« 1 2 »
Autor Zpráva
DoubleThink
Profil *
http://doublethink.cleverweb.cz

Po delší době jsem přepracoval své osobní stránky.

Jaký je váš názor na ně? Co byste mi doporučili změnit nebo dodělat?
habendorf
Profil
Jedna technická: na http://doublethink.cleverweb.cz/index.php?page=1 ti link na "Cleverweb studio" vede omylem (předpokládám) na ten Doom.
DoubleThink
Profil *
Díky, chybička se vloudila.
habendorf
Profil
chybyčka se vloudila - ano, i ve slově chybička :o)

Ještě jedna věc, i když už to moc nesouvisí s tvojí homepage. Koukal jsem na ten obchod, má zásadní chybu: při veškeré snaze se mi nepodařilo koupit si něco ve větším množství než 1, třeba dvoje broskve.

A kontakty na "některé členy našeho týmu" obsahující jenom tebe - to vypadá divně. Nicméně tuhle stránku jsi hodnotit nechtěl, vím.

Jinak hodně pěkný, čistá grafika, líbí se mi to.
Dero
Profil
habendorf

Taky jsem na to koukal a zjistil jsem, že množství si vybíráš až po kliknutí na "objednat". Což není špatné, ale chtělo by to nějak dát zákazníkovi vědět. Třeba alespoň js alertem při pokusu přidání stejného zboží do košíku opakovaně.
Radek Hrabůvka
Profil
Velice se mi to líbí. Na mě po působí tak dobrým dojmem, že vůbec nemám potřebu tyhle stránky "prohánět" validátorem testovat bez stylů, obrázků, protože z nich přímo vyzařuje, že obstojí. Jenom jedba drobnůstka mě mátla: na stránce "Moje tvorba" je použitý styl odkazů, jako jinde u nadpisů.
Dal bych ti 11 bodů z deseti :-)
Charlie
Profil
Mám pár výhrad:

~ V patičce by měl být odkaz na kontakt a odkaz nahoru, některé stránky jsou totiž velmi dlouhé.
~ Logo by mohlo být "klikací".
~ Datum se nepíše "DD.MM.RRRR", ale "DD. MM. RRRR".
~ Odkaz "Administrace" bych možná odstranil, někdo by se ti tam mohl nabourat.
~ Barva v hoveru v menu se mi zdá moc svítivá.

Jinak nemám co dodat, je to opravdu velmi vyrařený web.
Nai Dzet Quiv
Profil
- Menu bych dal do <ul>.
- Nemohu nalézt odkaz na hl. stránku (pod názvem úvod atd., hlavička stránky ap.)
- Barevně zvláštní. (pozitivní)
Docela se mi to líbí.
Yuhů
Profil
hm, hezká grafika, možná ta zelená je moc křiklavá.

Dobrý sloh. Trapně dobrý web.
DoubleThink
Profil *
chybyčka se vloudila - ano, i ve slově chybička :o)

A hopla... hned zítra jdu vrátit maturitní vysvědčení
halogan
Profil
DT: Zarazila me typograficka chybicka hned v CV, bohuzel ti ji neukazu kvuli silenosti IE. Jen reknu, ze spociva v chybejicich mezerach u data.
Charlie
Profil
Aaa, halogan, zas nedává pozor :-) Problém s datem už jsem DoubleThinkovi objasnil.
halogan
Profil
Charlie: Promin, nectu pripominky ostatnich, protoze nemam moc casu.
Charlie
Profil
halogan take it easy, sem to psal se smajlikem :-)


DoubleThink zkoušel si ty obrázky třeba méně rozostřit, trochu z toho bolí oči. To je asi proto, že mám LCD.
DoubleThink
Profil *
No - asi tak:

Podle typografických pravidel se v celočíselném formátu data za tečkami píšou mezery menší než normálně. V počítačovém prostředí se pak zpravidla nepíšou vůbec.

Stačí se podívat na stránky deníků idnes.cz nebo lidovky.cz - nebo taky do "Místních a jazykových nastavení" Windows.
halogan
Profil
Ano, mely by se psat &thinsp;, ale ty zase nejdou v IE :/ Nicmene radeji &nbsp; nez-li nic.
Charlie
Profil
Řekl bych, že typografické pravidlo je to, co je nejpoužívanější. Když bude většina lidí psát datum bez mezer, stane se to pravidlem.
DoubleThink
Profil *
Nikoliv - to je pravidlo pravopisu.
Typografie určuje pravidla tisku písma tak, aby bylo co nejlépe čitelné.

A imho je datum bez mezer čitelný líp...
Charlie
Profil
Nikoliv - to je pravidlo pravopisu

Já to mám z knížky "Typografie" a řekl bych, že to asi typografie bude. Je to stejné, jako když se před tečkou nepíše mezera.
DoubleThink
Profil *
No to určitě jo, ale typografické pravidla nevyvíjí lid (jako jazyk a pravopis) - určují je odborníci na tisk.
Charlie
Profil
To je pravda, ale na druhou stranu odborníci si to z prstu nevycucají.
pyty
Profil
MMM, naozaj veľmi pekný web.
Ja vždy hovorím - v jednoduchosti je krása/sila.
Čo sa týka tych bodiek za dátumom, neviem prečo z toho robíte takú vedu.
Podľa mňa je to jedno, či je tam malá medzera, veľká alebo žiadna.
Osobne tam nedávam nič. A myslím, že aj 90-tim percentám čitateľov
je to jedno.
Osobne by som tam nedával do menu ten odkaz na administráciu.
Ani nie kôli dôvodu že by to niekto "nabúral", ale nejaký čitatelia sa
môžu cítiť ako "obmädzovaný", keďže to tam je, a oni k tomu nemajú
prístup (čo je samozrejmé). A prečo im ukazovať niečo, čo nemusia vidieť ;)
Okrem toho, myslím že nie je problém raz za čas napísať do riadku admin.php
alebo index.php?page=5
Acci
Profil
V patičce by měl být odkaz na odkaz nahoru
To je IMHO zbytečné. Málo lidí na tento odkaz kliká. Yuhů by na to mohl udělat statistiku :)
Charlie
Profil
Málo lidí na tento odkaz kliká

To je pravda, já na něj taky neklikám, ale někteří na něj klikají. A i pro těch pár se to vyplatí udělat.
AMD
Profil
Souhlasím s pytyho názorem na administraci, taky jsem to dával pryč, ale z patičky :)
Radek Hrabůvka
Profil
Jako třešničku na dortu bych si přál favicon, když nám v Opeře 10 záložek, tak nemusím nic číst ani přemýšlet a podle ikony mířím myškou na záložku.
curo
Profil
Pekný, čistý design.
Skús si pozrieť RSS kanál (XML parse error)
Noira
Profil *
Ty šedé rámečky s kódy (weblog), co vypadají plasticky jsou naprosto famózní. Listování weblogem - originální. Neokoukaný design.
Off topic:
Mrzí mě, že u webu, který doladit skoro nepotřebuje se tu vždycky vysype hromada tipů a nikdo se neprobírá těmi začátečnickými, co by to spíš potřebovaly...
Zelda
Profil
Perfektní. Hrozně se mi to líbí. Co se mi hodně líbí, jsou ty rozmazané části pod hlavním viditelným oddílem. Poklona.
DoubleThink
Profil *
curo
RSS předěláno do v 2.0 a plně validní (by feedvalidator.org)
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0