Autor Zpráva
coe
Profil *
Zdravím chtěl bych slyšet Váš názor na můj novej web o qipečku :-).

www.qipcko.cz

Je to můj "první" lepší projekt.. začalo mě to bavit :-)

Děkuji všem za názory... taky ocením rady co vylepšit.
Miloš
Profil
1) „Dobrý večer, je pondělí 29.12.2008, 22:33. Dnes má svátek Judita, zítra David.
Proč to tam je? Jiný důvod, než touha se předvést, jaký jsi machr programátor?
Věř mi, že jsou to zbytečnosti, bez kterých QIPčku bude líp.

2) Hover v menu bych udělal viditelnější – buď změna barvy pozadí příslušného řádku, nebo změna obrázku/odrážky, případně obé.

3) Když už musí být reklama, přimlouvám se za nepohyblivou; zbytečné animace jsou mor.

4) Trochu víc sémantiky by neuškodilo: například toto
<p><strong>Proč používat qip, místo icq ??</strong></p>
by měl být nadpis (<hn>).

5) Před interpunkčními znaménky v běžných větách se nedělají mezery. Mám na mysli vykřičníky a otazníky.

6) Proč je v patičce u položky O webu písmenko O odkazem na stránku s názvem ccna.exe? A proč má stránka příponu exe?
Taps
Profil
coe
Mě se to celkem líbí, akorát bych odstranil informace o datu
coe
Profil *
Miloš

1) ... Jiný důvod, než touha se předvést, jaký jsi machr programátor?
Nevím co jiného tam dát a volné míst jsem tam nechtěl nechat... Ale hodně lidí si myslí to překvapí...

2) menu máš pravdu ...

3)... věc názoru

4)... jestli myslíš H2 ... moje chyba ... sekl jsem se

5).. dík

6).. Jsem něco posílal kámošům ze školy .... jsem na to úplně zapoměl... se divím, že sis toho všiml Dík
Mistr
Profil
coe
Doplním kolegu Miloše:
(1) Naprosto netuším, jaký je rozdíl mezi programy QIP 8080 a QIP Infimum. Co mi přinese stažení té které verze programu?
(2) Ujednoť si psaní názvu programu. Na jedné stránce používáš QIP, Qip a qip.
(3) Soudě dle textu stránky Proč Qip ? z oddílu Velmi mě překvapily doplňky pro QIP. bych při pohledu na větu (...) druhej ukazoval všem uživatelům co právě poslouchám za music (...) řekl, že velmi na využívání doplňku kontrolujícího pravopisné chyby.
(4) Doplnil bych provázání. Ve stránce Proč Qip ? píšeš Doplňky pro qip nalezenete v sekci download., tak proč ze slova download hned neudělat hypertextový odkaz do zmíněné kategorie? Mimochodem, co to je za slovo nalezenete a i ten download by šlo počeštit, ne?
SwimX
Profil
(1) Bez obrázků - nic
(2) bez stylů chybí nadpis -> předělal bych hlavičku
(3) „Dobrý večer, je pondělí 29.12.2008, 22:33. Dnes má svátek Judita, zítra David.
také se přimlouvám za zrušení
(4) v IE (všech) jsou kolem obrázkových odkazů škaredé modré rámečky
(5) vir-ctete "Pozor ! Existuje novej ICQ vir, který mění hesla jak v Qipu tak i v Icq. Jakmile Vám vir změní heslo můžete se rozloučit se svým číslem a nebude Vám nic jiného zbývat než si založit novej účet a schánět si konkakty…"
V jedné větě tolik hrubek. Piš spisovně - vypadá to seriózněji
schánět se píše shánět
(6) proc-qip počítač spomalí - zpomalí
(7) stejná stránka - skuste
(8) Qip nezabírá ani 3% operační paměti - no eště aby :D když mám 3GB tak by mi musel žrát 90MB a to by se mi nelíbilo.. Jinak údaj v procentech je dost zavádějící - každý máme přece jiný základ :)
(9) Jakmile si někdo začne číst Váš status(čárka) qip okamžitě zahlásí, taktéž když Vám ...
(10) (není to, ale 100%) - tady zase čárka ale nebude
(11) Byl jsem mile překvapen(čárka) jak jsem objevil pár doplňků pro QIP
(12) Jeden z doplňků mi kontroloval pravopisné chyby.. Vážně? :D:D
(13) Qip je zcela bez reklam, rychlé načtení oken. - to spolu IMHO nijak nesouvisí - udělal bych to jako dvě výhody
(14) Při najetí myší na kontakt, zjistíte(čárka) jakého klienta používá(kdo?), jak dlouho je online a mnoho dalších věcí. - tu první čárku posuň až za zjistíte
(15) Download qip 8080 - celý web je česky (skoro :D) proč sem patlat angličtinu?

chyb je tam eště pár.. pořádně si to celé pročti a uprav :)
Miloš
Profil
coe
Ad animované reklamy (a animace vůbec) – řekl bych, že to není pouze subjektivní záležitost.
Jakákoli animace na sebe strhává pozornost.
Je-li primárním smyslem webu, abych se chodil koukat na reklamy, pak možná, ale jinak mě zbytečné animace ruší, obtěžují, znesnadňují mi pobyt na stránce.
A ač vím, že se stránku musejí nějak uživit a bez reklamy to asi nepůjde – a proto normální reklamu nechávám na pokoji – animované vlezlosti z principu blokuji.
coe
Profil *
Mistr
SwimX
Miloš
Taps


Vše díky za názory... Dělat gramatické chyby a ještě to zveřejnit na internet, chlubit se tím co jsem napsal ... Ou jééé ... Musím si to aspoň 3x přečíst .. poučení pro příště ...

