Autor Zpráva
joe
Profil
POZOR, tenhle odkaz není pro Lextera :))

Nejpopulárnější chlapecká skupina Lunetic.

Ohodnoťte prosím ;-)
Lexter
Profil
joe

1) Hlavička je dost velká, budeš to na podstránkách řešit?
2) Spodek toho obrázku v hlavičce je uselký a tak odlesk nevypadá vůbec dobře. Koukám že je to způsobeno nastaveným pozadím pro nadpisy.
3) Chtělo by to mizení textu z formulářů na klik.
4) Chtělo by to hover tlačítka pro přehrání.
5) Patička na mě působí jak díra do p..... :). A nebo i web v kontrastu s ní.


Myslím, že jsem se překonal a tu tvou partu dementů zkritizoval dost ;).
joe
Profil
Lexter
Hehe, klíde Lexi, udělej to co udělali oni, pak budu dělat web tobě :)

1) Nebudu, jen ať si hezky užijou kuličky myši :-) Ještě zauvažuju.
2) Teď jsem si taky všim, zkusim to nějak zprůhlednit.
3) JavaScript bude.
4) Chystá se.
5) Prostě kontrast, když už tak pořádný :)

žádní buzeranti nejsou, klid, díky.
KoLi
Profil
joe
1) Celé mi to připomíná nějaký blog fanouška Luneticů
2) Jak už řekl Lexter, ta hlavička je opravdu velká
3) Proč jsou novinky až pod textem? Jsou na takové stránce novinky vůbec třeba?
4) Nevidím v tom žádný nápad

Mé hodnocení: 2/10
Lexter
Profil
joe
Já něco řekl o homosexuálech? Nevšiml jsem si. Alespoň ne zde.

udělej to co udělali oni
Být vzorem pro 12-ti leté holčiny s růžovými blogísky? Ale no tak ;).

pak budu dělat web tobě
To bych s radostí odmítnul ;). Grafika je silně pod průměrem.

A dost, na luneťáky mám holt svůj názor. Prosím dál nerozvádět.
joe
Profil
KoLi
Přijde mi, že jsi spíš proti nim zaujatý, a že nehodnotíš web, to je můj názor.

2) Ona hlavička zas tak velká není, hlavní obsah začíná téměř stejně jako na Stream.cz
3) Jedná se jen o statickou ukázkovou stránku, pořadí textů není finální. Proč by neměly být potřebné?
4) Ve všem nemusí být nápad aby to bylo snadno zapamatovatelné, jednoduché, příjemné...
joe
Profil
Při pohledu na tenhle web bych to s radostí odmítnul ;). Grafika je silně pod průměrem.
Podle tebe možná, podle mě ne ;) Holt každý má svůj styl a názor.

dement, homosexuál.. určitě to v tom bylo skryté ;)
Lexter
Profil
joe
Myslím, že v prvním příspěvku toho bylo dost. Ale zaujalo mě tvoje prohlášení, že bys mi udělal web s tím co tu teď ukazuješ. To bys mohl pochopit ;).

2) Ale je. Stream je řešen jiným způsobem. Navíc tam mermomocí chtěli narvat reklamu. Pokud si smím dovolit svou oblíbenou hlášku, tak: "Když ostatní skočí z okna, skočíš taky?".
3) Bylo by lepší strukturu textů nastínit hned, aby ses vyhl podobným otázkám a připomínkám.
4) To máš pravdu, ale tenhle web bych si nejspíš ani nezapamatoval a ani mi není příliš příjemný, viz barvy a celkové rozložení webu.

1) Není mi zrovna milé číst čistě bílý text na černém podkladu. Ale to je věcí názoru. Ovšem když sroluji trošku dolů, patička mě udeří do očí a text se pro mě stává hůře "čtivým". patička prostě strhne mou pozornost.
2) Zdá se mi, že je hover trochu málo výrazný (menu), já s tím sem tam mám taky problém a neuvědomím si to.

dement, homosexuál.. určitě to v tom bylo skryté ;)
Tvoje dedukční schopnosti mě ohromují.
imploder
Profil
Pro větší přehlednost by se dalo v menu sloučit jejich jména {Vašek, Martin, Aleš, David} pod jednu položku (nazvanou třeba "Členové"), aby se to nepletlo mezi ostatní položky. Nebo ty položky seznamu napozicovat v CSS přímo k jednotlivým lidem na fotce, hned by bylo vidět, kdo je kdo.
joe
Profil
imploder
Slučovat jména není dobrý nápad, ať už třeba z důvodů hledání, je lepší to mít odděleně.
Popisky na fotce jsi mi "vyfoukl", to se chystá ve fázi JavaScript. Mimochodem si ale myslím, že snad každý kdo tam vstoupí ví kdo je kdo ;-)

Lexter
Mně je jedno, že tam má nebo nemá Stream reklamu, ukazoval jsem jen poměrně hojně navštěvovanou stránku, kde obsah začíná skoro na stejné úrovni. To jakým způsobem je řešen jejich web nic nemění.

