Autor Zpráva
marco_luca
Profil *
Ahoj, chtěl bych znát názory na tenhle web. Docela jsem se s tím dost piplal, hlavně s grafikou, ale návštěvnost je pořád malá. Nevím kde udělali soudruzi z NDR chybu.

www.cypovinky.cz
Scumo
Profil
Lista s odkazy pod zahlavim - nejdou prcist texty
Hodiny nepatri na web
Text v menu bych posunul o 2-4px pod tu sedou linku
text u tohoto http://cypovinky.cz/fotky.jpg a tomu podobnych nejde precist
Cup
Profil
nevim ... zdá se mi to nepřehledné a design nestojí za nic ... dole v te paticce ta cervena a modra tomu davaj teda opravdu grády
kletely
Profil
marco_luca


Kritika
1) klikacie logo
2) title je nevístižné
3) kód je strašný:
<div id="dolni_lista">  &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
funkcie padding alebo margin sú asi neznáme.

4) DOCTYPE je tam aspoň tri-kát
5) o dizajne ani nehovorím
6) počítadlo, online TV, pagerank, čas... preč
7) gifko z hlavičky daj preč

Doporučenie
1) Zmeniť dizajn napr.: použiť nejakú šablónu
2) Zvalidovať
3) Prečítať si nejaký článok o tom čo na web nedávať.
KoLi
Profil
marco_luca
Máš v kódu zbytečný tag body. Celý kód je opravdu "špatný". Co se týče grafiky, tak by se dala rovnat s kódem. Je ten web snad o zábavě ne? Tak proč je celý černý? Je tam spousta blbostí jako je svátek, datum a čas. Lišta se ti opravdu umístit nepovedla. Takhle bych tu mohl pokračovat ještě dlouho.

Navrhuji celý smazat a předělat do validního kódu.
grimword
Profil
ptal se na navstevnost, ne na validitu (ktera mu na nic neni) - takze: zaregistrovat do vyhledavacu, udelat sitemap a podobne veci, vymenit odkazy s ostatnima webama (neslouzi jenom k tomu aby na ne lide klikali a chodili pres ne na tvuj web, ale taky ti to zvysuje hodnoceni u vyhledavacu a pri vyhledavani se tva stranka zobrazuje na lepsich pozicich - treba me tvori 90%navstevnosti vyhledavace)
marco_luca
Profil *
Uff, dost drsná kritika, ale beru ji. Ale u některých připomínek bych trošku polemizoval. Barva-nevím proč, ale dneska čím dál víc vidím weby s tmamým pozadím a tmavou grafikou a s minimálním počtem barev. Samozřejmě je to o vkusu, přece nebudu na web házet všechny možné barvy. Když jdete mezi lidi, tak si taky na sebe nevezmete zelenou košili, pestrou kravatu, růžový svetr, bílé ponožky a sportovní boty, ale sladíte to do stejné barvy a odstínů.
Nepřehlednost-prosím ukažte mi dneska web, který je na první pohled přehledný. Jasně, že pro člověka, který web tvoří je přehlednost jasná, protože obsah a strukturu má vypálenou v paměti. Prdel je, že tohle rozložení stránky je to nejklasičtější rozložení, které může existovat a které používá, dovolím si odhadnout, 90 procent všech webů. Tedy rozložení: nahoře hlavička,
levá strana-menu, střed-hlavní obsah, pravá strana-prostror na reklamy, na další upozornění, nejoblíbenější články, fotky, popř. ankety atd. Dolní část-opět na nějaké upozornění a jakési ohraničení a uzamčení obsahové stránky.
Kód-tak tady kritiku plně přijímám. Je pravda že, než bych hledal někde složitě nějaký tag, tak použiju to co mě napadne hned. Ano, bohužel na úkor validity. viz. moje pevné mezery.
šablony-nevím proč, ale nejsem ten člověk, který by používal již někým vytvořené a použité šablony. Tohle používají lidi, kteří se snaží blogovat a komentovat každou kravinu. Když teď řeknu, že jsem tenhle web psal v poznámkovém bloku, tak se asi smíchy neudržíte a budete se ptát co je to za neandrtálce.
Na zavěr bych vás chtěl požádat kdybyste uvedli odkazy na vaše vytvořené Vaše weby, abych viděl s jak kvalitními komentátory mám tu čest.
Ale opravdu ještě jenou díky, určitě si z toho vezmu ponaučení. Člověk vždycky potřebuje znát názor druhých, aby se mohl zlepšovat.
Joextr
Profil *
No je to otřesný.

