« 1 2 »
Autor Zpráva
joe
Profil
Ahoj,

nedávno tu Lexter dal vytvořené logo pro můj portál, za které mu tímto taky ještě jednou děkuju ;-)
Možná jsem ho zprznil tím, jak ho udělal pro holčičky a chlapečky v takových barvách, ale mně to tam prostě nesedělo.

Prosím vás o hodnocení portálu, který je teď na adrese http://date4you.cz/

Účty, na které je možné se přihlásit
joe : heslo
demo : demo
sandra : demo

PS: Nevíte někdo jak opravit v IE6 ten oranžový boxík na hp? Někdy se položky zobrazují a někdy ne. O to že ten obrázek vpravo mi teď ani tak nejde.

Díky!

- - - - - HLEDÁM TESTERY PRO TENTO PORTÁL - - - - -
KoLi
Profil
joe
Mě se to líbí. Web je přehledný.
joe
Profil
KoLi
Díky.

Ono tam toho teď zrovna moc není, pravda. Ale když já jsem línej napsat si skript na procházení složek, který mi nastaví u každého souboru práva, který chci.

Takhle je to poněkud prázdné, chtěl jsem tam přidat pár nesmyslných věcí, ale před tím jsem všechno chytře proklikal a mám tam tu cache :-)
Lexter
Profil
joe
O barvy ani tak nejde, ale v jaké jsou ti partneři teď pozici ;).
joe
Profil
Lexter
:-)) Možná je ještě změním "narovno".
Lexter
Profil
joe
Ale je to dobrý nápad. Vem si třeba případnou erotickou sekci ;). Bylo by to parádní :).
joe
Profil
Portál v "provozu". Prosím tedy o zhodnocení, pokud jste tak už neučinili :)
Nox
Profil
Hezké
V diskuzi podklad trochu moc světlý, není skoro vidět
V logu potitulek (či co) je nějak špatně antialiasovaný, není moc vidět
Falcon
Profil
joe
Pekné,prehľadné,jednuduché účelné...Už iba zvýšiť návštevnosť a azet má konkurenciu ;-)
Lexter
Logo je tiež pekné ;-)
joe
Profil
Nox
Díky.
Šedý podklad je u hlavního příspěvku, ten je zobrazený vždycky. Zkusím to kdyžtak ztmavit, jestli myslíš tohlel.
Je tam textík na vyplnění prázdného místa, co tam je už není podstatné :-))

Falcon
Díky, až to bude funkční úplně, budu se snažit dát všude možně reklamy ;-)
Nox
Profil
Díky, až to bude funkční úplně, budu se snažit dát všude možně reklamy ;-)
A je po designu...
joe
Profil
Nox
Tak jsem to nemyslel :-) Reklamy budou tam, kde jsou na webu teď, o víc jich zatím neuvažuju. Myslel jsem reklamy všude jinde, mimo stránky projektu :-)
Romanticka
Profil
Je to hezký na první pohled. Funkčnost sem nezkoušel. Jen jak je v rohu ta SMS TOP, tak úplně přesnou jsem viděl na jednom webu. Buď je to náhoda, nebo jste se dobře inspirovali :-) Reklamu nemusim :(
joe
Profil
Romanticka
Díky, podobné to mají na lide.cz, inspiroval jsem se od podobných již fungujících portálů, ale přesně takhle to nemají (!) :-)
Chuck
Profil
Ale registrace ti blbne
Píše mi to špatně opsaný kód, ale je dobře. Opakovaně



Ale navíc... Popravdě řečeno, je to sice pškně provedené, ale nevím nevím, jestli se to chytí. Síla podobných portálů jako Facebook, Orkut či Lidé.cz je v počtu uživatelů...

I když, co my víme, ale myslím, že pozice sociálního serveru je v Česku (chtě-nechtě) obsazená.
Railbot
Profil
PS: Nevíte někdo jak opravit v IE6 ten oranžový boxík na hp?
Nastav mu šířku.
joe
Profil
Chuck
Mně to je jedno co bylo, je a bude. Já se chtěl naučit dělat větší weby, proto jsem volil takové téma. Uvidíš, že se v budoucnu určítě někdo registruje, zároveň to co je teď k vidění není vše, co bych tam chtěl mít, budu to postupně rozšiřovat, přidávat věci, které ostatní české weby nemají ;-)

Kdy Ti nefunguje opisování kódu? Když máš zapnutý JS, pak se ti vyplní sám a nestaráš se o to, když ne, tak ho opíšeš, teď jsem to zkusil a mně to jde.


