Autor Zpráva
Zoro020
Profil *
co poviete na tuto stranku http://www.eduza.sk/tulakweb/
_futsal
Profil *
Tak to je otras teda..
Hitman
Profil
Ty deláš webdesign?
Falcon
Profil
Má 13 rokov neviem či dobre viem ale nie je to nelegálne?
//
Máte záujem o:
Statickú(HTML) stránku
Dynamiskú(PHP) stránku
Joextr
Profil
Omlouvám se, ale windows mi na té stránce nechtějí zobrazovat barvy, nemůžu proto ohodnotit.
Měsíček
Profil
Zopakovat si základy (X)HTML/CSS by ti neuškodilo.
shaggy
Profil
Zoro020
Je ti 13. rokov a vidím, že sa chceš venovať webdizajnu tak mám pre teba pár rád:

- počkaj pár rokov, alebo si nájdi krajinu kde nie je práca detí nezákonná. Pokojne skúšaj nové veci, venuj sa webdizajnu, ale hlavne to ešte neponúkaj. Úprimne, zatiaľ na to nemáš (to ale neznamená, že to nemôžeš dohnať),

- začni intenzívne študovať tvorbu grafiky pre web. Nemyslím tým školu, ale začni čítať návody, články, skúšaj to, skúšaj to, skúšaj to a keď budeš aspoň trochu spokojný, tak to skúšaj opäť,

S programovaním webow som začal v 3. triede v jayzku HTML...
- venuj sa aj škole (hlavne slovenčine, neviem o tom, že by sme používali dvojité v na konci slova). Niektoré veci je lepšie zamlčať, na klientov to nepôsobí moc "profesionálne" - napríklad to, že si to začal robiť ako dieťa (vlastne ešte robíš). A kamarátska rada - v html sa neprogramuje, to len aby si vedel do budúcnosti,

Programoval som pre radosť až som si pomyslel že to nenecham len tak
- takže už "neprogramuješ" pre radosť? V tom prípade to radšej nechaj, robiť prácu čo ťa nebaví nie je žiadna výhra,

+ ako ti radili kolegovia - uč sa HTML, uč sa všetko čo chceš ponúkať (napríklad sa nauč, že Comic Sans na takýto web nepatrí) a o pár rokov sa vráť so skutočným portfóliom.
Medvídek
Profil
Zoro020
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/www/eduza.sk/tulakweb/forum.php on line 34
Nějaká chyba u kontaktu :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0