Autor Zpráva
Břetislav_79
Profil
Dobrý den, dávám sem na ukázku web www.selsky-dvur.eu prosím o názory.
KoLi
Profil
Břetislav_79
Mě se to líbí. Ale zvětšil bych písmo v levém sloupci.
zatinka
Profil *
Mě se to taky líbí, barvy jsou příjemné, k tématu sedí.
Také bych zvětšila písmo v levém sloupci.
S čím mám problém - patkové písmo. Mě osobně se na netu špatně čte, ale samozřejmě jiným může vyhovovat.
Trošku mě ruší přesah bílé plochy loga do té oranžové. A po pravé straně obrázku penzionu ten svislý úzký proužek.

Jinak na mě jako potencionálního klienta působí tato prezentace velmi hezky :-)
Břetislav_79
Profil
Použil jsem teď na popis fotek verdanu ať je to čitelnější.
rommy
Profil *
ta bílá barva na pozadí je dost křiklavá, lepší by bylo použít nějaký odstín té pískové
zatinka
Profil *
Břetislav:
Verdana v popisku obrázku je o 100% lepší, už je to hezky čitelné. Co ji zkusit použít i v běžném textu? Pro porovnání.
Mistr
Profil
Břetislav_79
(1) Jak je to s cenami za ubytování? Budu-li v penzionu bydlet jednu noc, zaplatím 370,- Kč za osobu. Avšak budu-li tam bydlet více nocí, zaplatím 320,- Kč za osobu. Za celý pobyt? Nebo jen za jednu noc. Upřesni to ještě, ať nedochází k nejasnostem.
(2) Podobná nejasnost - jako jsem výše popsal - se objevuje u snídaní. Ta uvedená cena platí za jídlo? Na osobu? Za den? Stávající úprava umožňuje mnoho interpretací.
(3) Některé texty za odtržítky z hnědých kostiček ve stránce Ubytování začínají malým, jiné zas velkým počátečním písmenem. Ujednoť to.
(4) Obrázek

ve stránce Ubytování má popisek Postel v penzionu. Já tam ovšem vidím postele dvě.
(5) Zřejmě došlo k prohození prostředních snímků v levém sloupečku u stránek Ubytování a Tipy na výlet, ne?
(6) V tiutlku stránky (tag TITLE v části HEAD) si oprav Selský dvůr - ubytování v penzionu na jižní Moravě.
(7) V tipech na výlet píšeš v posledním bodě Viz kalendář akcí. Tak proč z toho hned neudělat hypertextový odkaz na stránku Kalendáře akcí v okolí penzionu?
(8) U Kalendáře akcí v okolí penzionu bych ještě doplnil, o který rok se jedná. Ať je to naprosto jasné, že se nejedná o nějakou neaktualizovanou část stránek.
huf
Profil *
- Design působí trochu chaoticky
- Nelíbí se mi bílý pruh napravo
- Myslím, že to hnědé nebe nebyl nejlepší nápad
- Trochu méně křiklavé barvy
Břetislav_79
Profil
Mistr

Díky za upozornění co se týče 5 bodu tak ta galerie je náhodná z 20 fotek jinak ostatní je opraveno.


huf - Design působí trochu chaoticky

můžeš to nějak odůvodnit nebo je to jenom tvůj pocit?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0