Railbot
To pomohmo, díky ;-) Ale zase mi mizí ten div uvnitř s tou zprávou, taky to možná vyřeší, že není vyplněná šířka, ale setkávám se s takovým problémem snad poprvé - nebo o tom nevím. Měl jsem původně ten layout natahovací, ale to jsem zamítnul, jak by se to tedy dalo řešit pak, víš?
Chuck
Profil
joe
podívej, javascript mi jej vyplní a kód zmizí... tak to asi máý být
vyplním všehny údaje (hesla se shodují) ale po odeslání mi to vyznačí heslo, heslo a pole pro kód jako špatně a když to zkusím znovu, tak taky a taky
Railbot
Profil
joe
Je to peekaboo bug. Stačí nastavit nějaký rozměr, třeba jen hackem _height:1%, zkusit zoom: 1 nebo nejlépe něco více košer pokud je to možné, například width:100% apod. Musí se zapnout na objektu vlastnost haslayout.
joe
Profil
Chuck
A zkusil jsi kliknout na "Podrobnosti" vpravo v tom červeném boxu oznamující chybu nad formulářem? Tam to píše co?

Je to zvláštní, napadá mě teď jen jedna možnost, která by to mohla způsobovat, ale teď jsem se zkusil registrovat a prošel jsem.

--- EDIT ---

Jaký používáš prohlížeč?

Railbot
Díky, pomohlo - jak jinak :-). 100% šířka tam právě není, je tam o něco míň, ale jde to, tak teď už jen pár věcí v IE5.5 a mohlo by to být ok.
Railbot
Profil
tak teď už jen pár věcí v IE5.5
joe, ty ses rozhodl oživit dávno pohřbenou mrtvolu? Nedělej to. Čas věnuj raději něčemu užitečnějšímu.
joe
Profil
Railbot
Ale tam to funguje taky a ani jsem se o to nijak moc nesnažil ;-) Navíc jsou i lidi, který ten prohlížeč mají, ale mezi dnešní mládeží by se asi žádný nenašel ;-)
Chuck
Profil
joe
Používám Firefox (upravená verze pro Ubuntu)

Podrobnosti hlásí "Nesprávný ochranný kód" a tak jej opíšu (správně), ale je to zase špatně...
joe
Profil
Chuck
A máš povolené cookies?

Jinak po odeslání formuláře se podívej do zdroje stránky a pošli jaký tam máš ten komentář, prosím.

A kdyby ses mi ozval na icq, to by bylo nejlepší :-) díky.
Chuck
Profil
joe

Cookies povolené mám.

Jinak po odeslání formuláře se podívej do zdroje stránky a pošli jaký tam máš ten komentář, prosím.
Jak to myslíš?

Hmm, nyní mi to píše "Při registraci došlo k chybě! Pokud se ti nedaří registrovat, kontaktuj prosím administrátora."
Chuck
Profil
Tak mi přišel potvrzovací email o úspěšné registraci a můj účet je funkční

Na profilu postrádám možnost vložit odkaz na svůj blog či web a napsat text o sobě.
joe
Profil
Chuck
Vidíš, že to jde se registrovat :-) Ale je možné, že jsem tam předtím neměl přepsaný jeden soubor, ale i tak mi registrace fungovala.

Jak to myslíš vložit odkaz na svůj blog/web? Adresa profilu je ../nick, možná myslís přmo HTML kód...

Text o sobě a bude se zobrazovat kde, v profilu - to tam je - jen asi není nikde na vyplnění zatím :o)
cssproject
Profil
joe
Hezký hezký, líbí se mi to. Trochu ve stylu nových lide.cz... Je to prehledne, funkcni, zaujalo me to. :) Bohuzel nevim jestli se to chytne, konkurenci jako je libimseti.cz nebo xicht.cz ukaz se.cz se uz asi nevyrovnas, ale treba ano, kdo vi. Já to taky zkousim s css galerii a zatim se to dari. Rozhodne kdyby jsi chtel nejakou reklamu staci rict.
joe
Profil
cssproject
Díky, já to ještě zřejmě budu přejmenovávat, takhle to je zvláštní, původně to mělo být něco malého a pak se to zvrtlo a říkal jsem si, že když už to dělám, tak pořádně :)

Na jednu stranu mě to trošku štve, že to je v podobném stylu, měl jsem to dřív :), na stranu druhou to je dobré, že si lidé hned zvyknou, šlo mi především o jednoduchost a svůj účel to podle mě splňuje.

Díky, doufám, že nezapomenu a pak se ozvu ;) až to bude kompletní.
Joextr
Profil *
Hry slovní fotbal - ukazuje to nadpis SLOVN.. nemeni se title
Horoskopy si neodpovidaj s horoskopama.cz, ale obrazku jsou super
Příspěvěek byl úspěšně vložen do diskuse.
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0