Autor Zpráva
Vinny
Profil *
Ahoj,

jak se Vám líbí stránky: http://www.tapetynapc.cz/ nejen co do vzhledu, ale i do funkčnosti. Design je překopaná šablona...
Zajímá mě jak se Vám líbí ovládání, zda se Vám zdá přehledné apod.

O mezeře dole vím... měl tam přijít adsence blok tak tam pro něho je místo. Ale ještě nebyl čas to úplně dořešit.

Všem za postřehy děkuju.
Masox
Profil *
Když kliknu do přihlášení na heslo tak text zmizí, ale když potom kliknu jinde a potom zase na heslo, tak už ten text nezmizí.
Joextr
Profil
Dal jsem přidat do tapet boxu, napsalo mi to tapeta byla pridana do tapet boxu, ale nikde nevidim zadnej tapet box a vubec teda nevim co s vlastne stalo. A místo vybraná tapeta bych dal spíš náhodná.
KoLi
Profil
Vinny
1) Navigace a hledání vypadá jak win 98.
2) Do hlavičky by bylo dobré dát název webu.
3) Do kategorií dej hover.
4) Ostatní se mi líbí :)
zatinka
Profil *
Např. u zvířat, motorek nebo u mužů ti to u jednotlivých obrázků píše 10651600x 1200. Lépe odděl číslo (nebo co to je) obrázku od rozlišení :-) No vůbec bych jednotlivé tapety zkusila lépe popsat :-)

Mě osobně ruší, jak po najetí myši poskakují odkazy "Vložte tapetu", "Ke stažení" a "Tutoriály".

Jinak hlavička se mi líbí moc.
Railbot
Profil
Nepoužívej tabulky pro netabulková data. Proč mám nad patičkou asi 1000px vysokou mezeru? (FF3).
imploder
Profil
nějak logicky bych uspořádal dlaždice na stránce (s náhledem jedné tapety pro každou kategorii), buď podle počtu dostupných tapet, podle oblíbenosti nebo náhodně. Menu vlevo je podle abecedy, tak dlaždice by mohly být zase nějak jinak.
Hlavička je originální a povedená, souhlasím.
VENCA
Profil *
nevim, ale podle je to hlavicka zkopirovana z joomla premium sablony - http://demo.rockettheme.com/may08/
SwimX
Profil
Vinny
No a ten kód je stejný, včetně formátování :X
Tak teď buď řekni že jsi tvořil tu joomla šablonu, nebo přiznej krádež :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0