Autor Zpráva
igamenir
Profil
Zdravím,
po mnoha podivných designech s použítím pouze css (teď, předtím, ještě předtím, ...) jsem se konečně rozhodl seznámit s Fireworks a vytvoření něčeho "pořádného".
Prosím o zhodnocení mé první práce - nového designu na mé stránky.

(1) New design 2

Předem dík
Měsíček
Profil
Upřímně mi to příjde na stejno. Nechal bych stránky pomocí CSS.
Railbot
Profil
igamenir
Tak se ještě raději seznamuj dál :-)
igamenir
Profil
no... a něco konkrétnějšího please? :-[

Měsíček
Upřímně mi to příjde na stejno. Nechal bych stránky pomocí CSS.
"jen" přes css udělám jen čáry, obdélníky a jednolité barvy, tak to moc nastejno není. i když jsem jen kodér, tak nějakou lepší grafiku potřebuju.
Mistr
Profil
igamenir
(1) Nezamlouvá se mi to menu (nebo co to je?) vpravo v hlavičce.
(2) Text v patičce asi není úplně kontrastní, ne?
(3) Stránky bych oživil. V současné době to vypadá trochu jak snaha o prezentaci Komunistické strany Československa. Oživil bych to barevně, přidal i nějaký obrázek atp.
(4) Pokud bys mi své čtyři vzhledy web předložil jako čtyři návrhy, ze kterých bych si musel jeden vybrat, volil bych variantu nejstarší.
igamenir
Profil
Mistr
(1) Nezamlouvá se mi to menu (nebo co to je?) vpravo v hlavičce.
nebylo to menu, jen informace o třech směrech, kterými se zabývám a ve kterých (snad) budu podnikat, ale souhlasím, že by se to pletlo, takže jsem to zrušil.
(2) Text v patičce asi není úplně kontrastní, ne?
Patička nemusí být kontrastní, ne? to jsou jen jakési doplňkové informace ... nicméně jsem to opravil.
(3) Stránky bych oživil. V současné době to vypadá trochu jak snaha o prezentaci Komunistické strany Československa. Oživil bych to barevně, přidal i nějaký obrázek atp.
Mě spíš při opakovaném pohledu napadla červená knihovna, ale souhlas... opraveno
(4) Pokud bys mi své čtyři vzhledy web předložil jako čtyři návrhy, ze kterých bych si musel jeden vybrat, volil bych variantu nejstarší.
To už jsem slyšel vícekrát, ale ten je šíleně zpracovaný přes absolutní formátování. A nechci se vracet, ale jít kupředu

http://igamenir.net/newdesign2.png
Měsíček
Profil
Reaguji na igamenira:

"To už jsem slyšel vícekrát, ale ten je šíleně zpracovaný přes absolutní formátování. A nechci se vracet, ale jít kupředu "

To je šlechetné. Ovšem ty jdeš dozadu.

Co je složité na tom naplácat pár obdélníků zadat jim ohraničení, hodit přes ně gradient, pár vrstev duplikovat vytvořit hvězdici v obsahu a šupnout to sem? Raději se zaměř na čistý design stránek, klidně i jen v CSS.
igamenir
Profil
Měsíček
Co je složité na tom naplácat pár obdélníků zadat jim ohraničení, hodit přes ně gradient, pár vrstev duplikovat vytvořit hvězdici v obsahu a šupnout to sem? Raději se zaměř na čistý design stránek, klidně i jen v CSS.
Pro tebe asi nic, já se už jenom při čtení ztratil u toho gradientu, prostě nejsem v tom tak zkušený, tak musím zkušet a zjišťovat, co k sobě pasuje a co ne. Mimochodem kolik stránek je bez *jediného* obrázku, jen nastylované? řekl bych že míň než jedno procento.

Trochu jsem to "očistil": http://igamenir.net/newdesign3.png

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0