Autor Zpráva
Iveta
Profil *
Prosím o kritiku grafického návrhu na redesigh stránek cestovní kanceláře

Předem díky
AMD
Profil
Moc hezký ... ale "Back to Top" ?? To by mělo být jen v en. verzi :)
bojars
Profil
Čo sa už dá na TEJTO stránke kritizovať???

Zdolala aj môj IE 5.5!!!

IMHO: Profi robota. Vzhľadom na dobu, v ktorej sa tu objavila je to skôr reklama, ako dôvod na hodnotenie.
Charlie
Profil
Ano, velmi pěkné, jenom mi tam nesedí ten široký světlý pruh přes celou obrazovku.
Iveta
Profil *
Díky za kritiku.

AMD:
Díky za upozornění na chybu, už je opraveno.

Bojars:
V IE5 jsem to ještě ani nezkoušela, pokud je to v pořádku, tak jsem ráda (aspoň něco bez optimalizace)
Reklama to možná bude tak na "Silvestr na horách" :)
(Web má přes 150 stran, navíc 3 jazykové verze)

Charlie:
Ten šedý pruh bude možná využit na nějaký jemný flash náhradou za applet na původních stránkách (Omlouvám se za pop-up na těchto stránkách, doufám, že klient na něm už nebude trvat).
AMD
Profil
ve FF 1.0.5 alpha mi nejde "Nahoru" prostě se to ani nehne... ale možná za to může alpha, nebo nějakej problém u mě :)
Iveta
Profil *
AMD:
Díky za upozornění. Nešlo to ani v Opeře.
Nahradila jsem odkaz #top za odkaz na div přímo na stránce (#obsah), už je to všude v pořádku. (Nevím sice proč přes #top nejde, ale radši nad tím nebudu hloubat :)
Dero
Profil
ad AMD: FF 1.0.4 v pořádku.

Oprava: Odzkoušeno až na nové verzi.
T3RMiX
Profil
Moc pěkný jen, bych ten šedivý pruh vyhodil dokud tam ten Flash nebude, protože teď je to tam opravdu dost ošklivé. V Opeře 8.02TP mam hoření obrázek o pár pixelů na levo než je spodní část. Možná tím že je to TP nebo možná neodladěno pro Operku :)
AMD
Profil
Iveta
Jo to by šlo, ale neodkazuje až nahoru :) Nepomohlo by tam dát odkaz prostě "#" ?

Dero
;)
Iveta
Profil *
Díky za kritiku.

T3RMiX:
Bez toho pruhu mi to přijde "všechno moc uprostřed". Zesvětlila jsem ho ale a zprůhlednila, ať je méně nápadný.
Optimalizováno je i pro Operu 7.6 a 8(Beta), obrázek někdy "nedosedne" jak má, ale je to hodně nepatrné, aspoň u mě na monitoru. Prosím o screenshot, zda jinde je to dost vidět.

AMD:
Už odkaz odkazuje až nahoru :)
Pomohlo.
To je tak, když to někomu už moc nemyslí (chtělo by to už asi hodně dlouhou dovolenou :)

Prosím o názory na další stránku
hlavně co se týče menu (dvouúrovňové podmenu), zda je dostatečně přehledné. (Klient chce menu obrázkové, ale myslím, že v tomto případě to není ani technicky možné).
AMD
Profil
Menu je super... taky si to neumím představit s obrázky :)
Iveta
Profil *
Je mírně upravena barevnost, doplněna většina obsahu v české verzi.

Prosím o další názory - vzhled, kód, přehlednost; příp. co zlepšit.
Předem díky
ala
Profil
Mě se malinko špatně čtou ty pododkazy Cestoního pojištění:) Jinak moc hezký.
Iva
Profil *
Na stránkách došlo k výrazné změně loga. Prosím o posouzení, zda se více líbí nová verze nebo původní, příp. návrhy na zlepšení.
(Pro Alu - je také mírně zvětšeno písmo v menu).

Předem díky.
johny
Profil *
musim říct, že je to fakt hezký
to novější logo se mi líbí víc. Ještě bych možná zaoblil rohy těch sloupců i dole. ;)
Fred
Profil
Iva výrazná změna loga? Ta nová verze určitě vypadá líp, ale ještě bych se nad tím určitě zamyslel, protože to žádné logo není. Až to budou chtít použít na nějakých tiskovinách a podobně bude to vypadat divně. To logo by mělo podpořit jejich značku. Jinak je to moc pěkný, jako ostatně všechny tvoje práce. Jediné co mi připadá zbytečné je ten flash. Určitě bych zvažoval vyexportovat ho jako gify, protože v něm nic interaktivního není a navíc tam stejně nejsou alternativy pro návštěvníka bez pluginu. Jednou jsem hledal na googlu nějaký konvertor flashe do gifu, ale freeware jsem bohužel nenašel.
Fred
Profil
Chci říct, že to logo by mělo být použitelné úplně samostatně a nezávisle na tom co se nachází kolem něj.
Iva
Profil *
Díky za kritiku.

Johny:
Asi by dolní zaoblení sloupců bylo lepší, ale musely by přibýt další divy (to už je myslím docela zbytečný, je tam hodně text.info)

Fred:
Logo je od klienta. Taky mi přišlo až příliš strohé (na cestovku), a že se vůbec na stránky nehodí.
Kritika stránek je nyní celkem pozitivní, tak to dopadlo líp, než jsem čekala.
Flashový banner klient žádá, banner do *.gif to dát nejde (někdy se v banneru střídá i 30 cen). Je tam zástupný text, příště tam dám ale i pro návštěvníky bez pluginu zástupný obrázek (dá se vyexportovat přímo z Flashe)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0