Proč sis teda vzal na sebe proužkovaný šedý kalhoty, kostkovanou bílou košily, černý sako, a červeno modrou kravatu bez vzoru?

JE to nepřehledný, ano u některých lepších webů trvá se chvilku zorientovat, ale jen jednou, tady to potrvá vždycky, aneb taky jednou:)

To, že jsi nepsal, že jsi to dělal v notepadu není nic hroznýho, práci by ti však ulehčili programy jako pspad notepad++ apod.
Joextr
Profil *
*napsal, a *ulehčily...
grimword
Profil
Provozovatel nezodpovídá za obsah
můžeš si tam psát co chceš, stejně zodpovídáš

Doporučené rozlišení 1024 x 768
aha, takže já si procházím internetové stránky, narazím na tu tvoji a hned si půjdu změnit rozlišení...nechtěl by jsi mi ještě napsat jakou verzi jakého prohlížeče bych si měl nainstalovat?
grimword
Profil
ale víš v čem je největší problém? ten web je o všem a o ničem, konkrétně při rychlém přejetím očima vidím:

- nějaké ruské motto
- video
- fórum
- online televize
- obrázky
- vtipy
- anketa....

a všechno toto jsi vzal, hodil na jednu hromadu, zamíchal a teď se s tím jakože máme nějak poprat
marco_luca
Profil *
Pánové, jen Vás chci poprosit. Pošlete mi pls odkazy na Vaše webovky, ať opravdu vím s kým mám tu čest a jací géniové určují nové směry. Opakuji jsem ve tvorbě webových stránek amatér, živí mě sítě a telekomunikace. Takže nebuďte srabi a hoďte sem ty odkazy, ať před váma můžu smeknout klobouček.
grimword
Profil
odkaz - nevim jak ostatni, ale moje kritika byla v pomeru kvality co umim ja :)

Upozornění: odkaz vede na stránku s erotickým obsahem!
grimword
Profil
a priste sem svuj web ke zhodnoceni nedavej, pokud se jakoukoliv kritikou citis dotknuty
Chamurappi
Profil
Reaguji na kletely:
1) klikacie logo
Myslím, že můžeme předpokládat, že ten, kdo ví, co je klikací logo, ho už používá. A že ten, kdo to neví, to z pouhého upozornění „klikací logo“ asi nepochopí.


Reaguji na grimworda:
Piš ten odkaz na pornplace.cz laskavě vždy s upozorněním.


Reaguji na marco_lucu:
Když jdete mezi lidi, tak si taky na sebe nevezmete zelenou košili, pestrou kravatu, růžový svetr, bílé ponožky a sportovní boty, ale sladíte to do stejné barvy a odstínů.
Ale neoblékáme se pokaždé ani jako muži v černém. Protože muže v černém si nikdo nezapamatuje.

prosím ukažte mi dneska web, který je na první pohled přehledný
Třeba tato diskuse.

Prdel je, že tohle rozložení stránky je to nejklasičtější rozložení, které může existovat
Na základním rozložení celé stránky nic špatného není. Přehlednosti škodí špatně rozložený text. Občas je u něčeho zbytečně nalepený (třeba u obrázků u článků), jinde jsou zase velká prázdná místa. Texty v obrázcích (zejména v horním menu) jsou nedostatečně kontrastní, takže se špatně čtou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0