Autor Zpráva
arnawer
Profil *
Ocenil bych nějaké rady, tipy na zlepšení a také jestli je layout webu zvolen šťastně. Hlavní stránky jsou před odesláním validní, reklama, která se po odeslání na web objevuje ve spodní části objevuje nemá platný script či syntaxi a tak mě nennadávejte, že mám w3c logo a při tom není validní. Jedna stránka (návod) byla vytvořena již dost dávno v jednom z textových editorů a kód se následným převodem do html "sprasil", nicméně něco jsem upravil, není to úplně ono dávám přednost informativní stránce obsahu. Do budoucna samozřejmě počítám i s úpravou té části kódu, která není validní ale také ani mou silnou stránkou (css).

Adresa webu je http://www.barca.kvalitne.cz/
Spikee
Profil
- veľa farieb
- nepoužívaj tabuľky
- zle sa to zobrazuje vo FF
- v menu by som nepodčiarkoval odkazy
- logo by malo byť klikacie
Anonymní
Profil *
Barvy se dají snadno změnit, všimnul jsem si že tabulky používá hodně českých serverů, jak docílit bez tabulek podobného efektu? - a co je na tabulkách špatného? -ve FF se zobrazují všechny špatně nebo jenom některá? -zkoušel jsem kdysi FF a bylo to OK. V Opeře 8 a IE je to taky OK. Kromě jedné by mělo být vše validní. Script na logo w3c jsem zkopíroval přímo po kontrole kódu. Pokud nefunguje kliknutím vyzkoušení validity, nevím proč. Já to dělám v Opeře přes kontextové menu.
Spikee
Profil
jak docílit bez tabulek podobného efektu
http://www.jakpsatweb.cz/css/
ve FF se zobrazují všechny špatně nebo jenom některá
Na hlavnej sa zobrazuje horizontálny posuvník
Script na logo w3c jsem zkopíroval přímo po kontrole kódu. Pokud nefunguje kliknutím vyzkoušení validity, nevím proč.
Nemyslel som logo W3C, ale logo webu :-)
arnawer
Profil *
Tak jsem si stáhnul poslední versi Firefoxu abych se přesvědčil a neshledal jsem nic špatně. Všechny tři browsery to zobrazují úplně stejně (Opera, IE, FF).
Spikee
Profil
Aha, pri rozlíšení 1024X768 sa to zobrazuje správne, ale pri 1280X1024 sa zobrazuje posuvník.
Charlie
Profil
~ Logo "Vítejte" návštěvníkům moc něřekne
~ Absolutně nevím, o čem ta stránka je
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0