kacením stromů, tak jich tam teda moc neni.
S tím souhlasím.

Minatory
Dávám k úvaze, zda text hlavního sloupečku nevsadit do pěkně graficky vyvedeného kmene a hlavičku udělat ve formě spodku koruny (je jasné, že se tam koruna nevejde celá). A na patičku můžeš využít kořeny. I když s tím asi opatrně, aby u krátké stránky nebyl kmen moc krátký s porovnáním na rozsochatost a rozkošatělost koruny.
imploder
Profil
Na to, že stránka je věnovaná kacením stromů, tak jich tam teda moc neni.
To asi proto, že už všechny vykáceli :P
Lexter
Profil
Mistr
Dávám k úvaze, zda text hlavního sloupečku nevsadit do pěkně graficky vyvedeného kmene a hlavičku udělat ve formě spodku koruny (je jasné, že se tam koruna nevejde celá). A na patičku můžeš využít kořeny. I když s tím asi opatrně, aby u krátké stránky nebyl kmen moc krátký s porovnáním na rozsochatost a rozkošatělost koruny.
Tvrdek hadra?
Mistr
Profil
Lexter
Tvrdek hadra?
Teď poněkud nechápu o co jde.
Minatory
Profil
Možná bych do loga přidal ještě jeden už zkácený strom. Jinak to s tím celým stromem na stránku je zajímavý nápad. Ovšem dost z tuha proveditelný a nevím jak bych nacpal obsah stránky do úzkého kmene.
Lexter
Profil
Mistr
menší nápověda Omlouvám se, zapomněl jsem dodat odkaz.
Mistr
Profil
Lexter
menší nápověda Omlouvám se, zapomněl jsem dodat odkaz.
Ten web jsem neznal, i když jsem prve tušil, že za tím bude něco takového.

Minatory
nevím jak bych nacpal obsah stránky do úzkého kmene.
Nemusí být moc úzký. Ale zase ne maxipsí. Záleželo by, myslím, dost na košatosti koruny.
gyoja
Profil
Na to, že to bude firemní web někoho, kdo se živí tvrdou dřevorubeckou prací je ten design dost naivní. Zvolil bych něco dynamičtějšího, třeba fotku nějakého profíka při kácení, záběr na řetěz motorové pily zakusující se do kmene stromu, hromadu metrového dříví a pod.
Ten návrh na mě působí jako pozadí třeba k nějaké pohádce o žížalkách.
Minatory
Profil
Dík za zajímavý názor. Bohužel ale nevím kde takového profíka při kácení sehnat. I když by se tam určitě perfektně hodil ;)...
KoLi
Profil
A co třeba zkusit něco jiného. Vždyť můžeš dát stromy do hlavičky a ostatní nějak vhodně doplnit zelenou barvou.
srigi
Profil
gyoja
Mam uplne rovnaky nazor. Tato kreslena rozpravka sa nehodi co i len k nazvu domeny.
Měsíček
Profil
Tráva, hlína, tráva .. to aby sis zopakoval základy biologie.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0