Anglické slova jsem tam dával z důvodu SEO ... spousta lidí hledá download qip...

Hlavičku předělávat.. to je až tak špatná ? ok skusím

Obrázky podoplňuji

Ach jo ta gramatika....
SwimX
Profil
coe
souhlasím s Milošem. Pokud ti ta reklama nevydělává těžký peníze, zrušil bych ji.
SwimX
Profil
coe
Hlavičku předělávat.. to je až tak špatná ? ok skusím
1. zkus :)
2. ne po grafické stránce - to neřeším - to neumím :)
po kodérské. Udělal bych v ní nadpis h1 a přes něj obrázek. aby s vyplými obrázky a styly byl pořád velký jasný nadpis kde jsem
coe
Profil *
SwimX
1. zkus :) To bude tím, že je noc :-D

2) zkusím uvidím, dobrej nápad dát tam H1
coe
Profil *
Mistr
(1) Naprosto netuším, jaký je rozdíl mezi programy QIP 8080 a QIP Infimum. Co mi přinese stažení té které verze programu?


Hmm tím chceš říct, že bych tam měl psát co je jiné ve verzi Infium a 8080 ?
Cup
Profil
:) Já jsem taky těžkej vyznavač qipu a icq (kór 6 a dál...) uplně odsuzuji :-! takže těmhle strákám fandím ...

co se týče kódu ... taky doporučuji přečíst http://www.semantika.name/

a design ... tomu neruozumím to řešit nebudu, ale na první stranu bych dal info třeba o tom viru a tak ... klidně nějaký vychytávky jak na to a co s tím ... hodně lidí s tím teď má problémy ... př: v mém kontakt listu už si mě s novým číslem přidávalo přes 10 lidí ... to že tam máš na stažení novou verzi je sice pěkný ... ale to myslím najdu na každý stránce kterou si vygooglim pod slovy "qip, downolad qip") kdyby tam bylo to co tam je ... plus třeba výpisy čláků které tam máš a ty články třeba o právě se hemžících virech (zjistit si o tom něco víc ... příkaldy ... a stále aktualizovat ... (Včera mi zas některé kontakty hlásili nějaké znaky s nějakým pošahaným kódovaním a lidi o tom vubec nevěděli ... prostě hledat a řešit problémy všech potvor co se přes to posílaj ... psát o tom nějaké příspěvky... ) ... no nevím ... to bych udělal já ... a když by ty články bylo dobře napsané ... s dobře hledatelnými hesly tak by se třeba i zvedla návštěvnost zvenku

fandím ti ... když si přidáš tu sekci kde bude sem tam něco napsané o nových virech, verzícha jejich vylepšeních, atd ... tak se tam podívam jistě ještě častěji než teď
coe
Profil *
Cup

no jestli chceš kontaktuj mě na icq 3 0 3 1 3 7 7 6 0 ... a nějak se domluvíme ... zprovoznil jsem to přes RS WP ... takže psát není problém..
Mistr
Profil
coe
Hmm tím chceš říct, že bych tam měl psát co je jiné ve verzi Infium a 8080 ?
Přesně tak. Jako uživatel vidím dva odkazy:
(1) Stáhni si QIP 8080.
(2) Stáhni si QIP Infium.
A napadá mne (coby uživatele odkojeného oficiálním ICQ a Mirandou) dotaz, jaký je v těch dvou programech rozdíl? Mám si stáhnout ten či onen? Nebo dokonce oba? Nevím.
KoLi
Profil
coe
Na webu je mnoho nedostatků, které by stálo za to předělat.

Virus Icq,Qip
Pokuď se někdo stal obětí VIRU, ať mě kontaktuje .. je asi 10% šance na obnovení hesla.
Jedna věc je, že se s těch lidí zblázníš až budeš mít více projektů a méně času. A kde máš ten kontakt?

Qip vs Icq
Výhody Qipu x Icq...
Možná by stálo za to napsat i pár nevýhod QIP oproti ICQ.

Už výše psaná věc: předělej si názvy na jeden typ (Qip, QIP, qip)

To jsou mé rychlé postřehy.
Lexter
Profil
coe
Co takhle zmínit i velmi povedený QIP Pafo pack? Liší se hlavně přenositelností, což někdo může vyžadovat.
coe
Profil *
Lexter

no prvně jsem ten web chtěl dělat kvůli návštěvnosti, dostat to na vrchní pozice na seznamu nahodit nějaké reklamy a nechat tak, či prodat...

... teďkom uvažuju, že nad tím zapracuju a udělám z toho dobrej informativní web ... .-) ( žádnej takovej není, jedině jedno fórum, kde něco je)
KoLi
Profil
coe
Že není?
1. Odkaz
2. Odkaz
3. Odkaz
coe
Profil *
KoLi

jsou tam informace o nějakém viru ?? Jsou tam psány novinky? např: Proč na qip momentálně chodí Ruské texty ? .. Tyhle weby mají základní informace... toť vše

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0