4) Nedivím se ti ;-) Já bych si ho třeba zapamatoval hned.
Joextr
Profil *
1) Vpravo nahoře světlo tlačítka osekává fotka
2) Fotku zmenšit, písmo menu zvětšit, pokud si kvůli svítivosti menu přepnu do zobrazení bez obrázků tak po najetí na odkaz zčerná

K obsahu - stránka měla být hotova před 10 lety, teď tam IMHO zavítají jen mladší sestry bývalých fanynek, které slovo lunetic zmíní v nějakém kontextu, a nebudou mít čas ho vysvětlovat. Taky by mě zajímalo co se bude například objevovat v sekci novinek - jakože koncerty? nebo kterýmu z kluků zvýšili plat?
Joextr
Profil *
resp. neosekává fotka ale samotnej canvas tlacitka
joe
Profil
1) Díky, opraveno.
2) „pokud si kvůli svítivosti menu přepnu do zobrazení bez obrázků...

Opraveno, neměl jsem definovan pro to styly. Nicméně jak píšeš, pokud si kvůli svítivosti menu... pak sis asi musel hodně posvítit na ten web, protože jinak bys neviděl ten useknutý stín tlačítka play ;-)

K obsahu - stránka měla být hotova před 10 let...
Asi jsi málo informovaný, když nevíš, že se kluci po několika letech dali dohromady a teď mají nasmlouváno několik koncertů. Ber tyhle stránky jako fanouškovské a věř, že i když na scéně několik let nebyli, přesto těch fanoušků mají velmi ;-)
zatinka
Profil *
Pokud se mohu do toho vložit, já bych obsah neřešila, někdo má rád Lunetiky někdo Kelly Family :-) (ani jedno není můj případ) Je to ale každého věc. Když to tak vezmu, já mám ještě jeden web o mayovkách - člověk by řekl "taková trapárna, mayovky jsou pasé apod." a přesto máme návštěvníků pořád hodně a nejen starší generace :-)
joe
Profil
zatinka
Klidně se vlož, ale zkus zhodnotit web, prosím :-)
Už jsem si zvykl, že tu lidé hodnotí i samotný obsah webu.
Joextr
Profil *
Vím, že mají nasmlouváno pár koncertů, ale ...ALE... zkrátka aby sis nedělal s návštěvností moc iluze...
jsem chtěl napsat, a pak jsem se podíval na statistiky vyhledávání v seznamu...ještě to všechno nevymřelo:(, takže asi budeš mít nějakou návštěvnost:) http://www.lunetic.wz.cz/ - to je tvoje stará stránka nebo žádná podoba, protože podobu tam vidím:)

mayovky a luneticy bych nesrovnával:), i když oboje je jedinečné:)
joe
Profil
Joextr
To opravdu není můj web, já se webům věnuji už dostatečně dlouhou dobu na to, abych dal dohromady něco takového. Asi toho o mně moc nevíš ;-) když tvrdíš něco takového.

Jestli tam vidíě podobu, ták já jsem ... no raději to ani psát nebudu.

Mně nejde ani tak o návštěvnost jako o to, mít nějakou slušně udělanou vzpomínkovou stránku na to, co bylo. Protože právě oni byli mládí několika plno mladých lidí a každý si rád zavzpomíná.
Joextr
Profil *
Podoba - menu, cerna barva:), napad:) Jako ja myslel web kterej menis, ze je treba starej 4 roky, a pred 4 rokama bys ho treba udelal takhle, co ja vim, nevim nic:)
joe
Profil
Joextr
Takhle bych web neudělal nikdy, takhle nevypadal ani můj první web, co se grafiky týká ;-) Ten web samozřejmě znám, protože před začátkem tvoření mého webu jsem se porozhlédl kolem. Podoba s tímto webem je nulová... navíc nechápu jaký nápad to může mít společný, když podle zdejších to žádný nemá, pokud nemyslíš téma.
Joextr
Profil *
Myslim téma;)
Joextr
Profil *
D4U supr, neztracej cas s lunepicama:)
Joextr
Profil *
*t :)
joe
Profil
Joextr
Musim ty weby nějak prolinkovat, abych měl návštěvnost ;-)
Cup
Profil
:) líbí se mi to ... POSLEDNÍ NÁVŠTĚVA ... to tam máš místo datumu? ... přeci když příjdu na web budu poslendí ...a tím pádem tam bude datum dne kdy se na to koukám... teda pokud to chápu == nanic
joe
Profil
Cup
Díky.
A jo, tak to mě ani nenapadlo :-) Mohl bych tam nechávat kdo kdy web naposledy navštívil - tedy neukazovat návštěvu zrovna uživatele, co je na webu, asi takhle jsem to myslel.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0