Autor Zpráva
pm
Profil *
ahoj,
zajímal by mě názor a návrhy na změny záložkovacího webu ifresh.cz
díky
KoLi
Profil
pm
Když přijdu na stránku, měl bych vědět čemu se věnuje. 404 přeložit do češtiny.
joe
Profil
1) Je to šablona.
2) Funguje to na systému Pigg.

Co chceš hodnotit?

Po vstupu na stránku není jasné o co jde, jak už napsal KoLi.
pm
Profil *
2joe: ano, ale i šablona a pligg se dá upravit... takže mě zajímal názor uživatele, co změnit, co přemístit, co udělat výraznější. Nic víc, nic míň
luigi
Profil *
Co mi celkem hodně vadí je, když kliknu na titulek, tak se mi zobrazí celý příspěvek. Mnohem radši bych byl, kdyby mě to přepojilo přímo na stránku o které ten příspěvek pojednává. Dále moc nerozumím tomu rozdělení na "Publikovné" a "Nově přidané". Chybí mi tam nějaké "Nejlepší" nebo "Top".
cssproject
Profil
template, neni to tvuj system, obdobnych portalu je mnoho...
pm
Profil *
2css: smarja, ja prece netvrdim ze je to muj system.... ze jiz takove projekty jsou, neznamena ze si ho nemuzu udelat take, opravdu odpoved, ktera pomuze nejakemu vylepseni

2luigi: s tim titulkem mas pravdu, to zmenim, njn .. ty publikované jsou prispevky co maji vic jak 3 hlasy
cssproject
Profil
pm
Ty tam stejně nic nevylepšíš, stáhneš buď novou šablonu nebo s tím nic neuděláš. Na tohle bys ani hrdý být neměl. Udělej to celé sám ne?
pm
Profil *
2css: promiň, ale tohle trošku přeháníš. Nechápu o co ti jde, pligg využívá hodně záložkovacích stránek, tak nevím, proč ti zrovna tato tak vadí, i když svoji stránku cssproject jsi tam hned přidal. Jediné co jsem chtěl byla jakákoliv kontruktivní kritika (viz titulek, který jsem upravil). A neboj, novou šablonu stahovat v úmyslu nemám, tato se mi líbí.
pm
Profil *
děkuji luigimu a KoLimu za upozornění, toť vše, mějte se tu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0